Veríte svojim snom?

5. aug 2024

Ahoj, nachádzam sa v nepríjemnej situácií lenže asi pred mesiacom sa mi snívalo že sa táto situácia stane a že skončí dobre ? Veríte svojim snom ? Aj vám sa plnia ?

petamich
5. aug 2024

Neverim, nesledujem nasledny vysledok 🙂

deti95060810
5. aug 2024

plnia.. a nie vždy je to príjemné...
sen sa neslní z jedného dňa na druhý - trvá to niekoľko týždňov... musíš ešte vedieť čo jednotlivé sny znamenajú

autor
5. aug 2024

@deti95060810 Mne sa v minulosti splnili zlé aj dobre len tu ma mýli súčasná situácia

autor
5. aug 2024

@deti95060810 Vygooglila som si svoj sen a vraj je to dobré znamenie

ovaaa
5. aug 2024

Nad ránom som mala akurát sen ,že som vo svojom rodinnom dome, že by som sa dopracovala nejak k peniazom či inou cestičkou? Každopádne kľudne sa môže splniť 😁Vec je, že pár situácie sa mi za tie roky stali, takže s tým domom dám vedieť 😁

simsalabim
5. aug 2024

Ano, verim, mavam take, co sa splnia. Stava sa mit o vsak malo, mozno raz za par rokov. Su vacsinou naviazane na dolezitu udalost alebo pre mna dolezitych ludi. Nie su vobec na zelanie, mala som v zivote vela situacii, ekd som si vyslovene zelala odpoved cez sen, ale neprisla. A potom ma prekvapi.

jomarch
5. aug 2024

na odlahcenie, ak by som mala verit tomu, co sa mi snivalo tuto noc, tak budem rodit v jednej miestnosti s dalsimi 30timi rodickami, posadena na malom kresielku hned vedla dalsich kresielok na rodenie. pre lepsiu predstavu, naukladane vedla seba ako v kine 🤣🤣

lavender94
5. aug 2024

Mne sa do rána snívalo, že ma zastavili policajti lebo sa niekto sťažoval, že idem rýchlo po dedine. A snažila som byť extra milá a nejak to ukočírovať, lebo som bola nafetovaná a nechcela som aby mi zobrali vodičák… a podarilo sa 😂😂 z tejto situácie sa s určitosťou stane len to, že pôjdem autom

berinkaj
11. aug 2024

Ano plnia sa mi…vacsinou je to ako keby ma to malo pripravit ze musim prist na nejake miesto a zazit to co ma caka. Ako keby som si mala odfajknut ano dostala som sa tu…nikdy by mi ale nenapadlo ze to bude o trapeni…aj o tom je ale zivot