Veríte na tarot/veštenie?

dominika1277
7. jan 2024

Ahojte trochu zvláštna otázka veríte niekto na vestenie kariet /tarot a podobne nepoviem nezmysly ale záležitosti. Občas zo srandy si pozriem nejaký kolektívny výklad kariet z ytb dnes mi vyskočilo hneď prvé video 37 minút pre vodnara na rok 24 a mala som až zimomriavky keď sa tam rozprávalo že mi niekto veľmi ublizi v marci a v apríli a že to bude obrovská životná lekcia ,viem že sú to asi nezmysly ale úplne ťažko mi na dusi z toho tak zvláštne neviem popísať. Niekedy sa mi veci splnili niekedy nie keď som to pozerala ale nie nejaké dlhodobé ale krátkodobé. Bolo tam niečo o tom že opustí môj život vzdušné znamenie pravdepodobne blizenec (čo je môj priateľ) náhoda? Máte nejaké skúsenosti ? Prosím o debatu na úrovni ,takze keď niekto nemá čo k tomu povedať resp chce urážať niekoho kto sa zapojí ,prosím nerobte to 🙏🏻🙏🏻😊

domak2
7. jan 2024

Keby to fungovalo, tak všetci vieme všetko a vestice maju viac penazi ako Rytmus. Logicky takmer čokoľvek povedia, niečo sa splní a ak tomu veríš tak si to prisposobis aby to sadlo.

babu1991
7. jan 2024

@dominika1277 Ja keď som si prechádzala najťažším obdobím, pozerávala som každý večer pred spaním výklady z tarotu. Videá v angličtine na YouTube, ale veľmi špecifické a vždy mi tie výklady celkom presne sadli. Aj ma to tak povzbudzovalo pozitívne, že ma čaká niečo skvelé v živote. Aj keď som tomu sama neverila, tie videá ma tak pozitívne naladili, aby som nemala pred spaním zlé myšlienky. A nakoniec, keď som tomu začala ozaj veriť, tak sa mi to aj splnilo. Nevravím, že to bol tarot, ale proste sa mi splnilo to po čom som najviac túžila, keď som uverila, že si to naozaj zaslúžim🙂.

petamich
7. jan 2024

cize kazdy jeden vodnar to bude mat tak isto? a kazdy jeden byk atd. nie neverim na take veci

dianka3
7. jan 2024

@dominika1277 ahojky ja som tak bola u jednej pani co vešti aj z kariet aj z numerológie bolo to asi pred 4 rokmi pretože mi ju poradila kamoška a vraj všetko sa jej do bodky splnilo tak som šla aj ja . Šokom pre mňa bolo ze vedela veci z minulostí presne koľko detí som mala a dokonca aj presne ze som 3 krát potratila ešte mi povedala ze budú mať dvaja muži o mňa záujem a že pre akého sa rozhodnem teda mi odpovedala citujem ,,ja vám nepoviem ci Jano alebo Fero do konca roka sa to samo vykrištalizuje a to aj bolo.no a povedala ohľadom detí že ich ešte budem mať a nebude to jedno alebo dva ze viac len toto sa ešte nesplnilo tak neviem ešte aj moja mama tam bola a jej zatiaľ nič sa nesplnilo čo jej povedala. A zase tie horoskopy výklady patria všeobecne nie konkrétne na teba alebo konkrétneho človeka

vanilkovazmrzka
7. jan 2024

Rada si necham pri vinku vylozit karty, ale berieme to v nasej partii s rezervou a skor ako zabavku, nez ze by sme sa tym riadili 😄

dominika1277
autor
7. jan 2024

@babu1991 chápem tiež som to tak chcela vnímať teraz,nemám najlepšie obdobie,praca čo ma nebaví do toho škola veľa veci nestíham a chcela som take trochu nakopnutie že kam sa mám pohnúť alebo neviem akoby som povedala,len tu bolo naozaj že marec apríla že ma niekto veľmi zradí a že to bude veľmi bolieť ostatne veci boli pozitívne ,resp ako čo bolo tam že opustím vzťah dlhodobý ktorý mám (7 rokov) áno posledné dva roky to mame ako na horskej drahe ale nič hrozne čo by bolo na rozchod..trochu som asi paranoidna,ale možno to funguje na princípe toho že myslis na to a naozaj sa to stane..resp keď sa ma stať niečo dobre tešíš sa dlho dopredu keď niečo zle bojíš sa dlho predtým..

pkgirl30
7. jan 2024

kolektívne výklady neriešim lebo zo 100 to sadne možno jednej. Verím tarotu alebo numerologii ale jedine tak že si výklad zažiadam, ale do budúcnosti moc nezachádzam, ale doteraz čo mi vyložili tak to sedelo, niekedy až na mesiac presne

neferneferuaton
7. jan 2024

@dominika1277 takto by som sa vyjadrila, nechcem nikoho uraziť. Ale určite neverím takým pre znamenia napríklad, ze vahy si v januari nájdu lasku.Akoze zrazu vsetciv znamení vah si nájdu lasku? Takymto neverim, prečítam nieco niekedy sedi ale nedrzim sa ich. Ani takym smskovym vesticiam,ano kedysi som vyskusala dve a každa ine povedala respektíve je to nejaky automat co odpisuje. Skor uz nejaky vestec co konkretne vesti len tebe. Ale nie cez mail a podobne ale osobne prípadne videohovor aby ta videl. Nevravim,ze tomu musí niekto veriť. Samozrejme kazdy ma svoj nazor, skúsenosti... Ja som v jednom nestastnom období vyskusala vestice, kazda ine napisala. Poučila som sa na vlastnych chybach. Ale s jednym jedinym raz v zivote som sa skontaktovala telefonicky a potom cez videohovor. Odmietal vobec pisomne vestit. A vedel veci,ktore nemal odkiaľ vediet. .... Asi taká moja skúsenosť

neferneferuaton
7. jan 2024

@dominika1277 este k tomu vestcovi.....nechcel peniaze takže nebolo to zeby chcel klamstvom zarobiť.

malinovka333
8. jan 2024

@dominika1277 kde si pozerala take dlhe video?od koho?ono zalezi aj kto vesti a zasa neplati to na kazdeho napr. Vodnara.

diaszoky
8. jan 2024

@dominika1277 nie hoc aka zena ktora vie dopredu veci o tebe? To nieje normalne. Normalne je ked to o tebe nevie. Za tym nenormalnym
Stoji satan alebo nahoda. Okrem ludi ktori maju dar od Boha a neberu zato
Nic

banalu
8. jan 2024

Ja si myslim, ze to "funguje" lebo si to vlozis do podvedomia, mozno urobis rozhodnutia v zivote (podvedome ovplyvnene) tak, ze sa to nakoniec splni. Ci uz pozitivne, alebo negativne.
Neverim na taketo veci.

danica2711
8. jan 2024

kolektívny výklad kariet na youtube? To teraz všetci "vodnári" budú mať v marci a apríli obrovské "kolektívne" problémy? Namiesto toho, aby ti bolo ťažko na duši, by si mala radšej zapojiť zdravý rozum

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akotovlastneje
13. jan 2024

Ja si skôr pozerám výklady dozadu, ci sa mi niečo splnilo... a veru, niekedy a až mrazí... To nie je o tom, ako to niektorí chápu a píšu tu, ze "... takto bude mať každý býk, ci škorpión presne to iste..." , kdeže... Aby to clovek pochopil, musí sa už o svoj duchovný život a zmenu myslenia zaujimať dlhšie... Záleží na mnohých iných aspektoch astrológie, ktore ten výklad ovplyvňujú (ascendent, luna...) a ak tam je napr. problém vo vzťahu, pre jedného býka to môže byt v partnerstve, pre iného byka v práci atď.... Ale to gro "vztahovy problém" sedi. Tiež sa veci môžu podľa mňa zmeniť, ak vy zrazu začnete vibrovat na inej energií - začnete si do života priťahovať to isté... To nefunguje tak, ze pozriem si horoskop / karty, ze v januári mi príde do života láska môjho života, tak teraz budem naďalej nadurdena bez záujmu a nervózna sedieť pred TV klepkat nohou, ohryzat si nechty a čakať, keď mi ta láska konečne zaklope na dvere a všetko bude zrazu krásne. Aby to prišlo, musím byť naladená podobne, už to akoby prežívať akoby som to mala, radostne, rozdávať lásku vsade okolo, byt pripravená zvonku a najmä zvnutra, už sa tak citit... Ale toto všetko je neskutočná makačka na sebe, ale ze neskutočná. Ale to ovocie stojí potom za to...

dominika1277
autor
13. jan 2024

Ďakujem krasne každému za názor 🙏🏻 ste skvele dievčatá

zuzicka1451
13. jan 2024

Ak má mať výklad nejakú "hodnotu " najlepší je osobný. Teda konkrétne danému človeku. Ja naň verím, sama sebe tiež občas spravim ,ked sa na problem alebo situaciu potrebujem pozriet z ineho uhlu ,ale skôr ide o to ako kto vykladá. Keď v kartach vynde nejaká zlá situácia, vždy sa dá nájsť riešenie, ako sa jej vyhnúť, pripadne prejsť s tou situáciou ľahšie. Ľudia sa kartami nemajú strašiť, čo žiaľ veľa kartarov robí,doplaší človeka, a on potom stále na to myslí, je nervózny a pritiahne si to . Za mňa karty ukazujú smer ,strojcom svojho osudu je každý sám. 😉 A za ďalšie napriklad ja nerobievam kolektívne výklady, nemá to význam. 😇

tiezjedna
13. jan 2024

@dominika1277 nie, neverím na tarot, povery ani v Boha. Som racionálne a exaktne založený človek.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matthew14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tamicinska
14. máj 2024

Pekný deň, chcela by sa podeliť a vypýtať si názor... poprosila som jednu pani o vyklad osudu, napisala mi, že do 2 dní mi ho pošle... čakala som týždeň, mala rôzne výhovorky, sľubovala, že bude, mám počkať...po týždni a rôznych výhovorkach som jej napísala, že ak nemá čas, nech mi peniaze vráti...do minúty mi poslala platbu... má niekto skúsenosť, prezradia, ak vidia niečo zlé?... obávam sa, že mi nechcela povedať pravdu, ak videla nepriaznivý osud... ďakujem za názory a skúsenosti

zuzicka1451
14. máj 2024

@tamicinska ako ,ktorá ,ale väčšinou povedia. Môže kľudne byť ,že ak Vám začala vykladať ,tak karty ju miatli ,a nevedela sa pohnúť. Nehľadajte za tým ,hneď niečo zlé. 😇🙂

tamicinska
14. máj 2024

@zuzicka1451 veľmi pekne Vám ďakujem, uľavilo sa mi ☺️

zuzicka1451
14. máj 2024

@tamicinska nemáte začo .Rado sa stalo .❤