Veríte na osud podľa mena?

2. okt 2021

Veríte,že meno dieťaťa ovplyvní jeho osud?

bloger
2. okt 2021

nie ako by mohlo

77daniela77
2. okt 2021

Nieco na tom asi bude....🤔

777januska777
2. okt 2021

Nie, ale verím v to, ze meno dostaneme podľa svätého a ten je naším patrónom a aj vďaka tomu sa na toho patróna môže človek aspoň v niečom podobať.

haley7897
2. okt 2021

Nie, ale bolo by to fajn keďže napríklad dcerine mena znamenajú "neskrotena" & "narodená s dobrým osudom"... Čomu skôr verím je, že naše myslenie a konanie môže ovplyvniť čokoľvek co je o nás povedané, akokoľvek sme označení. Ak budem mojej dcére hovoriť, že jej meno určuje, že je narodená s dobrým osudom celková poxitivita v jej myslení sa prenesie do jej vnímania seba samej a aj jej konania. Rovnako - opačne ak by to bolo niečo v negatívnom zmysle. Ak niekomu budeš hovoriť ze jeho meno znamená ze je napríklad prekliaty sotva mu to pridá na nálade a môže sa to odraziť v jeho vnímaní seba samého a konaní 🤷🏻‍♀️

liusa82
2. okt 2021

Ja verim skôr celkovo na osud že je nám to a to dané.Aj meno sme si vybrali ževraj tam hore už dopredu ked sme sa sem na zem plánovali inkarnovať .Aspoň v regresnej hypnoze sa to x krát dokázalo.Ktovie či je to výmysel

autor
2. okt 2021

Táto diskúsia ma napadla podľa toho,že by som dcére chcela dať meno Helenka,ale starká tá začala rozprávať práve o tomto,že charakteristika toho mena nie je najkrajšia atď... Ja sama neviem,že či tomu verím,alebo nie 😅

haley7897
2. okt 2021

A máš pocit, že hovoríme stovkách zmarenych životov žien ktoré nosia toto meno?

0silvia0
2. okt 2021

Poznam dve Heleny a kazda je ina, takze asi na ne nepadol rovnaky osud ich mien.

haley7897
2. okt 2021

Pozerám, že význam mena je "svetlo". Co si svokra predstavuje, že musia Heleny pracovať na lamparni, alebo v službách ako zapinaci svetla, či nosiť fakle? Toto ich fakt nemá ako negatívne ovplyvniť aj keby meno takú moc malo. Co nemá...

autor
2. okt 2021

@haley7897 Nie. Dcérke dám tak či onak meno Helenka aj napriek rečiam mojej starkej,iba som sa chcela spýtať na váš názor 🙂 Nemyslím si,že by sa tá charakteristika mala hodiť na každého. Môže byť ,že na niekoho hej a na niekoho nie,tak isto aj znamenie...

autor
2. okt 2021

@haley7897 Ako sa volá vaša druhá dcérka?

haley7897
2. okt 2021

Prvá je Ela a vraj je to odvodené od Helen, tak budú keď tak trpieť životom spolu s tvojou 🙈😂 a mladšia Tyra Anaborhi - tá s dobrým osudom 😆

tatisna
2. okt 2021

Nie. Ani na horoskopy neverím a pod.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. okt 2021

@haley7897 Aj to druhé pri Tyra je meno? To som ešte nikdy nepočula😅

haley7897
2. okt 2021

Áno, jej druhé meno. Tradičné Urhobo nigerijske meno, chcela som aj meno ktoré bude reprezentovať je spolovice nigerijske korene 😉

autor
2. okt 2021

@haley7897 Super 🙂)

moonlight1210
2. okt 2021

Hovori sa "Meno znameno". Ibaze to platilo este v casoch, ked rodicia davali detom mena podla pocitu, aku budu mat povahu.
Ako sa to dodrzuje niekde doteraz. Ale v Europe uz nie. Tu je meno uz skor ozdoba, lebo sa vybera podla toho, ako bude zniet a ako sa paci rodicom. Takze tato "funkcia" mena uz vypadla uplne.
Je sice fajn si precitat niekde clanok, s cim je nase meno asociovane a potesit sa, ze moje meno znamena to a to. Ale realne aj sami o sebe vieme, ze to vsetko z opisu mena ani nesplname.

Takze daj pokojne meno, ake chces. Osud to urcovat nebude.

gdpr
2. okt 2021

nie

alexandra2010
2. okt 2021

ano. Opakovane som zazila ze niektore mena pritahuju energiu, silu, silnu osobnost..zazila som uz aj u deti.

zivotgombicka
2. okt 2021

Nie

haley7897
2. okt 2021

@alexandra2010 daj príklad mena. Čisto zo zvedavosti. 🙃

h2
2. okt 2021

Helena! 😃😍❤️ Je to krásne meno, od detstva som sa tak túžila volať a ak by som mala dcérku, bola by to Helena.

autor
2. okt 2021

@h2 🥰🥰

alexandra2010
4. okt 2021

@haley7897 Alzbeta. Charlotte. Alexander. Viktoria. Helena -ako hore pisu.

kinderzwillinge
19. dec 2021

Je to zvlastne, ale v zivote som stretla par dievcat a zien s jednym menom a vsetky, ale ozaj vsetky boli truby. Tiez som nad tym parkrat premyslala, ci to neovplyvnuje nahodou meno.

autor
19. dec 2021

@kinderzwillinge A aké to bolo meno? 💙

kinderzwillinge
19. dec 2021

Je to normalne bezne meno, ale zverejnovat ho nebudem, nechcem nikoho urazit ani sa dotknut.

77daniela77
19. dec 2021

@kinderzwillinge Ano aj ja par takych mien poznam,su ako cez kopirak🤔

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz