Veríte na anjelské čísla?

8. jan 2021

Už viac ako rok každý deň pozorujem číslo 22:22 na hodinách, mobile... Je to len náhoda alebo za tým niečo je?🙂

caroline_
8. jan 2021

Nič nie je náhoda 🙂

adriana226
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
de_zi
8. jan 2021

Ja neustále pozorujem na hodinkách 17:11 čo je dátum mojho narodenia. Trik je v tom, že na hodinkách vidím počas dňa množstvo číselných kombinácií ale táto mi najviac utkveje v pamäti, pochopiteľne 😅 Takže ja neverím na nejakú špeci symboliku a vlastne ani neviem aké sú to anjelske čísla 😊

adriana226
9. jan 2021

Ja stále pozorujem číslo 69 na mojej baterke od mobilu je to znamenie? 🙁

amanda666
9. jan 2021

@adriana226 Asi je to znamenenie aj ja som pozorovala všade čislo 69 a do tyždna som sa vyspala z celým futbalovým tímom v našej dedine

moonlight1210
9. jan 2021

Ked sme boli male deti, mali sme doma jedny nastenne digitalne hodiny v obyvacke. Raz zo zartu nam oco povedal, ze ked je 11:11, tak idu vsetky elektrarne na najnizsi vykon, lebo vtedy vsetky hodiny vo vsetkych domacnostiach nepotrebuju tolko energie.
Odvtedy ako decka sme mali tendenciu si tych hodin vsimnut cca v tom case a chodit za ocom, ze uz je zase 11:11.
Proste stal sa z toho navyk, ze priblizne v tom case sme podvedome na ne pozerali, ci uz je zase 11:11.
Mozog to vie odhadnut, nauci sa.
No a naozaj drvivou vacsinou bolo 11:11. A obcas nie.

Takze u teba najskor tiez len navyk. Stalo sa ti to parkrat nezavisle na sebe, zapamatala si si to cislo, mozno preto, ze je take “sumerne” (alebo sa mozno raz stalo, ze v tom case, ked si ho videla, si pocula/videla aj nieco pre teba vyznamne) a uz v tebe vznikla tendencia ho vyhladavat v cca tom istom case. Mozog sa naucil.

Skus zacat chodit spavat o 21:00 a frekvencia, ze ho zahliadnes, sa znizi skoro na nulu. 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radiah
9. jan 2021

@adriana226 hahaha

hellwant
9. jan 2021

Anjelske cisla? skor vam padne Loto ako nieco znamenaju anjelske cisla...a vyhrat v lote je mensia pravdepodobmost ako ze vas zasiahne meteroit. Ked si nieco vsugerujete, budete to podvedome hladat vsade.