Verili by ste veštici?

10. jún 2024

Ahojte, píšem sem, lebo sa potrebujem vyrozprávať a zaujíma ma váš názor... Raz som bola u veštici, keď som mala také blbšie obdobie v živote, chcela som vedieť ako vidí niekto nezaujatý moju situáciu, vtedy mi to pomohlo sa v istej veci rozhodnúť, okrem toho, na čo som sa pýtala mi ale povedala aj čo som počuť nechcela - niečo negatívne čo sa týka tehotenstva a dieťaťa... odvtedy mi to z hlavy nejde preč, hoci som si povedala, že aj keby mi povedala niečo zlé tak tomu nebudem prikladať nejakú podstatu... Moje meno nevie, vedela len dátum narodenia mňa a manžela, nebolo to ani veštenie z kariet, zrejme numerológia... Moje otázka je, vyplnilo sa vám to, čo vám veštica povedala? Môže niekto vidieť takéto veci na základe dátumov narodenia? Prosím o normálne komentáre, viem, že viacerí sa vysmievate týmto veciam, aj ja viem, že už vešticu nenavštívim žiadnu, no vtedy som to tak cítila, že skúsim, ale skratka mi to nejde preč z mysle, neviem, chcem sa zrejme len vyrozprávať, možno je tu niekto kto ma pochopí... Ďakujem

dzescebuly
10. jún 2024

Nie,neverím na také veci

pribinak
10. jún 2024

Nie neverim, drž sa zdravého rozumu

enmery
10. jún 2024

Veríš, že Harry Potter a Rockfort existuje?Veď si to vymyslela jedna teta, napísala knihu a sfilmovali to, takže určite to existuje! Asi toľko k tomu, akú váhu majú bludy od veštice🫠

morusha
10. jún 2024

Tieto veci sú nebezpečné, keď opomeniem okultný význam, už máš túto info v podvedomí a sama vidíš, čo to s tebou robí...ale už sa stalo, poučila si sa.Najlepšie čo môžeš urobiť je zveriť to Bohu a dať sa pod jeho ochranu.

zuzanapjat
10. jún 2024

veštenie je manipulácia s podvedomím do určitej miery. podvedome potom človek vyveštenému prispôsobuje svoje rozhodnutia.

lucykelly
10. jún 2024

veštiť som si dala raz a už nikdy viac ... niečo sa splnilo, ale nie všetko a potom tie nesplnené veci vo mne hlodali a musela som o nich premýšľať, či sa ešte splnia, kedy a pod. ... čiže som poučená a už to viac nebudem vyhľadávať

larisa
10. jún 2024

Veštica ti povie len to,čo ty chceš počuť aby ti povedala. Celkom nenápadne sa ťa niečo opýta . A tvoja odpoveď jej hneď napovie čo ti ma povedať. Ale hlavne je ze ona zarobí a ty vyhodis len tak von peniaze. Kedysi dávno pradávno som si dala vestit splnilo sa len niečo.

nikoleta999
10. jún 2024

Ja som si dala tak isto vyveštiť z dátumov narodenia a cez telefon ... Bola to doknca uznávana veštica. Prechádzala som IVF a keď to nevyšlo zavolala som jej, lebo som chcela počuť, že to vyjde ... No to sa nestalo, povedala mi uplny opak. Že ma vôbec nevidí tehotnú, deti nebudem mať ani adoptované a budem žiť bez nich ... Asi vieš, čo to so mnou spravilo. Zaspávala som s tou myšlienkou a aj vstávala, zožierala ma ta myšlienka 24/7, že celé IVF nemá zmysel ... Neviem ani čo by som robila, keby mi povedala, že deti mať budem, ale až o 5 rokov ? na základe tohto by som na to kašlala a skúšala o 5 rokov ? To sú tie veci, na ktoré dôjdeš až potom, keď počuješ opak toho, čo chceš počuť, lebo si si istá niektorými vecami ... Zdôverila som sa partnerovi, samozrejme ten ma vysmial totálne :D a ja som to hodila za hlavu ... Veštica totálne zmanipuluje Tvoje podvedomie. Mne vyveštila, že deti mať nebudem a to som si sugerovala neustale ... Potom som si povedala a dosť. Začala som inakšie myslieť a to dieťa som si pritiahla. Používala som afirmácie, že tehotna som, že mám pozitívny tehotensky test a že sa to umelé podarilo a totálne zmena podvedomia, ale na tom som intenzivne pracovala každý deň ... A čo sa stalo ? Po mesiaci sme šli do ďalšieho kola IVF a ja som ostala tehotná. Už mi ale bolo aj povedané, že som mala v osude napísané, že som mala byť bez detí a svojím podvedomím som si ho zmenila, to už na to odpoveď neviem. Hlavne, že je to fuč ... a už nikdy viac vešticu :D

autor
10. jún 2024

@nikoleta999 ďakujem, že si toto napísala 🙏
A aj vám ostatným baby za reakcie

yelena159
10. jún 2024

@enmery Už roky sú teórie, že Rowlingová je vlastne reálne Rita Skeeterová (tá drzá novinárka) a že jej po 2. čarodejníckej vojne zlomili prútik a bola vyhnaná z ich sveta do sveta muklov, kvôli tým článkom, ktoré písala. A napísala tento príbeh o Harrym Potterovi, ktorý sa stal v ich svete, čiže to nebolo vymyslené

Druhá teória je, že je reálne Hermiona.

A teraz vážne, i keby Harry Potter svet existoval, my muklovia by sme o tom nevedeli, čiže...

nafka0483
10. jún 2024

Keby ti ina vestica povedala ze ta predtym sa mylila a ta negativna vec sa nestane, tak by si bola pokojnejsia?
Je to o tom comu veris, tie myslienky ti viria hlavou, to si pritiahnes. Podvedomie sa sprava podla toho ze to je pravda, tym sa riadim.
Takze mysli pozitivne 🙂

vyrovnanaosoba
10. jún 2024

Ja som raz tiež zo zvedavosti len online bola v kontakte s vesticou, tiež podľa dátumu marodenia a mala som myslieť na osobu, o ktorej chcem niečo vedieť. Ona nevedela na koho myslím. Povedala mi veci, co sa stali, aj dialo aktuálne a aj sa mi vyplnili veci, co mi predpovedala.
A vlastne aj na základe toho som nejak podvedome vedela co bude nasledovať a pripravila som na to aj dotycnu osobu.
Možno náhoda,...ale to by bolo veľa náhod.

eva8
11. jún 2024

Myslienka ma silu. Vestici by som neverila. Ty a tvoj manzel ste rozhodujuci, nie vas datum narodenia ❤️❤️

autor
11. jún 2024

@eva8 ďakujem 🫂❤️

adianaadua
11. jún 2024

ahoj a nepomohlo by ti ako sa vraví že klin sa klinom vybíja? Ja som bola u veštici a všetko sa naplnilo.. dokonca mi vyveštila že budem mať novú strechu a ja som sa tomu smiala že kde? a nakoniec som si o pár mesiacov kúpila dom ale uvedomila som si to až spätne. Každopádne mne veštila z kariet a vyveštila mi len dobré veci a od vtedy som už k nej nešla 🙂