Verejná zbierka pokladničkami - skúsenosti

18. nov 2020

Zdravim, máte niektorá skúsenosti s verejnou zbierkou pokladničkami?aké sú tam podmienky? Vďaka

sara07
18. nov 2020

su to predovšetkým podvody okrem narcis kde je určeny den aj skutočne vyzbierané € idu tam kde ma
su to vyrobené prachy a pokladničku si kupiš kdekolvek , podvod ,
ráno rozvezu ludi do rozličných miest a poobede ich zozbierajú, už o tom písali xy že je to podvod
a pokutuju to aj mestkáči, všimni si ako rychlo sa schovavaju ked idu ale sa odpracu ked povieš že ich zavolaš

karhu
18. nov 2020

- organizacia, ktora robi zbierku (napriklad UNICEF) ti da papiere - potvrdenie, ze pre nich robis zbierku, odznak, cislo podkladnicky, pokladnicku..povolenie zbierat..zbieras na ulici, ak v nejakom obchode ci skole, musi ta podpisat suhlas s takou akciou v ich priestoroch..
- ak ta "oslovi" nejaka "nema" osoba niekde v obchode, najlepsie schovavajuca sa pred predavackami..so zdrapom papiera a krabickou...a tvari sa ze robi zbierku pre hlucho slepo chromych...povedz jej ze volas policiu, hned sa uzravi...

simca06022011
18. nov 2020

@sara07 no ja si pamatam narcis ako zbierali studenti u nas... velmi ochotne, lebo aspon mali ist za co pit po skole :D

mogaa
18. nov 2020

@karhu len problém je, že takých papierov isi na PC dokážeš vyrobiť desiatky....väčšina sú podvodníci....u nás pravidelne sávajú pred Orange , vyberajú peniaze, večer príde drahé auto a zbierajúceho s pokladničkou berie😉

sara07
18. nov 2020

@mogaa unicef pokial viem tak predovšetkym zbiera formou učtu ale to čo píšeš som už aj ja videla rozhodne lacne autičko to nebolo

karhu
18. nov 2020

@sara07 UNICEF zbiera vela aj po skolach, do pokladniciek pod roznymi inak menovanymi akciami

sara07
19. nov 2020

@karhu ano ale nežobre pred poštou