Venuje sa tu niekto vešteniu s kyvadlom?

teo114
17. sep 2019

Ahojte venujete sa niektorá vesteniu s kyvadlom? Alebo poznáte niekoho? Zaujíma ma ci naozaj ukazuje pravdu,lebo veľa som počula,ze na otázky kde je iba odpoveď áno a nie dokáže ukázať pravdu 😁 Prosim píšte iba tie ktoré máte skúsenosti, dakujem

pralinka99
17. sep 2019

Áno ukazuje pravdu zvyčajne.

mischelin89
17. sep 2019

Odpovede kyvadla zavisia od tvojej urovne vedomia. Ak nemas cisty kanal, spolahlivost odpovedi je otazna. Su dokonca iste energie, ktore bavi takychto experimentatorov zavadzat a oni si myslia, aki su super mudri... Lenze kyvadlo velmi citlivo reaguje aj na tvoj zamer. A nemyslim si ze je rozumne pouzivat kyvadlo na vestenie. Buducnost zavisi od nasich rozhodnuti... Kyvadlo alebo vestica ti moze ukazat len pritomnost alebo vychadzat z pritomnosti a to je hlupost, pretoze vesmir zariaduje okolnosti podla nasich rozhodnuti, nie naopak. Ako pri kazdej snahe dostat sa k informaciam, ktore ti nie su bezne dostupne - ak niekto chce vediet vela a dostat sa k tomu rychlo a skratkou, namiesto toho, aby na sebe pracoval a vysledky prisli prirodzene, moze nepekne narazit. 'spasa' nie je v buducnosti ale v tomto okamihu, ktorym buducnost tvorime.

teo114
autor
17. sep 2019

@pralinka99 Vy sa tomu venujete?

ivka225
17. sep 2019

Kvoli takym ako ste vy ma Modry konik stale viac povest dezinformacnej stranky, To vam uz uplne sibe?