Veľmi sa mi páči zadaný muž

1. aug 2023

Ahojte ja viem že ma tu zhejtujete ale ... Mne sa strašne páči zadaný muž .. má priateľku sú spolu 3 roky sú to moji známy zvykneme vybehnúť von atď atď s tou jeho priateľkou som denne v kontakte .. ale viem aký majú vzťah no nijako im do toho nezasahujem ona sa len vystazuje ja vypočujem a bodka
Ona nevie že sa mi páči on nevie že sa mi páči nechala a nechávam si to pre seba ..no on je tak neskutočne zlatý .. milý musím povedať že hádže na mňa oči .. ale nikdy mu to neopätujem .. keďže má priateľku a ja nechcem byť dôvodom rozvratu ich vzťahu poraďte mi ako to v sebe potlacit .. lebo to čo prežívam je nepríjemné chcem sa týchto pocitov zbaviť ,😔 je mi z toho na nič Non stop mi hlava beží len nad ním

katarinka89
1. aug 2023

A ty máš vzťah?

lindous
1. aug 2023

Nerozmýšľala si nad obmedzením kontaktu? Zíde z očí, zíde z mysle...

autor
1. aug 2023
basullinka
1. aug 2023

Najviac ti pomôže obmedziť kontakt, resp. stretnutia s ním na minimum. Ideálne vôbec. A čakať, kým to prejde.

autor
1. aug 2023

@lindous rozmýšľala ale neviem ako sa mám vyhovoriť tej jeho priateľke mi si vieme dobre pokecať sadli sme si riešime všeobecné veci .. aj teda niekedy ich vzťah a ozaj na Tom nie sú dobré ..

tramtada31
1. aug 2023

Zide z oci, zide z mysle. Hlavne pozorne počúvaj kamosku, keď hovorí o jeho nedostatku a poloz si otázku, či by si toto vydrzala

h2
1. aug 2023

Až taký úžasný asi nebude, keď sa ti jeho priateľka naňho stále sťažuje. Na čo konkrétne sa sťažuje?

autor
1. aug 2023

@h2 no teda že si ju nevšíma moc .. že už pomalí všetko z ich vzťahu vyprchá vášeň láska vraj je to len o zvyku

autor
1. aug 2023

@tramtada31 viem aká je aj ona ako sa správa v určitých veciach má aj on pravdu ona je veľmi veľká stíhačka povedala by som že ho až dusi len ja sa im do toho nestarám

kiwi3
1. aug 2023

ona ta povazuje za dobru kamosku, ked ti to vesia na nos. vies si prestavit, ze by si ju takto zradila? partneri kamosov, rodiny atd su proste no go, nech su akykolvek chrumkavi. najlepsie vobec nerozmyslat, ze by tam nieco mohlo nastat... naco?
za dalsie, ty vies najlepsie, na co sa ti stazuje. to by si chcela? pretoze pravdepodobne by ten vas vztah bol podobny. a nakoniec, nikde nie je napisane, ze spolu budu do konca zivota, ale ci ti to potom za to stoji...

h2
1. aug 2023

Možno naozaj ich vzťah smeruje ku koncu. Keď po 3 rokoch vyprcháva vášeň a láska. Možno ešte príde tvoj čas. Ale nech už bude, ako bude, určite nebuď ty príčinou konca ich vzťahu.

cookie29
1. aug 2023

Mne sa paci Ferrari. Nepredpokladam, ze niekedy si ho budem moct dovolit....

tramtada31
1. aug 2023

Tak Ale vidis, že je oprávnene stíhačka, keď hádže ocami aj po jej kamaratke.

autor
1. aug 2023

@kiwi3 ja by som jej v živote neubližila nechcem s ním nič preto sa pýtam ako to v sebe potlacit zabudnúť

autor
1. aug 2023

@tramtada31 no to je pravda 🙄

autor
1. aug 2023

@h2 veď práve to nechcem neublížim jej to určite nie

jarnajar
1. aug 2023

To by si chcela chlapa, ktorý je zadaný a pozerá po priateľkinej kamarátke? No fuj, už len toto je antierotické.

kiwi3
1. aug 2023

ty si este pravdepodobne velmi mladucka.neviem celkom, ako sa ti to vobec stalo, ze si sa na neho namotala.. nebolo to skor tak, ze si od neho mala nejake naznaky? a to ti stacilo na to, aby si mala pocit, ze to je ten jediny a najuzasnejsi na svete? ako to potlacit/ zabudnut? no normalne, asi ako s tym ferrari, clovek nema vsetko, na co si pomysli...

autor
1. aug 2023

@jarnajar ja sa pýtam že ako na neho zabudnúť .. áno bohužiaľ stalo sa mi to že sa mi páči ... Ale nijak to nerozvijam vzťah im nerozbijam nevie on o Tom že sa mi páči je to len moje súkromíe a potrebovala som sa vykecat lebo už mi z toho šibe nič viac nič menej ani ho nezvadzam ani nič podobné

autor
1. aug 2023

@kiwi3 ja neviem tak pozera sa na mňa usmieva sa po mneale nikdy mi nedal nijaký priamy náznak že by mal o mňa záujem alebo niečo .. alebo som si to nevšimla neviem ... Ale mi spolu moc áni nehovoríme .. ani si nepíšeme nič . Vôbec .. áno asi to bude tak

svetlonos
1. aug 2023

autorka,
rozisla som sa s priatelom a mali sme spoločnú kamosku, stretavali sme sa.
Tiez dom jej hovorila aky je ako sa chova, ale jeho by draho jedaen kupil 😏
Napriek tomu, ze ona mna poznala dlhsie, hladala dovody na jeho ospravedlnenie.
Ok beriem.
Potom mi baby povedali, ze ti dvaja sa nejak k sebe maju. Vobec mi to nevadilo, bola som nasrana len koli nej - aby jej zlobu nerobil.
Po case mi sama priznala, ze fakt cosi zacali. Bola som s tym v pohode, hlavne ze mne dal pokoj.
Povedala som kej len, bacha, nie je taky svaty akym sa robí.
Nepresli ani sva mesiace a bola z neho hotova - potvrdila mi vsetko co predtym spochybnovala.
My sme kamosky doteraz, on ostal mimo nas dve .

Takze aj pre teba, pocuvaj ju.
Zas mala som kolegynu a ta tiez stíhačka, ze chlap sa na nu vykaslal. Bola to moja sefka, mozem potvrdit, ako chlap by som s nou tiez nebola dobrovolne 🙂

jana_eyre_2
1. aug 2023

Udržuj priateľsky vzťah len s ňou, keď pôjde von aj on, tak sa vyhovor že nemôžeš.. toto rob aspoň pár mesiacov a uvdis že ťa to prejde..

juliacenc
1. aug 2023

A to naco sa ona stazuje tebe by nevadilo kebyze ste spolu?

autor
1. aug 2023

@svetlonos ako aj ja som mala pospichnutia typu keď sme sa stretli ako partia od zvyšných známych že tam niečo je že si mám dávať pozor a pod. Ale skôr mne príde ako keby sa správal pri mne zvláštne z jednej strany po mne pozera a z druhej sa hrá na nedostupného .. ale fakt ja by som s ním nemala nič to viem kým je pri nej a ona je moja kamarátka určite nie ja ani neviem prečo ho mám v hlave

autor
1. aug 2023

@juliacenc ja neviem asi mi dôveruje a práve preto ju nesklamem

zmrzlinka2021
1. aug 2023

Ak je pravda, ze ten jej priatel ta vabi, hadze po tebe oči, tak aspon mozes vidiet, aky ma charakter ako clvoek.
A prave takyto chlapi su najhorsi vtedy, ked uz maju manzelky, deti, problem, tazke zivotne situacie - prave vtedy vedia dat zene dyku rovno do chrbta.

Nepozeraj sa len na jeho tvar, pozri sa na jeho srdce, jeho zivot, hodnoty, uctu k priatelke - skutocny muz nikdy nevabi inu zenu, ked je vo vztahu. Skutocny muz si vie dat stopku a neda sa unasat vasnou.

Ak si hladas do zivota muza, hladaj si poctiveho, priadneho muza, co si zeny vazi, ma urcite zasady. Ver, bude sa ti lahsie zit. Mnohe zeny vela veci radsej prehliadali a skoncili velmi spatne.

juliacenc
1. aug 2023

A mozno ti to hovori prave preto, ze ste casto spolu. Ale ak ju nechces sklamat tak sa proste zatnes a hotovo. Ak chces tak tam uz niet pomoci 😁

domkakvet
1. aug 2023

To ako sa ti moze pacit taky chlap, co ma priatelku a pokukuje po tebe, no to musi byt ale charakter, taky sa ti paci, no mas divny vkus.

reanda
1. aug 2023

ja tymto veciam asi nerozumiem, ale preco by si sa mala pretvarovat, ze nieco nie je, ak to je? ja by som teda nechcela za kamaratku niekoho, komu sa paci moj frajer, ale tvari sa predo mnou, ze nic a este pocuva moje staznosti na neho ako butlava vrba.. sory ale to mi vobec nepride kamaratske, skor falosne.. ved tym, ze sa priznas, ze sa ti niekto paci, este neznamena, ze mu rozbijas vztah.. skor toto by som si vyriesila - ako mat vo vztahoch, aj kamaratskych, cisto a jasno a nie v sebe potlacat nejake pocity..
btw rozbijanie vztahu - vsak nie je zenaty a vo faze 'priatelenia' sa ludia predsa zvyknu rozchadzat a davat sa dokopy s niekym inym, ked zistia, ze to, v com su, nie je to prave.. vztahy sa rozpadaju aj same od seba, nemusi ich nikto rozbit.. ci myslis, ze keby sa ti on tajne nepacil, tak by bol ich vztah kvalitnejsi?

autor
1. aug 2023

@reanda máš pravdu nebol oni sú takto na Tom dlho ... Ale to sú len moje domienky alebo teda ďalších známych .. čo podpichuju on my nikdy nedal nejaký podnet že áno ozaj by som si bola istá že ma chce alebo že sa mu ľúbim to len ja som sa namotala a ani vlastne neviem na čo ...