Veľmi riešim ľudí

12. júl 2022

Ahojte,riesim,premyslam...Zazila som si v zivote vseliakehp pristupu voci mne,tak preto asi.Necjcem nikomu ublizit,ked niekomu necjtiac neodzdravim,uz ma tp trapi,ze co ak bude jesitny a ja neviem,co.Riesim,kto kde sa ako pozrie,mam pocit,ze ma vela ludi riesi medzi sebou,ked idem okolo.Uvedomujem si,ze to prehanam,hpci nie mozno vzdy.Len asi musim tento svoj zlozvyk nejak prijat a pomaly na nom pracovat.Je tu este niekto,kto tolko riesi?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. júl 2022

@elizabet173 to mas pravdu,to mi pomaha,no nie uplne,neviem to vysvetlit,

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. júl 2022

@cocolino234 dik.Musim na toto viac mysliet.Realne ma to unavuje uz niekedy.

iriska13
12. júl 2022

@cocolino234 nooo mi máme taku jednu rafiku v robote, čo vie o každom všetko, kde sa čo šuchne, kto čo povedal...bože jak ja ju neznášam... len ked na nu kuknem a vidím ten jej blbý usmev, tak hned mam pokazený deň, ale no nech sa má dobre😝😂 zduše su mi takí ludia protivní....robím s ludmi dlho a som ako tak obrnena, ale toto je proste topka...

bajka16
12. júl 2022

A nebude to tým, že v prvom rade máš problém sama so sebou? Ty niesi spokojná sama so sebou? Tu musíš začať od seba. Lebo len to čo máš vnútri, vo svojej hlave, tak to aj máš okolo seba.
Keď nie si si istá sama sebou, tak si myslíš že aj ostatní ľudia k tebe pochybujú, hodnotia ťa, všímajú si ťa. Pritom to tak vôbec nie je. Toto je dosť taká psychologická hračka. Ale nič strašné. Navštív psychológa.

autor
12. júl 2022

@bajka16 istotne aj tym,k psych. sa chystam

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona92101
12. júl 2022

Mam taku sestru..cely zivot vsetko analyzuje do umoru,kto sa ako pozrel co povedal a co tym myslel,kedy co mal oblecene,pamata si take veci ze clovek by nechapal..a to je dospela zena..pokazila si tym manzelstvo,priatelstva,a malokto s nou dokaze vyjst..takze ti radim,prestat s tym,aby si si nenarobila problemy v zivote

autor
12. júl 2022

@simona92101 hm,vdaka

autor
12. júl 2022

@simona92101 ano,obera to cloveka o energiu casto

iriska13
12. júl 2022

@elizabet173 ver tomu, že sa toho držím...😉v robote som vysmiata, na kecy nereagujem, aj keď sa niekto snaží podpichovat, u mňa neuspeje...nereagujem, občas niečo zamrzí, ale mne je dôležitá k životu moja rodina 😉

laila22
12. júl 2022

Jaj asi nemáš iné starosti, tak sa nad hlupostami zamýšľaš

mandzula
12. júl 2022

Mne je napriklad u prdele, co si o mne myslia cudzi ludia. A cim som starsia, tym viac. Mas zrejme nejaky vnutorny problem, pochybnosti sama o sebe, preto si myslis, ze ta ostatni riesia. Ver tomu, ze vacsina ludi ma tolko svojich starosti, ze niekto okoloiduci je im v zasade ukradnuty.🙂

krasaniejevsetko
12. júl 2022

Ja ta uplne chapem.Samozrejme ze kazdy kazdeho rieši,uz vidim tych ludi za zaclonami a preberaju kde kto asi ide,co robi,kde sa chysta.Samozrejme ze sa to deje,ved sme ludia navzajom sa registrujeme. Autorka uplne Ta chapem.

krasaniejevsetko
12. júl 2022

@cocolino234 by si sa cudovala.Poznam aj opacne pripady,ktore venuju az prilis pozornosti a je to jedno ci cudzim,alebo NEcudzim ...skratka radi spehuju...mam takych susedov

janadidiova
12. júl 2022

Chápem,rozumiem,nie si v Tom sama

zuzikq91
12. júl 2022

Bozenku toto su zase rekacie podaktore… ani vas nenapadlo zeby mohla mat autorka zdra.psych.problem? Hned sa navazate ze nemas co robit? Na take nemam cas… a odp od veci ako sa pytala, klasika…. Ja mam zase svoje veci, ale viem co myslis a podla mna ten zlozvyk nikdy nebudes vedet prijat, vsak to ani sama nemozes chcet ked ti to vadi a budes tym zit nadalej a bude ta to trapit aj take lebo na to sa proste neda zvyknut …. Skusila by som psychologa pokial mas pocit ze ti to prerasta cez hlavu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mladenca
13. júl 2022

Asi by ma porazilo fakt kazdeho takto analyzovat a cudujem sa ze si sa z toho este nezblaznila.

autor
13. júl 2022

Dakujem Vam,baby,za odpovede,za kazdu jednu.Vazim si aj nazory a rady,tie ma len utvrdzuju v tom,ze da sa to aj inak mozno.Vdaka. No a kockam,co mi napisali ,ze v tom nie som sama,tym dakujem.V povodnom prispevku som sa pytala aj na to,ci tu je este niekto,kto to ma podobne.🙂

zuzikq91
13. júl 2022

@elizabet173 to je druha vec, ale tu kazdy uz riesi vsetko a mozno trebalo nasmerovat , slusne.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikq91
14. júl 2022

@elizabet173 pisala som vo vseobecnosti ako pred tym