Veľkosklady vo Vanoroch a vaše skúsenosti

janusa139
18. jan 2013

Maminky, mate skusesnot s velkoskladmi na Vajnoroch v BA ? viete mi nejake odporucit, pripadne poslat link ? chcem si otvorit obchodik a chcem si byt ista, ze ked sa uz vyberem do BA tak aj daco kupim 🙂 Ďakujem krasne za odpovede 🙂

sisaha
18. jan 2013

@janusa139 a co tam maju predavat? Ja teda zijem v BA, ale nikdy som tam nakupovat nebola..Ak chces handry, tak v obchodnych centrach su vypredaje teraz do konca januara..

maruska24
18. jan 2013

@janusa139 to ešte existuje? my sme tam volakedy dávno pradávno chodili, jedny boli čínske handry, ale vedľa boli aj kvalitné slovenské výrobky. Potom robili veľké výpredaje, likvidovali tovar. Preto sa pýtam či to ešte existuje.

maruska24
18. jan 2013

@sisaha keď to chce predávať vo svojom obchode, tak to by asi mala navštíviť veľkoobchod, nie kupovať vo výpredaji v obchodných centrách a potom to aj s prirážkou predať vo vlastnom 😀 či zle som to pochopila? 😨

janusa139
autor
18. jan 2013

@sisaha ja som pozerala na nete nejake velkosklady, nasla som take aj s oblecenim, aj s doplnakmi, darcekovymi predmetmi ... tak som chcela, ze ci niektora nema skusenost, ci mi poradi nejaky,, 🙂

janusa139
autor
18. jan 2013

@maruska24 tak som to aj ja myslela 🙂 len byvam v LC a chcem vediet, ci sa do ktoreho velkoskladu sa mi tam oplati ist 😉

janusa139
autor
18. jan 2013

@maruska24 asi existuje, nasla som na nete aj nejake stranky,,len myslim, ze je lepsie osobne tam ist vybrat 😎

sisaha
18. jan 2013

@maruska24 aha, nepozorne som citala 😅, ze to chce do vlastneho obchodu. No v tomto neporadim..

maruska24
19. jan 2013

@janusa139 no podľa toho čo chceš predávať. Pretože napr. veľkosklady pri BGS distribution v Bratislave sú čínske veľkosklady, nakúpiš tam za babku, ale sú to len čínske veci. Niektoré pekné, niektoré nie. Tam sú ak doplnky, ako bižu, kabelky, drogeria, ale všetko je to ten čínsky tovar čo predávajú šikmáči. Aj keď v podstate, aj v takom obchodnom centre je to všetko made in china.

peteklic
4. jún 2013

chcem sa len spytat, že či niekto nevie poradit, kde zohnat koženkove rolovacie bytove dvere, ja som ich kupil pred 11 rokmi v polsku a teraz uz ich nie je dostat na trhu v polsku, bolo mi vsak povedane že to ich dovázali z činy môžem poskytnut aj foto ako vyzeraju ich vyskas je 190 cm šírka 80 cm farba je tmavohneda, pohybuju sa na klasickej bytovej zarubni nožnicovym spôsobom zhrnovania = rolovania, mozete mi odpovedat aj na mail kios5@azet.sk alebo peterklic@atlas.sk alebo peterklic@azet.sk

ywca222
7. mar 2014

Ahoj.Ak je to este aktualne.mam tie dvere na predajni v suranoch,ak je zaujem napis a poslem blyzsie info.pa

zuzana030
23. nov 2014

@maruska24 ahoj, prosím ťa fungujú ešte tie sklady? je možné tam kupovať aj ako bežný zákazník, lebo živnosť nemáme, ale rada by som tam vybehla teda...dík moc

noemika2011
2. jan 2018

Ahojte aj aj mňa bi zaujímalo ohľade čínskych skladoch ak mi niekto bude vedieť poradiť búzemí strašne vďačná
Chcela by som vedieť či V čínskych skladoch nájdem aj súčiastky na bicykle A sortiment atď potrebujem vo
Vedšom mnostie Ďakujem