Veľkosklad detského Disney oblečenia

zuzanka1919
24. máj 2021

Ahojte , neviete niekto poradiť kde sa dá kúpiť detske disney oblečenie za lepšiu cenu ? Myslim velkosklad .
Otázka č.2 😁 v Bratislave na Vajnorskej sú aké sklady ? Všetko možné ci aj disney ?
Bolo by dobre bez živnosti 😊
Ďakujem pekný deň

lenkakravcova
24. máj 2021

@zuzanka1919 Bez zivnodti z veľkoskladu za veľkoobchodné ceny nekúpiš nič.

zuzanka1919
autor
24. máj 2021

@lenkakravcova to by mi až tak nevadilo ze by nebolo za veľkoobchodné ceny len ci je podmienka živnosť....viete o nieakych skladoch ? Alebo vekových stránkach? 😊🙏

engynka
24. máj 2021

@zuzanka1919 neni podmienka zivnost. Ale podmienka vacsinou byva zobrat cely balik kde su 2-3ks z kazdej velkosti. Na starej vajnorskej je jeden sklad s detskym obleckom co viem a tam je toho kvantum ale ci maju disney to neviem. Maju tam velmi pekne veci ale teda kvalitovo necakaj zazrak, je to cisty aliexpress.

zuzanka1919
autor
25. máj 2021

@engynka urcite za tie peniaze to nebude moc kvalitné 😁 nevieš mi povedať adresu alebo názov obchodu ? Ďakujem

engynka
25. máj 2021

@zuzanka1919 nazov vobec neviem. Ale je to na starej vajnorskej tie stare sklady (nie Golden city). Taktiez nezarucujem ze to tam je stale. Bola som tam myslim minuly rok pred koronou

zuzanka1919
autor
25. máj 2021

@engynka nevieš ani adresu prosím ta ? Nie som totiž z ba tak by sa mi to ťažko hľadalo

engynka
25. máj 2021

@zuzanka1919 v areali je Rempo - pracovne odevy. Treba si pogooglit. Tie sklady su aj na google mape vidiet aj su tam odkazy

zuzanka1919
autor
25. máj 2021

@engynka ďakujem 😊