Vedia vaše detičky tancovať?

janka_smile
18. mar 2022

Ahojte. Len tak ma to zaujíma, lebo vidím, že táto generácia prestáva byť, taká ako kedysi☺️ a mám pocit, že moje deti sa narodili v zlom čase. Oni sú úplne ten typ ako kedysi. Staršia už túži po diskotéke, miluje ľudovky, svadby... Mladšia taktiež. 🥰
Tak sa chcem spýtať ako to je u vás?🤗

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
18. mar 2022

@janka_smile nie, syn nevie. Je hudobne hluchý ako poleno

4stanka4
18. mar 2022

Moja ma sice len rok a pol ale rada tancuje. Minule sa nam stala prihoda na dvore- hrali sme sa vonku a zrazu bolo pocut z cintorina "uuuz vlozte to teloooo" a moja mala hned zbystrila a uz kricala tani tani 😀

riskoh
18. mar 2022

Môj tancuje aj na omsi

tosomja
18. mar 2022

@janka_smile staršia 11r je po mne, kde hudba, tam musí byť, chodi na tanečnú, ale od septembra mali len 2x kvôli korone
A 2r syn to od rána do večera vrti ritou aj s tou sexi plienkou.
10m dcéra zatiaľ sa len hádže o zem a búcha hlavu o operadlo keď počuje pesničky.
U nás každý deň púšťame pesničky, spievame a tancujeme

tosomja
18. mar 2022

@riskoh 😆😆 aj moje malé deti

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
18. mar 2022

moja sice tancuje ako by do nej vosla elektrika ale je spokojna .. a hlavne stastna.. jasne ze deti tancuju .. to ze to niesu ludovky neznamena ze netancuju -len iny styl ...

vulka
18. mar 2022

Naša 10ročná vie ako-tak tancovať. Chodí do ZUŠky na tanečnú, má na to sluch a zmysel pre rytmus. Páči sa jej to.

amelie2017
18. mar 2022

4 rocna sa vacsinou len sali, skace, kruti a to je akoze tancovanie. Ale akonahle jej pustim aj tanecne video s nejakou choreografiou, pozrie prvykrat a druhykrat tancuje s nimi. Presne tak, ako oni. Pre mna uplne sci-fi, kedze ja neviem zopakovat ani 2 kroky, preto som nikdy nechodila na ziadny aerobik, zumbu a podobne.

lucka114
18. mar 2022

Tak vedia,ako vedia 😀 primerane svojmu veku sa vrtia, krútia a to je niečo, na čo sa fakt rada pozerám 🙃

tosomja
18. mar 2022

@amelie2017 presne aj mňa to dojima že ako tak malé deti vedia zopakovať..môj najradšej tancuje na ave max, či ako sa vola ta speváčka, čo ma polku vlasov ostrihanych ...kde spieva "haha haha haha"
A to mam 2r chlapca 😅😅

nenne9
18. mar 2022

@riskoh 😃😃😃😃😃😃

simona6660
18. mar 2022

Juj tanečné choreografie na popukanie , je jedno kde sme keď hrá hudba ide si svoje 😂😂😂

denda007
18. mar 2022

Môj malý tancuje aj keď struham zemiaky na halušky 😀

tosomja
18. mar 2022

@denda007 🤣🤣🤣

alexandra2010
18. mar 2022

ano. tancuju hiphop od svojich 5 a 8 r.
pohyb im velmi prospieva.

sense
18. mar 2022

Môj chlap hovorí ze moja dcéra nemá žiadne záľuby len by spievala a tancovala. Tak niet sa čomu čudovať, ex spieval v chlapcenskom zbore a jja som desať rokov tancovala. Teraz chodí na balet a na show dance, začína si vymýšľať sama choreografie a v škole spieva v zbore. Ma 9r. Ako 3jrocna tancovala zum u podľa videa

hennyinnsbruck
18. mar 2022

Moja skoro 3,5r rada tancuje a myslim ze celkom fajn od 4r ju skusim dat na tanecnu tak Uvidime 😊

andreatytler
19. mar 2022

@janka_smile Tancuje aj ked ide okolo auto s hlasnejsou hudbou.

janka_smile
autor
19. mar 2022

To ma teší žienky. Som rada, lebo fakt som už prestala dúfať, že také deti existujú... Veľmi ste ma potešili, že máte také detičky. ☺️