Večerníčková reklama. Lezie niekomu na nervy?

kamilecka
30. mar 2011

Aj vam ide ta reklama nemenovanej banky na nervy? Mne to matie deti, rano vstaneme a ide ta "uzasna" vecernickova reklama.Pytaju sa ma ...mamka uz je vecer, preco uz ide vecernicek ked sme teraz vstali.
Dcera mi spava v obyvacke a budi sa mi na tu reklamu...... vadi to aj niekomu inemu? Ja som uz pisala do tej banky,ze to je totalna hovadina,co chcu deti popliest?

majina.b
30. mar 2011

ked som počula znelku po prvý krát znelku poobede, hned som sa pozrela na hodiny 😕
mne nevedí.... predvčerom som čitala že čsob banka zakupila licencie aj na ine rozpravky to bude len hokej 😀 😀 😀

majina.b
30. mar 2011

no ešte doplnim , čsob zakupila rozpravku peter pan, a bude ju rozdavať, nie vysielať, ak si v sťažnosti uviedla aj adresu tak ti ju možno pošlu 😉

majina.b
30. mar 2011

do tretice: som vygooglila a citujem
Kampaň sa má nasadiť v dvoch etapách: prvá štartovala v marci a potrvá do mája, druhú spustia v polovičnom nasadení na jeseň.

terrs
30. mar 2011

Čo tak prepnúť kanál na začiatku reklamnej pauzy miesto písania hneď do banky, ktorej tú reklamu aj tak urobila agentúra a nie je to ich nápad? Kopa reklám nie je vhodných pre deti a vy sa rozplývate nad večerníčkovou 😕

titkovamiriam
30. mar 2011

Tá mi nevadí no akurát som videla reklamu na vetíčko ☹ fuj dávať deťom rastlinný tuk a vidím že aj tu ho na stránke reklamujú ☹

ikke
30. mar 2011

moje dieta, ktore predtym v zivote nevidelo zvucku vecernicku (ozaj, byva este aj klasicky vecernicek s touto zvuckou? ak ano, kedy???) vzdy pozera na tu reklamu ako na najnapinavejsiu rozpravku 😀 ja v jeho veku som chodila na vecernicek iba na zvucku, potom som sa 5-10 min. hrala a potom zas na zaverecnu zvucku 😅 cize - nam to nevadi, moje dieta to nema spojene s vecernou rozpravkou 🙂 mne skor vadi ten priserny elektronicky zvuk novej znellky 😝

kaja73
30. mar 2011

@titkovamiriam S tymi tukmi to nie je až tak jednoznačne http://www.harm.sk/?art=aktualdetail.php&clanok...

murinka
30. mar 2011

mozete aj mna oboznamit o co ide?hod nejaky link nech si to omrknem lebo vobec nechapem o com pisete 😅

@kamilecka

ela2710
30. mar 2011

@kamilecka moj syncek je este maly, teda reklamy su mu ukradnute, ale mne osobne ta reklama strasne prekaza, ako aj ta reklama milujem Bronu, take blbe reklamy zacali robit a tiez mi od orange lezie na nervy ta reklama, kde hrali tie partickove scenky a teraz uz scenky ako z talentu 😠

titkovamiriam
30. mar 2011

@kaja73 ja nikomu neberiem nazor viem ako sa vyraba aj jeden aj druhy-detom do 10r by som rastlinny urcite nedavala,samozrejme ak zivocisne nemozu je to ine-tu islo o večerníček a jeho reklamu o tukoch je debata inde 😉

lubikan
16. máj 2013

@majina.b tak tam sli tie moje vycalovane tazke prachy za vedenie uctu..svine jedny 🙄 🙄 😠 😠 😠