Vaše strašidelné,nepochopiteľné zážitky?🤔

sahi
31. okt 2018
beky1813
31. okt 2018

Ty co davas za temy? 🤣🤣🤣🤣

sahi
autor
31. okt 2018

@beky1813 nemôžem?😂

beky1813
31. okt 2018

@sahi len sa smejem, das otazku, nic nenapises

sahi
autor
31. okt 2018

@beky1813 jáj tak😂😂🤔

potvora1
31. okt 2018

Tak vždy lepšie ako:Som tehotná? Môžem to jesť?

romiada
31. okt 2018

@sahi tema priamoumerna okolnostiam: dušičky, haloween 👻💀🧟‍🧛‍🎃 akurat ze mi nic strasidelne nenapada 😉

potvora1
31. okt 2018

@sahi ja mám z detstva spomienku, že ako malá v našom rodičovskom dome sa mi stávali divne veci... Že som počula niekoho počítať do troch... Pomaličky, jeden.... Dva..... A keď bolo tri a ja som nestihla vyjsť von z domu na dvor po dome začali chodiť ony.. Neviem z kadiaľ vyliezli, vždy sa mi zdalo, že niekde z gauča, alebo z tých starých foteliek... Niekedy som vyjsť nestihla, ostala som v dome, s nimi, cítila som ich tam, ale reálne som nič nevidela... Možno mám bujnú fantáziu, ale prešlo už viac ako 25 rokov, ale pamätám si to, akoby to bolo včera 🤫

petrofka
31. okt 2018

V noc, ked zomrel moj starký sa diali zvlastne veci. Mne sa s nim celu noc snivalo. Sestre z nicoho nic v noci zvnutra buchlo do okennych zaluzii akoby niekto päsťou celou silou 😨 a synovcovi sa zjavil uprostred izby. Nuz, asi sa bol rozlucit 😢
A asi som ako dieťa mala bujnu fantaziu, ale pamatam si ako som dokazala lietat, tak 30cm nad zemou 😵😂 Dnes som uz na to prilis tazka asi 🙂

mischelin89
1. nov 2018

Ja ked som bola mala, strasil ma daky duch doma. Neskodny, ale skodoradostny smrad, dlhe roky. Ako dospelu ma 2x bol niekto v noci pozriet... Raz som sa zobudila na to, ze ma niekto par centimetrov nado mnou tvar, stal za celom postele, to bola bytost bez ludskej podoby, druhykrat ze ma niekto hladka po krku, to bol stary pan v otrhanych satach, chvilu mi postaval pri posteli. Obaja ma prisli podporit v tazkej chvili. Ked som otehotnela, tak som sa v noci budila na to, ze v obyvacke niekto listuje novinami, bucha zachodovou doskou, prrchadza rukou po zaluziach v spalni, pomaly sa posuval blizsie a blizsie 🙂 *Som to neriesila, som si povedala, ze to maly po mne podedil, tak to v tehu cez neho citim... Ale potom jednu noc to zacalo behat cez postel a cezo mna a to uz som sa nahnevala a rozlucila sa s tym. A raz sme spali u svokra a zobudila som sa na to, ze mi vedla hlavy niekto poskakuje, ale zas len taky skodoradostnik samopasny protivny. Som sa nanho len zahnala, ze nech vypadne, ze spim a ze na mna a muza vplyv mat nebude. Odisiel ocividne za svokrom a asi mu nedal spat, lebo cely den bol potom nevrly. Cakam, kym maly podrastie a zacne rozpravat. Aspon u mna najde pochopenie, lebo ja som doma nemala. Inak to nie su strasidelne zazitky, su to len zazitky. Este som nestretla nikoho, kto by mal zly umysel, tym myslim ublizit mi. Skodoradost neratam, to je z nudy :D inak som celkom normalna :D

fadama
1. nov 2018

@mischelin89 po precitani tvojho prispevku asi nezaspim. 😲

1mina
1. nov 2018

@mischelin89 super muz este nie je doma z roboty a ja sa bojim ist si spravit caj 😂

mischelin89
1. nov 2018

@fadama len kludne spi. Deje sa to okolo nas bez ohladu na to, ci to vnimame alebo nie. Jeden mudry clovek mi raz povedal, ze ako deti mame schopnost vidiet vsetci... Len to casom stratime a tiez rodicia to v nas udupu... Lebo... Nic tam nevidim, tak tam nic nie je, nevymyslaj si.
Nepredstavuj si to ako v hororoch, ze Samara vylezie z telky a vsade je voda a ty si o chvilu mrtva :D Pre mna su to v danej chvili praveze velmi pokojne zazitky. Strach nastupi az na druhy den, ked na to zacne mysliet hlavou, kedze predtym som to len citila a vnimala, ze nie som ohrozena. Tym nechcem povedat ze nikto nikdy nebol ohrozeny. Ale nemyslim ze sa to deje tak casto. Podla mna tie duse nevedia odist a bud chcu pomoct alebo sa zaseknute nudia.

mischelin89
1. nov 2018

@1mina za malo, my byvame v dome pri lese
posledny v dedine, obrovsky je a su nejak divno osadene dvere a same sa otvaraju :D :D a muz pomerne casto neni doma. Mi vzdy zredne, ked zrazu len buch a pomaly sa dvere poodchylia... Ale to su fakt len krive zarubne :D desivo krive :D

fadama
1. nov 2018

@mischelin89 tiez som ako dieta videla ducha a pamatam si to ako keby to bolo vcera, nikdy viac to nechcem zacit. Muz tiez videl ako dieta ducha.

1mina
1. nov 2018

@mischelin89 pritom mne sa tiez podobne veci prihodili a tiez zvlastne ze vtedy v noci mi je to tiez vatsinou jedno a nejak sa nebojim az potom ked si spomeniem 😃 ale ked to takto citam tak sa bojim vyjst zo spalne 😂 ...ja mam este rada ked som tiez sama doma a nas pes sa zrazu v noci v tme postavi a zacne zmurit na nieco v inej miestnosti a vrcat a zacne stekat kdesi do haly len tak napriklad 😃

ankare
1. nov 2018

Je tu niekolko skupin na tuto temu, tam si pridete na svoje. 😊

diana20
1. nov 2018

Pane bože prečo som toto čítala? Ja, úplný strachoput co trpnem každý večer v posteli sama a čakám kým príde priateľ z roboty a bojím sa.. Tak teraz už ozaj nezaspím 😂 hlavne keď môj trojročný mi kľudne povie ze on cape on cape à ukazuje len tak niekam.. A ja v tých chvíľach mam len strach... A poviem mu nech povie no no no.. 😋 No nič, idem sa snažiť zaspať 😂

martasz
1. nov 2018

mala som štrnásť a bola som u babke na dedine počas prázdnin po Novom roku. V noci som sa zobudila na strašný pocit ako keby som sa postupne vnárala do ľadovo studenej vody a nedokázala som sa pohnúť. Viem, spánková paralýza.... lenže tú som mala neskôr aj viackrát ale toto bolo prvé a úplne iné, až som sa dusila. Bola som vystrašená na smrť a keď som sa dokázala pohnúť, šla som spať do babkinej izby. Ráno dedinu obletela správa o vražde+samovražde tú noc na konci našej ulice. Neviem či to súvisí ale bolo to desivé.

judar
1. nov 2018

raz večer som si išla nabrať jedlo, držala som v ruke plytký tanier a než som prišla k hrncu s granadirom odpadla mi rovna polovica taniera na zem..skoro ma šlak trafil bo som bola v domnení že straší 😂

judar
1. nov 2018

potom ešte jeden nepríjemný ked som spala a proste akoby som bola niekde inde ale vnimala som že ležím na posteli len prostredie okolo mna bo nejaký starý autobus a ja som ležala v nom na odlahe, podopierala sa lakťami, a pozerala si na koniec noh kde som v tom autobuse akoby nedovidela bo v tej uličke bola tma potom som si uvedomila že citim na nohe chlad a stale som hladela na tie nohy až sa mi tam na nohe zjavila ruka v rozklade a potom tvár dákej polorozloženej blondíny ..to ma tak vydesilo že sa mi ani zobudiť nedalo no nakoniec som sa prebudila v noci a ešte väčší strach som z toho mala ked som cítila ten studený dotyk na nohe....od strachu som do svitania radšej nespala

tenerifka
1. nov 2018

Vo veku asi 6 rokov sa mi pravidelne kazdy vecer pri mojej posteli, ked som zaspavala, zjavovala pani v dobovom obleceni, mala hladke dlhe vlasy a mohla mat tak 25-30 rokov, vyzerala trochu ako Mona Lisa(to som si ale vtedy neuvedomovala), pamatam si to doteraz, vobec som sa nebala, pripadalo mi uplne normalne, ze sa pri mne vzdy zjavila, len tak tam sedela a usmievala sa na mña, pokial som nezaspala. Mohlo to trvat par tyzdñov, to uz neviem
A ked som bola uz dospela, asi dvakrat sa mi pri posteli zjavili mimozemstania
Inak som uplne (az velmi) normalna a obycajna😝

sahi
autor
2. nov 2018

@mischelin89 ako som čítala tvoj príbeh a hneď keď som prečítala vetu na konci :podľa mňa tie duše nevedia odísť) spadla bunda z vešiaku🤔😄😐

kathy93
2. nov 2018

Za svokrou vždy chodia duše v snoch, keď mi o tom rozpráva tak hrôza, jej zážitky sú fakt sila. Mne len raz stál niekto pri posteli to som sa skoro pokakala síce som spala ale cítila som to a keď som sa zobudila nikto nikde ale taký hnusný pocit som mala. A raz sa so mnou bol v spánku rozlúčiť mamin zosnulý priateľ. Ale na tie zážitky čo má svokra to nemá 🙄

penelope11
2. nov 2018

Podobnu prihodu mam aj ja @kathy93. V noci som sa parkrat zobudila na to, ze citim, ze niekto pri posteli mi stoji, ze ma hladka po hlave, dycha. Bolo to moc. Som sa nevedela z toho spamatat. Pritom mam pocit, ze to len starky sa bol rozlucit

1mina
2. nov 2018

@kathy93 napiste nejake nech sa vecer zase bojime 😁

kathy93
2. nov 2018

@1mina no napríklad mi raz rozprávala ako sa im v byte rozleteli vchodové dvere dokorán a vtedy niekto z ich rodiny zomrel asi sa došiel rozlúčiť. Alebo nedávno sa stali že jej vnucik(spali spolu v izbe) kričal a vykrikoval že nech ide preč a keď sa ho pýtala že kto tak vravel že taký rohatý s krídlami lieta nad babkou a odháňal ho preč. A že neskutočne plakal. No ja to neviem tak porozprávať ako ona a tých zážitkov má strašne veľa...

andrejkap123
2. nov 2018

Ja som tiez dost senzitivna co sa tyka tychto veci. Raz som bola sama na byte a vnoci som sa zobudila ze na mna niekto kuka spoza dveri. A veruze tam nieco bolo. Prislo mi to ako nejaka teta, strasne ma to vystrasilo a velmi som sa toho bala. Ale potom sommsi pomyslela ze sak nemoze mi ublizit a sme sa ako keby skamaratili. (Vsetko toto bolo v polospankovom stave takze kludne to mohol byt aj len sen. Ale mam pocit ze to bolo real.) taktiez som sa raz v noci zobudila a pozrela som sa za spiaceho priatela a tesne za nim stary zvraskaveny dedko kukal na mna. Este som zaostrila ci dobre vidim a ano..... tak som sa zahnala rukou a v sekunde zmizol, ale videla som to dost detailne. V tom momente som sa citila kludne, nezlakla som sa, ako to @mishelin89 opisuje. Strach na mna prisiel par minut po tom co som si uvedomila co sa stalo (toto sen na isto nebol). Tep minimalne 120 zo strachu a zobudila som priatela lebo som nevedela zaspat uz. Az kym nezacalo svitat....

papywest
2. nov 2018

Ja byvam v dome oproti mame ... Raz ako som prechadzala od nej domou k sebe cez dvor ma niekto chytil za kapucnu a potiahol spät az tak ze som akoro spadla myslela som si ze je to mama chcela som nanu nakricat otocila som sa a tam nikto tak som vosla do domu svietila mi lampa a ako som otvorila dvere vybuchla mi ja som sa skoro po...... Tak som bezalaspat k mame a vtom mi zavolal priatel ze mu predchvilou zomrela teta tak mozno to bola ona neviem zahada dodnes

kakawah
6. nov 2018

Pred vyse 20r.som o podobných veciach nevedela a nepočula. Byvala som v podnajme u jednej kocky. Povedala ze v izbe kde byvam zinrel jwj otec ale cela izba vola zrekonštruovaná a oekne zariadena po tej udalosti. Mtmy sme sa malo videli lebo sme tak pracovali ze sme sa stalw míňali. Raz ked som sa od linky otočila smerom k balkónu zahliadla som na balkóne sediet starého sedovlaseho muza v saku alw vol chrbtom ku mne. Trvalo to par sekund. Vlastne nemala som strach. Povedala som to twj kocke. Vtedy mi ukazala dotkt jwj otca. Bol to on. A este ze na twj stoličke stale sedel a fajcil a stale si musel obliect sako. Vraj tam za ňou casto chodi.

kakawah
6. nov 2018

Mam este jednu prihodu.Pracovala som co firme kde vraj zomrela na wc nejaka zena ale davno to bolo. Nikto na to wc nechcel chodit bali sa. Co firme bolo este jedno wecko. Chodievali zeny tam. Aj ja som ho obchádzala. Ale raz som sa velmi ponahlala a nechcelo sa mi ísť do toho vzdialenejšieho sla som tam kde vraj strasi. Lwn som vosla a uz som citila zvlastnu atmosfetu. Ale hovorim si ved rychlo sa vycuram oplachnem ruky a utekam. Ked som vosla do kabinky zrazu ten davkovac na papiere na utieraniw ruk zacal hucat. Tie davkovace su na senzor. No mne by sa krvi nedorezal. Bala som sa vyjst z kabinky. Ked som vysla kopec papierov na zemi. Ani som ruky neumyla vybehla som a vtedy som da fakt bala. V tom case nam nas manazer povedal ze ked zamykal firmu a odchadzal k autu pocul ako niekto akoby s dvermi hybal akoby niekto este ostal v budove tak sa vrátil a prezrel vaetko aj krical ale nikto tam nebol