Vaše skúsenosti s mužom v znamení panna

pinka1
21. dec 2020

Chcem sa opytat ci mate skusenosti a muzom v znameni panna , mam priatela a je strasne ocelovo chladny a sebecky bez kuska empatie . Ako s tym bojovat ? . Dakujem za rady

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
21. dec 2020

@pinka1 to nemá nič spoločné so znamením...

miadi
21. dec 2020

Dospeleho cloveka nezmeniš. Vymen ho za škorpiona 😆

pinka1
autor
21. dec 2020

@panelacikova. Ale ma to spolocne je to aj v charakteristikach popisane, presne to sedi .

pinka1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pinka1
autor
21. dec 2020

@miadi. nechcem ho zmenit ma a aj vela dobrych vlastnosti . Len ako ho odmekcit ? Poznam scorpiony su to zly ludia

lia_nka
21. dec 2020

No ja ti neviem ale panny nejsú citovo chladne 🙄 teda ten môj je panna a je to ten najlepsi chlap akého som si mohla želať 😍 ale neni to o znameniach

juliaailuj1
21. dec 2020

@pinka1 môj brat je panna, je dosť flegmatik, ale tvari sa ako najmudrejsi clovek na svete aj pred frajerkou, chladný určite nie je, ale on bol rozmaznanček náš ako piate dieťa v rodine keď sme my už boli odrastení celkom

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia1996
21. dec 2020

Aj môj snúbenec je panna a skutočne sa javí byť chladný a skôr pragmatický. Keďže ja som veľmi citlivá osoba a veľmi často riešim absolútne banality, ktoré mi nedávajú spávať, viem, že ho takéto konverzácie vyčerpávajú, lebo mi nerozumie. Avšak snažila som sa čo najviac vytvoriť mu rodinnú pohodu, nezaťažovať ho hlúposťami hneď ako unavený príde z práce domov, keď vidím, že ho niečo trápi, snažím sa mu byť oporou ale tiež, keď nejaké veci potrebuje spracovať sám, netlačím na neho, vždy mám po ruke kompliment či milé slovo, skrátka som ho priam donútila dôverovať mi, že keď bude na chvíľu pri mne citlivý, nebude preto menej mužom a že nie je také hrôzostrašné prejaviť city. A dnes je z neho mojkač gaučový, aj pred kamarátmi či rodinou ma chtiac občas osloví sladkou prezývkou, no napriek tomu ostáva hlavou rodiny, ktorý si užíva to, že sa môže starať a zabezpečiť svoju rodinu 🙂

janulka2805
21. dec 2020

@pinka1 Neviem či je to tým znamením, pretože môj manžel je tiež panna a sebecký a neempaticky určite nieje 🙂

opica_skorica
21. dec 2020

@pinka1 rozhovormi a casom.

gladys_07
21. dec 2020

@pinka1 ze skorpioni su zli ludia, ze ta pusa neboli! Moj syn aj moja najlepsia kamoska.

Ak uz teda chces verit na taketo generalizovanie, moj byvaly je panna. Je to jeden z tych najlepsich,najlaskavejsich ludi akych poznam, rozdal by sa pre inych. Ten tvoj budem potom asi nejaky vadny kus 🤷‍♀️

iinuska
21. dec 2020

Toto nemá so znamením nič.

dskjhfdlkdjhl
21. dec 2020

@pinka1 ak veris na znamenia, tak potom hladaj v inych vodach. Panna Ti evidentne nevyhovuje, najdi si nieco ine. Len aby si potom nezistila, ze to ine znamenie je este horsie.

iva812
21. dec 2020

@pinka1 Ja som si otvorila tento článok, že sa tu bude riešiť panictvo, a toť astrológia.🙂

eriksonka1234
21. dec 2020

@pinka1 tiež poznám pár chlapov v znamení panny a teda až teraz som si uvedomila, že sú naozaj chladni. Môj krstný syn je panna a tiež je dosť egoista, musí mať svoje pohodlie, iní ho nezaujímajú.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
21. dec 2020

@pinka1 nezmenis to... nebojovat. Snazit sa to neriesit.
@silvia1996 napodobne to mam aj ja 👍

deti95060810
21. dec 2020

poznala som...bol kure*ník na entú....😉

miadi
21. dec 2020

@pinka1 ale blbost budes mat za tuto hlašku raz dieta alebo vnuča škorpiona . Mm je skorpion a je super. Overeny 10rokov. Ex priatela mama tiez skorpion bola fajn . Lepsia ako svokra vodnar . Ty tie horoskopy moc berieš ako nejake pravidlo.

miadi
21. dec 2020

Tvoj muz je empaticky ked mà mesiac vo venuši. Musis len vyckat na ten spravny čas. 😛

gladys_07
21. dec 2020

@miadi mesiac vo venusi je metafora? 🤪

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danieli
21. dec 2020

Vsetci doleziti muzi mojho zivota su panny, znamenie komplikovane, ale vynimocne, detailisti, pracanti, s velkym srdcom, milujuci, trpezlivi, navonok chladni, ale velmi laskavi aj spravodlivi, len niekedy zit s tym vsetkym nakope da zabrat😂moji nie su sebecki prave naopak, posledne by dali, ale musis si zasluzit😉panny ziju v realite nesnivaju, oni makaju a svoje ciele dosiahnu tvrdou pracou nie snami, nebojuj s tym, panny ako otcovia rodin su skala, o ktoru sa mozes opriet, co sa empatie tyka, je to pre nich trochu tazsie nakolko su velmi prakticki a celkovo city velmi neprejavuvu verejne tak aj empatiu nemusis u nich velmi dobre precitat, hoci je tam

jany149
21. dec 2020

@pinka1 ja mám manžela v tomto znamení a nemozem si vynachváliť.....zatiaĺ (klopem)najlepšie čo ma v živote postretlo a ďakujem zaňho🙏
a ja napríklad som narodená druhý deň škorpióna a ĺudia,špeciálne kamošky,čo sa poznáme od MŠ cez 35 rokov vravia,že ja teda ani náhodou nie som povahou škorpión (že ani som "okolo neho nešla")....tak z vlastnej skúsenosti znamenia nie vždy sedia charakteristiky

simona92101
21. dec 2020

Manzel aj ja sme panny.manzel je laskavy,citlivy,pracovity,rozdal by sa,vobec nie je sebecky,rodina je prenho na 1.mieste.je pravda ze na verejnosti nejako extra nerad ukazuje city (rozumej neliepe sa po mne,neomakava,nezdiela na soc.sietach dojemne fotografie s citatmi atd),pre neho je to sukromie a to si strazi. Neviem kde si prisla na taketo skatulkovanie..

babydesire
21. dec 2020

@pinka1 tiez verim povahovym crtam podla znameni ale toto naozaj na pannu nesedi,,panny su citlive znamenia,so zmyslom pre poriadok (to moze vyvolavat ten pocit chladu ako pises - ked nieco nieje tak ako ma,su odtazity,chladny, tichy,akoby ignorovali to co ich znervoznuje ci hneva ale tu nervozitu ci hnev hned nevidis). Ake znamenie si ty? Ak chces "pohnut" pannou treba mat bohovsku trpezlivost..

miadi
21. dec 2020

@gladys_07 hah to ma nenapadlo 😆sa podarilo tam su dake Domy v horoscope postavenie planet a take srandy🤪

anka1993
21. dec 2020

Moj priatel je tiez panna