Vaše/naše záľuby a ciele...Čo vás baví?

drimonna
10. jan 2019

Ahojte 🙂 Toto bude asi moja 3-4 diskusia... Bude o naších zaľubách a veciach ktoré nás bavia a napĺňajú... Na akú strednú školu by ste chceli ísť?...Aj to povedzme... 🙂) Mna baví strašne veľa vecí...Hlavne Umenie,ale neviem ešte čo bude 😂😂😢😅

nelinka2009
10. jan 2019

@drimonna fuha, bavi ma praca a deti, rodina, hlavne milujem predlzene vikendy po svete s detmi... skolu? tu uz mam za sebou... mne jeden titul staci ;) vlastne v plane nemam uz dokopy nic, len s muzom cestovat a uzivat dochodok az deti vyrastu 😁😆😅😂

h2
10. jan 2019

@drimonna Ahoj! Na akú strednú školu by som chcela ísť? To vážne? 😁 No, mám 43 rokov, takže už určite na žiadnu. Si si istá, že sa pýtaš na správnom fóre? 😉

katyrose
10. jan 2019

Uz mam za sebou aj vysku, tak dufam, ze strednu mi uz netreba :D

beky1813
10. jan 2019

Ze na aku strednu 😃😃😃 moja, tu si medzi dospelými 😊 tu najdes malo bab, co sa chystaju na strednu

zara2012
10. jan 2019

Mozno Je autorka nejaka kocka co planuje si spravit skolu a nevie co presne by chcela.. mozno sa chce inspirovat. Mna osobne bavi filmovanie amaterske samozrejme, mojej rodiny mam natocenych strasne vela momentov ktorym som rada

lucyluv
10. jan 2019

Mna bavi robenie itinerarov na dovolenky a vylety 🙂 ale momentalne na materskej mavam stavy, ked mi staci proste prezit a nech mam splnene aspon ake take biologicke potreby :D netreba ani vsetky, len niektore, prosim :D

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
11. jan 2019

@drimonna Dievča moje zlaté, čo keby si namiesto odpovedania v starých témach, v témach , do ktorých by si podľa veku nemala ešte vedieť ani zaťať, sadla radšej za stôl a učila sa? Tvoj repertoár záľub je siahodlhý, ale venuj sa radšej niečomu inému ako MK. A povedz mame o krámoch, v dobrom dúfam, že nie si tehotná.

eva_eva
11. jan 2019

@korunka1 Presne, ja keď som bola mladšia som bola rada, že som mala čas ísť von s kamoškami popri učení a nieto ešte aby som niekde na internete vysedávala 😀