Váš názor na túto fotku

estela001
10. jan 2014

Ahojte mamicky... Nejde mi moj stary login. ☹ chcela by som vediet aky mate na toto nazor... Nevedela som kam to zaradit a skor to beriem ako zivotu nebezpecne i ked to tak nemusi byt... Preto zdravie, fotka je z leta tohoto roka! Boli sme s manzelom u suseda sa kupat a ja som fotila muza zo synom aby sme mali naco spominat a maly aby mal peknu spomienku. Vecer ked maly zaspal som si sadla na dvor a ppzerala fotky ake som urobila... Nezabudnem na ten pocit ako mi prebehol mrqz snad na kazdom kusku tela ☹ stali mi asi aj vlasy na hlave ☹ odfotila som nieco co chcelo byt videne... Bala som sa pretoze to bolo pri mojej rodine pri synovi a menzelovi. Kazdy mi tvrdil je to odraz tvojho muza ale stretla som sa aj s nazorom je to fotoshop! Co ma dost poburilo kedze mam uz svoj vek a rozum a urcite by som to nedala na foto kde je moje dieta a muz... Kolegyne x prace boli zvedave a boli dost zhrozene. A kolegynka my dnes povedala ze ma znamu ktora to ohodnotila. Udajne sa na mojho muza upela nejaka dusa ktora z neho saje energiu prejavuje sa to tym ze je nervozny depresivny unaveny a on taky je ale nepripusta si to lebo tomu neveri. Stretli ste sa uz s niecim podpbnym!? Co s tym je to pol roka dozadu ale spomeniem si nato... Mam z tej foto hrozu

elina25
10. jan 2014

Aj ja mám s toho hrôzu až mám zimomriavky ☹

mima4
10. jan 2014

@estela001 no asi to bude nejaky demon. Tých sa tu pohybuje dostatok.. mozno sa stalo niečo v zivote tvojho manzela, čím si ho pustil do zivota, čím mu otvoril svoj život... Ak niečo také nastalo, napr. častokrát je to práve okultizmus, červené náramky (aj u detí), amulety a podbne... treba sa toho zlého vzdať a činniť pokánie.

miskakyska
10. jan 2014

hmmmmm........čo Ti ja viem?......fikcia? - skutočnosť? 😅 nech sa vyjadria naslovovzaté "témové" odborníčky 😉 🙂

anima9
10. jan 2014

@estela001 Nemôže to byť človek, čo na dne bazéna zaspal po kvalitnej halloween party? 😅

aliza
10. jan 2014

@estela001 hej, ja si pamatam, ked si to tu davnejsie davala....stale ta to mata? fotku vymaz a prestan na to mysliet, inak si akurat sama privolas nieco negativne. Ak veris, ze je za tym nejaka dusa, tak su rozni 'duchari', ktori ti s tym mozu pomoct za peniaze. Ale trapit sa takto dlho nema vyznam.

crissie
10. jan 2014

@estela001 ja by som si nejake negativne zavery z toho nepripustala!! Ak to neriesis, nepripustis si ze nieco existuje tak to pomaha asi najviac. Sprosty odraz vo vode ti snad nebude teraz behat neustale po rozume. Zasmiat sa nad nepodarenym odrazom a hotovo!!! Zostrihat foto ak ti to neda a neriesit. Ak budes hladat somariny tam kde nie su tak ich aj najdes! Manzela treba psychycky podporit, stat pri nom, tesit sa jeden z druheho a z vasej rodinky, spolocne aktivity atd. pretoze ak mu niekto podvedome vsugeruje somariny tak bude na tom urcite horsie..

vejula
10. jan 2014

@aliza ale ved @estela001 sa dnes zaregistrovala aa toto je jej prvy príspevok... žeby dalšia zahada?

natas4
10. jan 2014

@anima9 aj mna napadol Halloween 😅 podla mna cisty photoshop

misskate1
10. jan 2014

odraz tvare

mimka11111
10. jan 2014

táto fotka tu už bola, a už sa to tu raz riešilo 😉

zuzkaanicka
10. jan 2014

@vejula tento isty problem, s tou istou fotkou sa tu uz riesil v lete ... nick si nepamatam, ale to cudo v bazene ano ... niekto sa trochu zahral a teraz chce ohurit? 😉

zita19
10. jan 2014

@zuzkaanicka @natas4 @anima9
v kontexte poslednych udalosti na MK... Zeby niekto pouzil cudziu fotku?

zuzkaanicka
10. jan 2014

@zita19 Vidis, Ty si to odhalila ... veru tak ... ta prisera z bazena niekde vystavila svoj portret, niekomu sa zapacil a supol si ho k sebe do bazenovej fotky 😅

sissy27
10. jan 2014

@estela001 názor? snáď len toľko, že už to tu bolo, a nie len tu... takže by som povedala, že niekto už nevie čo so sebou 😅 a inak - pošli do mienkotvorného denníka NČ - tam momentálne zbierajú takéto somariny, lebo nemajú o čom písať... tomuto by mohol veriť akurát tak asi ten malý chlapec z fotky 😎

aliza
10. jan 2014

@vejula ale hned na zaciatku pise, ze jej nejde jej stary login 😉. Na tuto fotku sa neda zabudnut....

anima9
10. jan 2014

@natas4
@zita19
@zuzkaanicka
A ten poznáte... "O čiernej rukavičke?".
Odfotím nejakú? Bol by záujem ? 😅

tova
10. jan 2014

samozrejme fotoshop! pozrite na tiene okolo nafukovacky a pod nafukovackou. To cudo pod vodou moze byt tak akurat chlapov lofas 😀

anima9
10. jan 2014

@tova A co povies na toto? Bol fotený televizor alebo duch v ňom? 😅

zita19
10. jan 2014

@anima9 Zas ho predavas? 😀 😀

bbarboraa
10. jan 2014

@anima9 si sa mohla aspon obliect :D bdw mas ladne nozky 😎

gumimaci
10. jan 2014

@anima9 fu tak ale pri tejto fotke som sa ozaj lakla 😀
(ps aj ja mam doma takeho ducha 😉 😀 )

dejka77
11. jan 2014

Baby ved to tu uz bolo. Vela prispevkov poukazovalo na photoshop. Registracia hovori za vsetko....
Strata casu zaoberat sa tym.

tova
11. jan 2014

@anima9 neviem preco si nahy lofas fotil vypnuty tv. Tu myslim, ze ide o toho demona co autor fotky pustil do svojho zivota , demon sa teraz vystrukuje kde moze 😀

mimka11111
11. jan 2014

@anima9 hehehe, no to je velmi diskutabilné 😀 😀 😀

anima9
11. jan 2014

@zita19 Nič nepredávam, toto je iná téma a zas sa mi tu hodil 😅 Myslím, že ho ešte využijem aj do budúcna 😅
@tova Mas pravdu. Mám z toho hrôzu a zimomriavky 😅
@gumimaci To ti nikto neuverí, pokiaľ nám ho neodfotíš 😅
@bbarboraa Nerob si srandy. To je naozajstný duch. 😅 Ja mám oblečené čierne ponožky 😅

linda20111
11. jan 2014

@estela001 Tiez si pamatam tuto fotku, neviem ci si ju sem dala ty pod inym nickom ale ak ano, pamatam si ze ti radili vyhladat cloveka co sa venuje takym veciam - neviem presne ako sa vola ta profesia ked sa to da nazvat profesia, ale skratka niekoho kto sa rozumie duchovnym veciam a vie pomoct. Aj ja som ti to radila. Takze nechapem preco to tu riesis, nikto z mamiciek ti tu nepomoze, pretoze niektore maju z toho srandu, niektore tomu neveria a niektore neveria ze je to tvoja foto, ale len stiahnuta. Musim priznat aj ja vaham ci si to ty ktora si to tu uz riesila alebo nie...

jabadaba
11. jan 2014

@anima9 ach jo, uz zas? Cakas stale na nejaky povyk okolo nejakeho ocasu a ono sa to nedeje? 😀 Poviem na rovinu - neni ani zaujimavy, ani pekny, ani inak ocarujuci. Osobne mna cudzie vtaky neberu. A asi ziadnu tu ked tu nie je vlna hiiiiikania. No smola. 😵 Skus niecim inym, mozno skutocnym duchom.

jabadaba
11. jan 2014

@anima9 cierna rukavicka je co? Nejake vesmirne stvorenie alebo zas nejaky cerv pozemsky na TV obrazovke? 😅

luy
11. jan 2014

netreba ti vysvetlenie žiadneho exorcistu,ale niekoho kto fotí profesionálne,prestaň už na to myslieť.....nie je to žiadna mágia,ufo nič,ak sa nespýtaš foto profíka tak nejakého fyzika ako sa lomí svetlo,obraz a máš po záhade.....

anima9
11. jan 2014

@jabadaba Tu vôbec nejde o to, či sa Ti páči. Toto není casting 😅 Je to duch, ktorý sa objavil na TV obrazovke. Mala by si sa báť, nie híkať.
Čierna rukavicka je "strašidelný" príbeh, ktorým sa strašili malé deti pod perinou, v tme. Také niečo ako opak rozprávky 😎