Váš názor na piercing v nose

20. júl 2022

Aký máte názor na pirsing v nose stale som to chcela kedy som bola ešte pubertiacka ale rodičia mi to nedovolili teraz mám 28 rokov a chcela by som to aký je váš názor 🙄

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
20. júl 2022

tak to uz ty musis vediet, ci ti to napr. charakter povolania "povoluje", ja robim v IT firme ako projektovy manazer a mam projekty u klientov s prisnym dress codom a teda s pirsingom by som tam veru nesla, ak by som robila v nejakej novodobej kaviarni, restike, alternativne povolanie, bola umelec alebo podobne tak preco nie

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinkaaknitevk
20. júl 2022

Mala som milovala som ho kvôli povolanie som ho musela dať preč a teraz by som si dala zase keďže už nerobím v banke .. ak to chceš urob to 🙂

simona20201309
20. júl 2022

Môj názor je, že ti to radšej rodicia mali dovoliť. Dnes si to už mohla mať za sebou 😆
Tvoj život, tvoja voľba. Načo sa pýtaš na názor cudzích žien?
Nie, nedávaj si. Nepáči sa mi to, nehodí sa to už v tom veku.

bajka16
20. júl 2022

Rodičia ti to nedovolili. A teraz, už keď si to môžeš dať si dospelá, sa pýtaš na názor cudzích ľudí. 😀 Toto je že " idem si za svojimi snami" 🤣

ruzovakrava
20. júl 2022

Presne ako píše @simona20201309, keby ti to dovolili už si z toho mohla byť vyliečená 😃 som približne v tvojom veku a nedávno sme mali stretko zo strednej školy. V triede ho mali asi 4 baby z 15, teraz ho už nemá ani jedna. Jedna mala v obočí, už nemá ani ona. Ak sa ti to páči, povaha práce ti to dovoľuje, tak prečo by si si nedala? Ja by som sa na to už nedala, celkovo mi to ide v takomto veku max k ľuďom čo majú celkovo extravagantný vzhľad, umelci, atď. Na bežných dospelých ľuďoch mi to príde skôr trošku úsmevné ale nesúdim.

dagmarovita
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sszuzu8
20. júl 2022

Mam 28 a mam pierc v nose 👃 😃 pohoda

sszuzu8
20. júl 2022

@simona20201309 preboha v akom veku? 🤦‍♀️ Piercing v nose nie je žiadna extravagancia však tam nemusí dat karicku ale decentnu bodku.