Váš názor na kuchyňu na fotke

lealei
29. sep 2015

Dobry den,ma niejake skusenosti z kuchynou??myslim vyzor ci nieje moc prehnani??

evelynm
29. sep 2015

@lealei , pre mna je tu mooooc fialovej

lealei
autor
29. sep 2015

@evelynm ale myslim len na kuchynsku linku 🙂

evelynm
29. sep 2015

@lealei ta sa mi paci

bonaqa2013
29. sep 2015

farba a cena.

lealei
autor
29. sep 2015

@bonaqa2013 cena 389eur

vroni
29. sep 2015

Ak potrebujes v kuchyni obcas ohriat nejaky polotovar a spravit si kavu, tak fajn. Ak chces v tomto pluvatku varit, tak uprimnu sustrast. Ako single kuchyna (pre jedneho cloveka) je ok, ziadna krasa nevidana, obycajna tuctova kuchyna, prehnana nie je, fialovu farbu ja osobne moc nemusim, ale dobre.

natalym
29. sep 2015

Podľa mňa je to aj dosť peňazí na toto. Ak nemáš prachy, tak sú aj lacnejšie a potom si daj spraviť poriadnu.

nice202
29. sep 2015

ako nic moc, take uz trosku zastarale a malicke. Ale na chatu, alebo jednoizbaku ok. Cena je v poriadku.

lorela
29. sep 2015

Nepraktická čo do veľkosti - malá pracovná plocha. Ako dočasné riešenie môžbyť.
Pri troche šikovnosti pre 3 aj 5 ľudí v nej navariť môžeš 😉
Dizajn v pohode, s doplnkami a ostatným zariadením sa dá ešte veľa vykúzliť (aj pokaziť).

alaguema
29. sep 2015

@lealei hlavne by sa mala páčiť tebe, nie? Za mňa nie. Vadia mi zaoblené línie na linke, ktorá sa tvári moderne.

gladys_07
29. sep 2015

a mne sa paci, dokonca velmi...len je ozaj dost mala, neviem ci sa ti tam pomestia vsetky riady...

lealei
autor
29. sep 2015

@gladys_07 to presne sa mi zmesti do kuchyne...takze chcem kombinovat aj v obyvacke bielu zo sivou 🙂

darina1952
29. sep 2015

@lealei pracovnej plochy je veľmi málo - odporúčam premiestniť šporák úplne na kraj, aby sa zväčšila pracovná plocha. Osobne nemám rada drez 2v1 s odkvapkávačom - zaberá miesto a je podľa mňa praktickejšie mať plastový odkvapkávač ktorý môžeš kedykoľvek odložiť z linky a máš miesto na prácu, kávovar, fritézu... Ešte by som zmenila úchytky - hlavne tie v dolnej časti - neodporúčam takéto hranaté vystupujúce do priestoru pretože keď budeš stáť pri linke a pracovať budeš mať doudierané nohy od rohov úchytiek. Radšej sa poobzeraj po pekných zaoblených úchytkách ktoré netrčia veľmi do priestoru🙂. A ešte odporúčam dať si pod horné skrinky elektrickú zásuvku na kuchynské spotrebiče a uvažovala by som aj nad samostatným osvetlením pracovnej plochy. Inak je linka také normálna neutrálna 🙂

cailinevelyn
29. sep 2015

ja som oblukovy typ (aj mi kdesi vyslo, ze pre osobnu harmoniu potrebujem oble tvary v miestnostiach), za mna OK, brala by som hned 🙂
ale uvazuj nad pridatnym pracovnym priestorom urcite - my mame tiez taku malinku a veru som si vydupala nieco ako barovy pult... odvtedy mam poriadok na linke ak okolo, miesto, kde si polozim pripravene suroviny... navyse tam mam poukladane dalsie zariadenia mikrovnku, kavovar, mixer, ak treba, sodovku, ak mame na nu chut a pod... vsetko to zabera miesto a neda sa navrstvit na seba - jedine polozit vedla seba..
mozno nieco ako vyklapacia doska...

dominika6
29. sep 2015

@lealei
farba a typ pekný,pre mňa ale príliš malá,ked mám na linke mikrovlnku,kanvicu atd...a dalšia vec sú šuflíky...mať len 2 je tiež málo...inak v pohode

lealei
autor
29. sep 2015

Ako ja na kuchynskej linke by som nemala nic...pretoze si ideme urobit pult a tam sa vsetko zmesti 🙂

cerez
29. sep 2015

Pracovná plocha nikde a tie vlnky na spodných skrinkách sa mi vôbec nepáčia a vadia mi aj tie presklené okienka opäť taký tvar. Radšej už mohli dať klasický obdĺžnik. Za mňa určite nie. Dúfam, že som ti to až tak nezhnusila.

hradnapani
29. sep 2015

@lealei cena je primerana, rozmer standardny do uplnej vacsiny starsich panelakovych kuchyn. Za mna siva farba urcite nie, ja by som asi radsej cele biele, cim by zanikli obliny, ktore mne osobne velmi nerezu. Nie som si ista, ci ten leskly povrch nebudes musiet stale utierat. Ale podstatne je, co sa paci tebe a ci sa ti takyto styl bude pacit aj o tri roky.

sabina1975
29. sep 2015

@lealei moji rodicia menili linku cca 2 roky dozadu za velice podobny typ len nema tie vlnky a stala 290€ aj s drezom takze ako dizajnovo pekna ale u mna draha

prego81
29. sep 2015

Malá a nepraktická. Pre mna absolútne nepoužiteľná. A to som si ani neohmatala. Mňa by zaujímali aj materialy a detaily. Ale pre niekoho iného to môže byt kuchyňa snov.
Ceny na SK zjavne nepoznám: ja som si najprv povedala že aká lacná (asi neviem čo je v cene zahrnuté)

danna85
29. sep 2015

ak mam hodnotit len vyzor, mne osobne sa nepaci, ako by mi niekto ukazal kuchynu z katalogu stareho cca 15r. dolezite vsak je, ci sa paci Tebe, mozes sa vykaslat na to, co si myslia ostatni 🙂

natuska87
29. sep 2015

@vroni drviva vacsina v takomto panelakovom "pluvatku" normalne exzistuje...Uplne v pohode...

vroni
29. sep 2015

@natuska87, vyrastla som v panelaku 😉 Sektorove kuchyne mali hufne 2,5 metra bez sporaku a chladnicky, co je viac nez na obrazku. Odhliadnuc od toho, nemali pracovnu plochu zararohovanu odkvapkavacom a preseknutu sporakom (ktora mudra hlava len prisla na taketo "rafinovane" riesenie?) Fakt si neviem predstavit varenie v takejto kuchyni, ked aj budem sustavne upratovat pracovnu plochu, aby som sa mohla pohnut, kam dam vsetky hrnce, panvice, pohare, taniere a spol.? Do tych par pidiskriniek? Ked uz si zakazem akykolvek kuchynsky spotrebic.....

natuska87
29. sep 2015

@vroni
@vroni
@vroni No, to mate pravdu...Treba stale dookola upratovat malu pracovnu dosku, ale ja som si zvykla.A to som prisla z kuchyne 6*6m do takejto malej...Ked som ju prvykrat uvidela, zacala som sa smiat.Je to fuska, ale navarim aj na velku rodinnu oslavu...

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

velmi je malinka. Neviem kam by som všetky tie veci uložila. Ale zase chápem že pokial chyba priestor na veľku kuchynu, tak sa volí takto malá varianta. Asi som konzerva, ale naviac sa mi pačia biele kuchyne s čiernou pracovnou doskou.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candies
9. aug 2018

Za mna nie... moc prekombinovane a nemoderne