Váš názor na Instagram

isabela154
12. máj 2020

Ahojte, mam 35 rokov a mam účet na fb a dlho uvažujem nad účtom na instagrame ale kedže nie som veľmi fotogenická tak mam z toho trochu strach kedže instagram je prevažne o fotkach. Rada by som poznala váš nazor na instagram? Ako ho vnímate vy?

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny8
12. máj 2020

Ja mám účet na insta a ani jednu svoju fotku tam nemám 🙂

isabela154
autor
12. máj 2020

A máte účty cez fb alebo tel. čísla?

sweetlife001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sivana09
12. máj 2020

@isabela154 to je individualne. Ja som napriklad instagramu nikdy neprisla na chut. Vobec ma to ani nebavi sledovat, ani pouzivat, ani pridavat fotky. Bavilo ma to prvy tyzden, ci mozno aj menej. Mozes pridavat cokolvek.. mozes aj nepridavat nic, iba sledovat inych

sissy27
12. máj 2020

@isabela154 veď nie je povinné pridávať svoje fotky alebo neviemaké nastajlované 😃 vyskúšaj, nebolí to a je to zadarmo, keď ťa to nebude baviť tak tam viac nepôjdeš alebo účet zrušíš, neviem načo toľko váhania a omáčok okolo toho 😃

olivka84
13. máj 2020

Podľana je super. Lepší ako fb nemáš tam reklamy môžeš sledovať len čo tá baví.

hederamonstera
13. máj 2020

@olivka84 nemas tam reklamy? vsak kazdy druhy-treti post je nejaka reklama.

petkaaa
13. máj 2020

Tiež neviem na čo ohľadom obyčajného Instagramu toľko "kriku". Nie je to žiadne zásadné životné rozhodnutie, nad ktorým treba dlho dumať. Buď si stiahneš aplikáciu alebo nie. Môžeš sledovať ľudí, ktorí ťa zaujímajú, inšpirujú, bavia... To, či a čo budeš prispievať je len na tebe.

olivka84
13. máj 2020

@hederamonstera myslíš co propagujú sledovaný ľudia? To sem tam áno. Ale zas záleží koho sleduješ. Vyberám si ľudí s,, odvetví,, ktoré ma zaujímajú takže vlastne aj tie reklamy mi až tak nevadia ako na YouTube ci fb.

hederamonstera
13. máj 2020

@olivka84 nie, ludi nesledujem (myslim ako "celebrity") ale vzdy ked rolujem dole, tak po cca 3 prispevkoch od niekoho, mam tam normalnu reklamu.

zafir01
13. máj 2020

ja pouzivam ig len na casts vojho zivota, teda nepridavam tam denne fotky, sledujem dost inspirativnych ludi ( pre mna ) . sledujem najma sportovo zalozenych ludi, ktory napr maju deti a tieto veci sport, zdravie, deti, vedia sklbit. a v tom istom duchu tam pridavam fotky aj ja. rovnako ako veci " do pribehu " sa tykaju kde sme boli na bajkoch, kde sme behali, kde som lietala na rogale, pripadne, kde sme na akej sutazi boli, rozne miesta na sk v prirode v horach , obcas nejaka foto jedla na inspiraciu, ci napoja. mne priniesol ig vela pozitivneho, am pritom nie som tam denne, alebo len vecer ked uz deti zaspia pozriem pribehy, tych co sledujem,a lebo ich preklikam rychlo, a vidim co robia moji znamia co sa deje vo svete, ktory ma zaujima teda nie vsetko ale len urcita cast napr podujati a pod.

olivka84
13. máj 2020

@hederamonstera aha tak to nemám ale ja nemám aplikáciu iba cez fb sa prihlasim

gabrielkaa
13. máj 2020

@isabela154 na insta nemusíš dávať fotky seba, môžeš dávať foto čo si nafotila napr z cestovania, krasne momenty, prírodu .... kadečo

hederamonstera
13. máj 2020

alebo nemusis davat ziadne fotky ;) len pozeras ostatnych.

sasi_timi
14. máj 2020

Ja mám instagram ako najpoužívanejšiu vec v mobile 😄 sledujem tam veľa zaujímavých ľudí, mamičiek, blogerky a určite si tam aj ty nájdeš ľudí, ktorých by si rada sledovala