Vankúš pre 4,5 ročné dieťa

katkapalo1
10. jún 2020

Prosím mamky poraďte kde kúpim kvalitný vankúš pre dieťa najlepšie antialergický a nie za 100 eur. Stačí aby bol nízky. Ešte prosím aj rozmer aký . Doteraz spal na mini z postieľky a my máme anatomické. Ďakujem

jankapepe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simkids
11. jún 2020

@jankapepe pise ze na malom vankusiku z postielky
mna to inac tiez celkom zaujima, rozmyslam nad anatomickym detskym

katkapalo1
autor
11. jún 2020

@simkids neviem co písala pani predtým lebo to zmazala ale malý spával na mini vankúši ale do jeho novej postele chcem riadny len neviem odkiaľ kúpiť. Nemáme na okolí nejaké predajne tak len cez net. Ešte som od Scanquilt pozerala tak asi odtiaľ objednám. Mame len predajnu Pre spánok a tam mi ponúkala pani vankúš pre dieťa za 144€ co mi príde veľa

simkids
11. jún 2020

@katkapalo1 ja som pozerala zatial len jysk, aj my mame odtial, ale neviem, dcerka uz ma 5 a ma detsky z postielky, co nam nevadi, my sme s tym v pohode, ale ona zacala vymyslat, ze chce velky 🙂

katkapalo1
autor
11. jún 2020

@simkids ved práveže aj malý nám začal brat vankúše ale naše niesu pre neho vhodné. Keď na nete je ich toľko ze až hádam niečo nájdem vhodné ďakujem

zuvila9
11. jún 2020

@katkapalo1 My mame z Domrea, vankus Classic Aloe Vera, hypoalergenny, stal asi 30€. Vankus je na zips, cize vlakno z vnutra vankusa sme vybrali a nechali asi len 1/3 a tym sme docielili nizky vankus. Detom sa na nom dobre spi a sme s nim velmi spokojni.

yanni
11. jún 2020

@katkapalo1 Ved uplne normalny, ked chce vankus. 80x80 alebo potom taky podlhovasty 60x40. nasa copana bude ma 5 rokov a nema ziadny,.Ja som stara kofa a mam len tky malicky pod jedno ucho. Zalezi, co ma rad. Ak mu vyhovuje ten maly, co uz ma, tak nevymyslaj a nechaj mu ten. my mame lady iny. Muz potrzebuje tuczy, tak mu moja mam umila klasiku 80x80 , mne zase len tKY MINI PPIDI, baby obe nechci vanskuse a chalani maju tie podlhovaste jednosuche z Ikei. Alergie żadne nemime, tak vsetko paperove.