V predajni mi odmietli vytlačiť štítok. Ako funguje odosielanie cez packeta?

25. sep 2022

Prosím o radu. Ako funguje odosielanie cez packeta? Prišiel mi len nejaký kód. Išla som k tým boxom, kde píše, že výdaj aj podateľňa. Tam som sa nevedela pohnúť. Absolútne som nevedela, ako mám otvoriť box, pokyny boli len k vyzdvihnutie. (Budem vďačná, ak aj k tomu mi budete vedieť poradiť. Dá sa to vôbec? Je niekde k tomu návod? YouTube a pod? Bolo by to pre mňa jednoduchšie, mam to blízko, cez cestu)
No a tak som išla priamo do predajne, kde vyzdvihujú zásielky. Tam ma otočili na päte, že oni berú zásielky len so štítkom. Keď som vravela, že v pokynoch mám len kód a oni ten štítok vytlačia, tak vraj nie, že si ho mám vytlačiť doma.

autor
25. sep 2022

Ako doma, keď nikde nemám takú možnosť ani ponuku? Niekde mi rovno prišiel vygenerovaný štítok, s tým nebol problém ale tento krát prišiel len ten kód.
Neviem sa teraz pohnúť. Čo robiť? Všade čítam, že ten kód mám nadiktovať a oni mi vytlačia. Tak mám sa tam vrátiť, trvať na svojom?

judar
25. sep 2022

🤦 tam kde sa vyzdvihuju zasielky tak tam sa neposiela....stiahni si aplikaciu alebo vygoogli podacie miesta v tvojom okoli....ak posielas na sk alebo cz tak kod napises na balik a pojdes na podacie miesto, povies ze chces poslat balik, podas im ho a hotovo

janai1
25. sep 2022

Cez Zbox sa nedá balík poslať.
A áno na podacom mieste obsluhe nadiktuješ ten kód a oni ti vytlačia štítok ktorý aj nalepia, ty na balík nič nepíšeš ani nelepíš

lucka_ke
25. sep 2022

robili sme pre Packetu - ak výdajné miesto aj prijíma zásielky a ty máš kód pre Packetu, musia ti štítok vytlačiť oni... len mne sa stalo, že prišla pani so štítkom DPD a to ozaj nemôžu potom zam. prijať

autor
25. sep 2022

Tak dúfam ze sa nenájdem niekde medzi videami o hlúpych blondinkach ako tam nacvicujem s balíkmi pred tými boxami🙈😄
Ďakujem baby. Tak skúsim tam zavolať, nech tam nechodím zbytočne.

lucka_ke
25. sep 2022

oni na Zboxy napísali výdaj aj podaj, lebo do budúcna plánujú prerobiť boxy, aby sa dali do nich zásielky aj vkladať, ale momentálne to ešte nefunguje, aj so mnou sa viacerí hádali, že cez Zboxy sa dá podávať 🙂 no žiaľ zatiaľ nedá

autor
25. sep 2022

@lucka_ke jaaaj. No je to dosť zavádzajúce.