V Orange mi chýba 11 splátok na televízor a chcela by som si zobrať Iphone

lisacka1
6. jan 2024

Ahojte v Orange mi chýba ešte 11 splátok na televízor a chcela by som si zobrať Iphone da sa to urobiť tak ze vysplacam televízor na šupu a môžem si zobrat mobil?

sisa_s
6. jan 2024

Pozri si zmluvu, co si podpisala...nemusia ti povolit naraz vsetko splatit...

kate211
6. jan 2024

To sa v dnesnej dobe televizor a iphone berie na splatky? Este pochopim chladnicka, pracka. Ale televizor a iphone?

martinmmartin
6. jan 2024

chladnicka a pracka su lacnejsie ako iphone

kate211
6. jan 2024

@martinmmartin No ja som to myslela tak, ze ked uz mam nieco brat na splatky tak nutnu vec: chladnicka, pracka. A nie televizor, iphone. Je jedno co je lacnejsie.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
7. jan 2024

Ach jaj, financna gramotnost 🙂
Ak nemas zaplatenych 11 splatok, pravdepodobne si v registri a nic na splatky nedostanes. Nehovoriac o tom, ze Iphone na splatky si zoberie iba idiot.

lisacka1
autor
7. jan 2024

@diewcatqoo ja mam paušál ktorý splácaní rok a ešte mi chýba 11 splátok a budem mat vyplatený televízor a keď to k paušálu ponúkajú tak prečo nie? Ten idiot si ty🙂

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebrambora
7. jan 2024

Nie nedaju.

diewcatqoo
7. jan 2024

@zahrajzlato jasne, ze je cool, ved bude mat Iphone. Ja nemam a len zavidim 😀

biglovemom
7. jan 2024

Co to ma s financnou gramotnostou?

Mam iphone na splatky , aj TV . Mame penazi dost na strane , ale naco naraz vysolit 1000e ked si to dam na 18 mes bez navysenia na splatky🤷🏼‍♀️ (u nas aspon)
Nevidim na tom vobec nic zle.

Autorka zavolaj si tam a popytaj sa to je najlepsie riesenie.

zuzanka.zuzu
7. jan 2024

WTF??? 😨 "UŽ ROK" splácaš jednu kravinu čo "k paušálu ponúkajú" 🙈 tak si zoberieš ďalšiu 🙄 ale na takovýchto jednoduchších sa najlepšie zarába 😉

petronelag
7. jan 2024

@lisacka1 Ak tomu správne rozumiem tak si splácaš za TV normálne, nič žiadne zmeškané splátky a ešte to treba splácať 11x - 11 mesiacov.
V tom prípade si môže zobrať aj iphone a bude sa ďalej splácať za TV + telefon, ak to vyjde z platu tak je všetko v poriadku.
Či sa dá už teraz splatiť za celý TV - to by sa musel opýtať v ich obchode, alebo aj telefonicky.

dagas
7. jan 2024

@diewcatqoo veď Iphone je cool to je priorita 🤭

petronelag
7. jan 2024

@petronelag A ešte aj tu platí, že každý sa má rozhodnúť či ten produkt naozaj potrebuje, lebo nie každá ponuka je každému aj potrebná a potom mu môžu chýbať peniaze na dôležitejšie veci.