V čom prať rúška?

29. júl 2020

Dobrý deň,
mám problém, že keď vyperiem rúška v práčke s ostatnými vecami s avivážou, robia sa mi neskutočné vyrážky ☹️ Pomohla by detská aviváž??? Čo používate vy?? Pýtam sa na pranie v práčke, tak prosím nepíšte o vyváraní...

sunny8
29. júl 2020

Keď perieš v tom istom prášku ako šaty vyhadzes sa iba pod rúškom či všade kde máš kontakt koža a vyprate šaty ? Ak iba na tvári môže to byť aj že.sa ti zaparuje tvár nemusí to byť práškom

marticka85po
29. júl 2020

Ja periem ruska zvlast s mensim mnozstvom prasku,bez avivaze a davam plakanie naviac

sisa106
29. júl 2020

Treba ich prať bez aviváže, práve vďaka nej sa robia vyrážky na tvári. Ja ich preto periem samostatne bez ostatného prádla na 60 °C a iba v pracom prostriedku.

terenka11
29. júl 2020

Vyvarím v hrnci alebo a ožehlím...😉

bluka2
29. júl 2020

Ja v ruke s mydlom, do rána vždy vyschne

monika_mm
29. júl 2020

Ja periem vsetky veci v prasku sensitiv a bez avivaze

lenuliatko84
29. júl 2020

Netreba pouzivag avivaz.je to to najvacsie zlo,nepouzivam roky

andrejka1974
29. júl 2020

Ja len v rukach s mydlom

barcelonka
29. júl 2020

V rukách s mydlom

slapina
29. júl 2020

Buď vyskúšať detský prášok na pranie alebo aviváž a keď sa aj tak budeš vyhadzovať, tak skús iba na čisto ich prať, že bez pracieho prášku.

pribinak
29. júl 2020

Tak skús jednorazové ruska.

kittyna5
29. júl 2020

Samostatne prať bez ostatného prádla a sanytol prášok nič iné

autor
29. júl 2020

Ďakujem za tipy, jednotazove rúška sú mi veľké a padajú, nedržia tvar na mojej tvári 😔 rúško, ak mozem si sťahujem aspoň pid nos, keďže ho musím mať 12h v práci 😢 vyrážky sa mi robia najma v oblasti líc, ako sedí rúško 😢 skúsim teda bez aviváže...

lenka2710
29. júl 2020

Ja by som tiež skúsila bez tej avivaze, mne aj dr povedala, že je to najväčšie zlo, čo sa týka pokožky! Ale môže to byť aj tým, že sa ti pod ňou potí tvar a z toho môžeš mať vyrážky, keďže na zvyšku tela to tolerujes

jankapepe
29. júl 2020

Rusko nos len keď musíš, kúp si jednorazové.

jankapepe
29. júl 2020

Sú aj detské veľkosti 🙂

anjelok
29. júl 2020

Ja periem ruska samostatne v lovele - detskom prasku a dam trojite plakanie. Nosime iba bavlnene, biele.

osky
29. júl 2020

Miesto avivaze pouzivam ocit zriedeny vodou,cca pol na pol.a na pranie len ekologicke prasky ci gely.ale rusko mozes i vyvarit v hrnci...