V čom môže byť problém, keď chlapa nechcelo veľa žien?

4. dec 2021

Baby, spoznala som sa na zoznamke s jedným chalanom. Teda má 38r. Čo myslíte, v čom môže byť problém, že ho nechcelo toľko žien? Vraj sa stretol tak s 300 ženami a nechceli ho, sex mal tak s 50timi. Ale každá našla na nom problém, pre ktorý ho nechcela.
Aj by som napísala podrobnosti, ale nechcem, aby ho tu niekto spoznal cez to... No ja neviem, či som mu mala dať šancu. Najskôr som ho nechcela, a keď som už chcela, tak on už mi neveril, že ho chcem. A už sa to asi nedá napraviť, ale aj tak mi je to ľúto. Teraz už len rozmýšľam, že či dobre sa stalo ako sa stalo. Hmm

liljana
4. dec 2021

Prisla si sa pochvalit, ze si cislo 301? 🙂 Inak nerozumiem problemu. Myslis, ze prave ty si ta prava, s ktorou mu to konecne vyjde? Alebo je to dalsia evitovka. Ak mal niekto 50 partneriek, musi byt prelezeny pohlavnymi chorobami.

gemerka17
4. dec 2021

S jeho prístupom ti nemá byť čo ľúto. Od neho co najďalej. Aj ako chvíľkova záležitosť je to cudne a nie to nebodaj ešte nejaká budúcnosť. Spametaj sa dievča.

autor
4. dec 2021

@liljana neviem či je sa čím chváliť....

ls85
4. dec 2021

300 zien a sex s 50, no mozno toto je aj dobod, preco mu vztah nikdy nevydrzi, ked sa tymto poctom tak chvali. Ja osobne by som ho za nic nechcela, este by ma niecim nakazit mohol.

ella_price
4. dec 2021

Kašli na to 😆😆

pribinak
4. dec 2021

To bude nejaký Vadny kus. Normálny chlap nepotrebuje 50 sexuálnych partneriek. A ak by aj mal, tak by sa tým rozhodne neschválil
Byt na tvojim mieste, tak hľadám niekoho iného, jedine že by si chcela byt cislo 51/301

kikus7
4. dec 2021

"...sex mal tak s 50" .. 😂 Písať o ňom ani nič nemusíte. Toho by som rozhodne nechcela.

petamich
4. dec 2021

a to ti akoze preco zavesil na nos? moj manzel doteraz netusi kolko som mala partnerov, ja neviem kolko mal on - na co je to dobre vediet? mozno prave preto ho uz vsetky nad 30 nechceli 😂 pan bude fakt vadny kus alebo si mysli, ze si zasluzi ktovie aku hviezdu jasnu, by ma porazilo na tolko prvych rande ist a dookola - volam sa Petka mam rada toto a dokazem toto 🙃

jana_eyre_2
4. dec 2021

A ty máš aký vek? Naozaj ti imponuje muž čo sa ti pochváli cez net že bol s 300zenami a s 50timi spal? Neverila by som mu ani slovo a bolo by mi to dosť odpudive.. týmto tá zaujal? Alebo prečo sa s ním chces akože stretnúť? 😳

h2
4. dec 2021

Celkom určite by som nechcela chlapa, ktorý mal 50 žien. Žiadny iný dôvod nepotrebujem.

zuzubb007
4. dec 2021

Fuha, uz keby mi povedal to cislo, tak mu tresnem dverami pred nosom, robi si asi statistiku, kolko ich da dole a chvalit sa tym zene blee

dadanu5
4. dec 2021

A este ma aj nízke sebavedomie ked ti neveri ze by si ho chcela, tým počtom si asi navyšuje ego alebo co.... utekať od neho čo najďalej...

lalenka33
4. dec 2021

Fakt sa pýtaš v čom môže byť problém, keď ženy nechcú chlapa, ktorý strčil svojho plesnivca do 50 žien? Asi sa tých 50 žien stretlo u gynekologičky na koze. Keby mi chlap napíše, že sa stretol s 300 ženami a do 50 ho zasunul by som ho do 5 sekund zablokovala a keby mi to povedal pri osobnom stretnutí niekde na káve po podaní ruky, tak by som sa preventívne okúpala v 5 litroch sava.

loginexistuje
4. dec 2021

ak ti chlap povie ze mal 50 zien tak realita je kdesi okolo 5 intimnych vztahov max a je sam preto lebo asi doteraz nepochopil ze z intimneho vztahu chce mat potesenie aj zena atd

fleur1111
4. dec 2021

Realita býva zvycajne úplne iná 😁 z tých 50 mohol mat tak 10 aj to len s optimistickým odhadom. Pokial je chlap schopný toto s tebou preberať a dúfať, že mu to zozeries, tak je to naozaj veľmi zlý kus. Verí tomu, že ta namota na kvantitu partneriek a ešte v takom nepomere 🙈 A inak chlap bez nejakého vážnejšieho vzťahu v takých rokoch mi príde veľmi zvláštny typ. Samozrejme, nemusí to platiť na všetkých mužov, ale pokial mu vzťahy nevychádzajú, tak tam určite musí byt nejaký “zadrhel”.

hefo
5. dec 2021

Ak by tie čísla boli reálne, tak má úspešnosť zásunu celkom slušnú, ale muž na normálny vzťah to veru nebude...

lesana25
5. dec 2021

Joj dievča, a ty mu veríš 😂 na pokeci si s nimi možno písal ale nedala mu ani jedna, len chce trochu pomachrovať.

jaskolka
5. dec 2021

Len ci tých 300 žien nebolo že ich oslovil maximálne tak "ahoj, ako sa máš" a to bolo všetko. A on si už počíta, že ich "mal"
Lebo normálne chlap nemá hneď potrebu toto vyťahovať a ešte keď zahlasi že s 50 sa vyspal, tak tiež mi to pripadá, že sa hlavne vychvaluje a reálne tam pridal tu 0.
Ale nie, v každom prípade by som toto nechcela

danica2711
5. dec 2021

a ty sa ešte pýtaš, v čom je problém?! V tom, že či už jeho kecy sú alebo nie sú pravdivé, je to DEBIL!

autor
5. dec 2021

@fleur1111 on sa tým nechválil, on skôr sa ľutoval ako ho ženy nechcú.. a že je to frustrujúce mať sex stale s inou ženou a že každej na nom niečo vadí. Mne vadilo tiež.

loginexistuje
5. dec 2021

a co vadilo tebe na sexe s nim ?