V bazáre sa predáva predražený tovar z Číny

henrieta248
5. jan 2017

Som sokovana kolko sa predava predrazenych veci na bazare ktore predavajuce objednavaju za par supov na aliexprese.To sa nehanbite ,skuste ist pracovat a neokradat.

henrieta248
autor
5. jan 2017

WWW.ALLIEXPRES.COM

henrieta248
autor
5. jan 2017
mima4
5. jan 2017

@henrieta248

sorry, ale kto ta okrada?

kupa je vecou dohody, to znamena, suhlasi kupujuci s cenou a kvalitou, ktoru dostane. Niekto za gumicku do vlasou da max 50 centov, iny za tu istu nema problem dat aj 5 eur. Nikto ta nenuti predsa tieto veci kupovat, mas mat vlastnu hlavu a zvazit, ci ti to za tu cenu stoji alebo nie! Napr. mne sa niektore veci na sr zdaju nadhodnotene, napr oblecenie, preto ked som v UK, idem tam s prazdnym kufrom a kupim si veci, ako gate do prace za 5 libier a podobne...

tanecnica82
5. jan 2017

@henrieta248 mas aj konkretne priklady? ja vacsinou tu nakupujem znackove veci..tak hadam su znackove

sissy27
5. jan 2017

@henrieta248 divné, mňa tu ešte nikto neokradol... Čím to je? 🤔 aha, asi tým, že ja si môžem vybrať kde čo a za koľko kúpim... Bodaj by túto možnosť mali všetci!! Alebo aspoň tí, čo majú prístup na internet!! 🙏🙏🙏😏
Budeš prekvapená, ale už dávno neplatí, že jedna konkrétna vec sa dá kúpiť všade za rovnakú cenu... Ani chlieb nestojí rovnako v Bille, v lidli, v kaufe, v tescu, vo večierke pod domom... Aj keď je od rovnakého výrobcu.

stary_ujco
6. jan 2017

Tu je to ešte fajn, ale taky bazos, tam je to iný level...
A teleshopping a všetky tie zlavove portaly sú katasteofa.

sabina1975
6. jan 2017

@henrieta248 tak si objednavaj sam z ali a nrbudes nahnevana na predavajuce z bazarov

henrieta248
autor
6. jan 2017

Ja to tak robim len ide o to ze konkretna vec tam stoji 8,56 a tu je predaju za 26 su to podla mna hlupaci co to kupia a o nic kvalitnejsie to za tych 26 nie je. Ale mate pravdu kto na to ma nech kupuje.