V akých sa pohybujú kabelky značky MK, Gucci, Prada?

meta45
5. aug 2016

Ahojte neviete v akých cenových reláciách dá pohybujú kabelky značiek MK, Gucci, Prada , v Pandorfe ked tam niesu žiadne extra zľavy ?
Ďakujem

simsalabim
5. aug 2016

@meta45 neviem, ci ti nejako pomozem, lebo cenu tychto kabeliek neviem, ale v Parndorfe som bola vcera. V kazdom obchode je letny vypredaj a strasne vela veci bolo este aj v letnom vypredaji. Teda ja som nakupovala v 7 obchodoch a kazdu jednu vec som mala este aj v letnej zlave, hoci to na nej nebolo uvedene, zistila som to az pri pokladni - napr. topanky, co stali povodne 110€ ( a taka bola na nich cenovka, ze na namiesto 160€ stoja 110€), ma vysli na 57€. Skoro v kazdom obchode, do ktoreho som vosla, bolo precenovanie v plnom prude. Mozno sa tam oplati ist este teraz pred Late Night Shoppingom - teda ja by som urcite isla, lebo sa uplne desim davov ludi. Uz takto to bolo dost plne, bol problem zaparkovat.

meta45
autor
5. aug 2016

@simsalabim ahoj ďakujem za info a myslíš že sa tam oplati ísť 30 augusta po late Night shopping myslíš že tam bude nejaký vyber ?

simsalabim
5. aug 2016

@meta45 neviem, nemam s tym skusenost, nakupom pocas Late Night sa vyhybam. Chodim zasadne pred, ako to vyzera po, netusim.

mima4
5. aug 2016

@meta45

v predajnych cenách obdobne predrazene... kabelka s vyrobnou cenou 15 EUR sa ponuka za 200... pritom ziadna koza, nic... ako kebyze ja ti na hovno nalepim Gucci a predam ti ho za 150 eur..beres? 😉

meta45
autor
5. aug 2016

@mima4 tvojej odpovedi som moc nepochopila

meta45
autor
5. aug 2016

@mima4 mas niečo proti značkovým kabelkam alebo proti Parndorfu ?

krystofkal
5. aug 2016

@mima4 prečo takto reaguješ? mnoho značkových kabeliek je práve kožených preto stoja také peniaze ako stoja 😉

trish31
5. aug 2016

@meta45 ahoj ja som kupovala prednedavnom v Barcelone MK-450€ a druhu MK v Dubaji-430€.Prada,ktoru som pozerala ale nekupila som nakoniec vysla okolo 890€ ale bola v zlave,v Dubaji takisto.Myslim,ze obdobne ceny budu v Rakuku.Zavisi aj,aky styl kabelky,ja mam rada velke kabele🙂

trish31
5. aug 2016

@krystofkal aj kozenych,aj za znacku sa plati 🙂

meta45
autor
5. aug 2016

@trish31 ahoj a že tu MK si kupovala v outlete alebo v normálnom obchode MK

obsadenemeno
5. aug 2016

@meta45 MK to je Modry Konik? 😒

meta45
autor
5. aug 2016

@obsadenemeno nie Michael Kors

obsadenemeno
5. aug 2016

@meta45 a ja som dufala, ze pekna modra kabelka v tvare kona....... damn!!!! 😖

gora8
5. aug 2016

@meta45 ahoj, v parndorfe su ceny na MK kabelky celkom prijatelne, zacinaju od cca 150€ po cca 350€. Pradu som tam kupila za 650€. Podobne ceny ako Prada ma aj Gucci.

mawka
5. aug 2016

@meta45 mna ani neprekvapuje, ze si nepochopila

@mima4 presne tak, mudro. mna by zaujimalo, ci niekoho zaujima, ze aku ma anca z hornej dolnej kabelku. ze ci cinsku alebo "cinsku" olepenu znackou. mne osobne je to teda u prdele. a casto krat na smiech. ako sa hovori: Imidz je v dnesnom svete velmi podstatna vec. ale.... ked hovno zabalis do pozlatka, salonka z neho nebude. nemas charizmu a mas v hlave nasrate=nemas styl 😉 😀

obsadenemeno
5. aug 2016

kocky, toto je "must have" v sezone jar/leto 2016, mate uz?

mawka
5. aug 2016

@obsadenemeno chcem ju v modrej! kde maju?

obsadenemeno
5. aug 2016

@mawka mozno az buducu sezonu, pocula som, ze modra bude "in" 😵

mawka
5. aug 2016

@obsadenemeno vyborne. si to očekujem. dikes, kks. si akoze uplne ze supis 😵 😵

cuculiatko88
5. aug 2016

@mawka urcite v pandorfe za vypredajovu cenu 999€,zlacnenu z 1999€ alebo ju najdes na maledivach za 899€ 😂😂😂

sardinka335
5. aug 2016

mozno to budu mat v ,,duty free zone,, 😀 😀 niekde na letisku...
ako ja osobne nenahanam značky ale napr. mam rada hodinky istej značky to mi pride take ze to aj vydrzi, je to take ,,nadčasove,,. značkovu kabelku mam až jednu aj to mi kupil manzel ....aj tak mi je teraz značkova kabelka na 2 veci kedze vrchol luxusu je momentalne kabela od kočíka 😀 😀

mawka
5. aug 2016

@sardinka335 tak keby som ta s tou znackovou aj stretla, bude ma viac zaujimat, co mas v hlave a aka si a nie co mas zavesene na ruke. hodinky su de facto sperk. nadcasove mozes nosit 20 rokov a su stale IN. ale kabelka ked je zrovna trendova pre tuto sezonu a o mesiac musi kupit novu lebo nova sezona, tak to uz ide mimo mna. ale kdesi som citala, ze dame stacia dve kvalitne kabelky. jedna na bezne nosenie a jedna do spolocnosti. kvalitne a nadcasove. a je to tak. a hlavne, my damy nepotrebujeme mat tasku s logom akko krava, my zaujmeme ludi niecim inym.
mimochodom, neuvazovala si nad znackovou taskou ku kociku? 😀 😀 😀

mima4
5. aug 2016

@meta45
nemam, je to sposob ako zarobit na ludoch, ktori znacke davaju "hodnotu", pritom vsetky tie znackove kabelky su v realnej hodnote do 20 EUR a niekto za ne vysoli 300 EUR... nie je ti to divne? manipulacia jak vysita....

sardinka335
5. aug 2016

@mawka vieš čo ja som uplny analfabet čo sa obliekania a vkusu tyka... 😀 proste nebola som k tomu vedena z domu a nemam to ,,v sebe,,. Naproti tomu moja svokra ma vkus a ja som velmi rada ked mi niečo kupi alebo posunie zo svojho šatnika. Vzdy je to pekne, vkusne....Snazim sa niečo od nej odkukat - napr. chcem si kupit ,,male čierne,, take šaty ala audrey hepburn - tym sa nič nepokazi...a presne ako vraviš vydrží to roky, stale je to in.

Ja sa smejem ked vidim tie mamičky ako cez kopirak...kazda kocik Stokke...aj mi ho kamaratka nukala ze či ho nechcem po jej malej ...ale vravim, ze ku mne sa nehodi...lebo ja som ,,sedlačka,,. 😀 😀

mima4
5. aug 2016

@mawka
ja len nechapem, ako niekto za shit co ma pomaly kazda druha zena tu na svk, je schopny dat stovky eur...

na jednej strane tu ludia stenu, aka bieda a potom si na FB ci sem daju fotku - papierova taska s napisom michael kors... 😀 aby bolo jasne, ze sa nenakupovalo v kik 😀

proste pre mna uplna nelogika ale zaroven super podnet na nejaky pscho prieskum ako ludia sa vedia nechat zmanipulovat.

sardinka335
5. aug 2016

@mima4 tak ale zase niektore veci su kvalitne - myslim materiál, ze sa nevytaha, nefarbi a tak...ako ja si tiez myslim ze je to predražene to je jasne ze sa plati za značku ale zase ked porovnam kabelku z Miletičky a napr. Guess tak uz vidim rozdiel...ako tiez si na to nepotrpim ale to iste aj boty...z Deichmana značka Victory to su ,,papíráky,, na jedno pouzitie a ked som kupila tenisky Geox tak to nosi ešte tretie dieta...(prve capačky - take sandaloidne to nemali ako zničit tak to ,,prezilo,,) čize vidim rozdiel v kvalite ale samozrejme je to individuálne ako nejdem sa hadat zase nie som taka zbehla v značkách len teda toto čo poznam.

obsadenemeno
5. aug 2016

baby, mne je z toho niekedy strasne smutno, ked dojdem dom na Slovensko..... ako niektore musia mat "znacku" aj keby chleba nebolo..... a kukaju na moju kabelku z John Lewis ci Accessorize ako na nieco podradne....sorry, ale ja radsej kupim, co sa mi paci a na znacku nepozeram.
Ale je to tak, a tu to aj vidim, ludia, co maju peniaze uz generacie ci si na ne museli tazko zarobit, nevystavuju ich na obdiv. To len "new money", teda novozbohatlici ci ti, co na to nemaju, ale predstieraju ze hey, tak tam sa musia znacky ukazovat.

mima4
5. aug 2016

@sardinka335 ja mam tiez geox-y, ale za 50 evri, nie za 150 ako vidim neraz v BA nakupnych centrach. Neberm to, ze niektore veci mozu byt kvalitnejsie, prave preto pisem, ze mozno vyrobna cena kabelky HM je 50 centov a kabelka je na totalny prd, predavaju ju za 30 a michael kors za 20 je ponukany za 350...

cuculiatko88
5. aug 2016

@obsadenemeno mne je najviac smiesne ak niekto ide na drahu dovolenku a pozicia si na nu a potom splaca cely rok ,pritom sa tvari ze nato ma a nema,to iste aj vianoce,milion drahych darcekov ale pozicka na ne 😂😂😂,ak na nieco nemam tak si to nekupim a tiez si vystacim aj s lacnejsimi vecami,ja mam rada aj veci z primarku a dobre kusy sa aj v TK Maxe daju najst 🙂

mima4
5. aug 2016

@obsadenemeno ale ani slovaci nemaju, ale vies, radsej budu po krk v dlhoch mnohi, ale honosne budu nosit kabelku o nicom ale so znackou... Ja som robila au pair v bohatej rodine v saint tropez... a mamicka tam velmi vyuzivala vypredaje, tesila sa... ze ma kabelku za 10 eur peknu...