V akom poradí si zariadiť svadbu, dieťa a bývanie?

ankajocka
17. aug 2011

Ako ste to riesili vy resp ako to mate v plane?

lenkove
17. aug 2011

My tradične, svadba, bývanie, dieťa 😉

ivanka85
17. aug 2011

my sme spolu chodili, potom byvali, po 5 rokoch sme sa zobrali a po roku sa nam narodil maly🙂

ciusinka
17. aug 2011

My takisto ako @lenkove, svadba, byvanie dieta..Teda mimi este len pride, zatial si uzivame zivot vo dvojici 😉

poisonblu
17. aug 2011

u nas byvanie, svadba a dieta

jarunka111
17. aug 2011

@ankajocka my sme spolu dlllho chodili 🙂 , potom sme si zabezpečili bývanie, svadba a dieťa 😉 Ale vždy som túžila, aby na našej svadbe bolo už aj naše dieťa, proste krásna rodinná idylka a udalosť 😀 Ale takto som veľmi spokojná 😵

nadhera
17. aug 2011

my netradicne 😀 😀 😀 byvanie, deticky a rodinna pohoda

sakura77
17. aug 2011

byvanie,tehu,svadba,dieta,druhe dieta....a dalej sa uvidi 😵

kukujka
17. aug 2011

byvanie,svadba a dieta ale vydavala som sa v osmom mesiaci tehotenstva nemenila by som

ani_sama_neviem
17. aug 2011

no tak ja zase raz vynimka : tehotenstvo,dieta,teraz sa riesie byvanie,svadba? nechyba mi 🙂

siusinocka
17. aug 2011

svadba, bývanie, dieťa... ale keby bolo po mojom tak svadba príp bývanie a čo najrýchlejšie dieťa. my sme čakali kým sme sa aspon nezariadili a nezabývali... bolo to na jednej strane dobré, ale keby ma muž nebol brzdil, deti by sme mali hned 🙂

ankajocka
autor
17. aug 2011

@nadhera cize bez svadby?🙂

elise
17. aug 2011

spoznali sme sa v oktobri, začali sem spolu bývať týžden pozoznámení (manžel mal jednoizbový domček v spoločnom dvore so svokrou) v máji nasledujúci rok svadba za 4 roky presťahovanie sa do bytu a stavba domčeka samostatného na našom pozemku v inej dedine, dieťa dokončenie domu 🙂

nadhera
17. aug 2011

@ankajocka 😀 😀 😀 😀 ano, som odhalena

vierkasteffi
17. aug 2011

my byvame v podnajme, mame dietatko /planovali sme/ svadba niekedy v buducnosti ked maly podrastie 🙂

jahodka11
17. aug 2011

my klasika, dlhe chodenie, svadba, byvanie a dieta /deti/ 😉

cmulinko
17. aug 2011

u nas to bolo takto...po 5 mesiacoch chodenia sme mali zasnuby...potom moj snubenec 🙂 isiel do Irska...doma sme nebyvali spolu.Po 4 mesiacoch odlucenia som za nim prisla aj ja a od tej chvile sme byvali spolu....po 3 rokoch sme mali svadbu a potom prisli deti 🙂

jankalac
17. aug 2011

my sme chodili spolu 3 roky, potom rok spolu byvali, svadba, byt, a teraz dieta - a planujeme druhe 🙂)

mirka414
17. aug 2011

u nas vsetko naopak...najprv dietatko a az potom ked uz sa zvacsovalo brusko sme zacali riesit papierovacky nakoniec sa nam to vymklo vsetko z ruk a porodila som moje dievcatko na slovensku a po 3mesiacoch sme isli nazad k ockovi do svajciarska potom zasa papierovacky za uznanie otcovstva a v kancelarii ma moj hned poziadal o ruku a ked mala dcerka 10mesiackov sme sa v kruhu rodiny 07.07.07 pekne vzali a odvtedy robime vsetko celkom pekne postupne a to najprv bola dcerka pekne snami doma,potom pribudla spielgruppe na 2hod.do tyzdna a teraz pekne skolka na pol dna...

spalka
17. aug 2011

1. podnajom (terajsi manzel vtedy len spolubyvajuci :D), 2. chodenie, 3. tehotenstvo (planovane), 4. svadba (prekvapiva :D), 5. vlastne byvanie sa buduje...a je nam uplne jedno ze poradie je nie celkom klasicke, sme stastni a to je to najdolezitejsie

linduska27
17. aug 2011

🙂 prisťahoval sa ku mne do podnájmu, tehotenstvo plánované, spoločný domček a svadbu netreba škoda peňazí radšej našetríme na novú kuchyňu

roxy
17. aug 2011

4roky chodenie, 3roky spoločné bývanie, svadba a po roku už hádam aj na to bejby príde : 😉

monika15
17. aug 2011

mi sme boli spolu 5 rokov, potom byvanie a teraz dieta,
svadbu velmi neriesime....
mame dieta, a dieta ma teraz hlavnu rolu v nasich zivotoch...
nie nejake svadba 🙂))

luppita
17. aug 2011

u nas trosku netradicne - pol roka chodenie - 3 roky byvanie podnajom - tehu - vlastne byvanie - 2. rocne ditatko - 2.tehu - svadba 😀 ale super by nam to islo aj bez svadby 🙂

sorciera24
17. aug 2011

chodili sme spolu 4,5 roka, potom spolocne byvanie (kupili sme si byt)...po dalsom roku, teda po 5,5 roku chodenia svadba, rok po svadbe sa nam narodil nas syn 😵

janulkan
17. aug 2011

byvanie, tehotenstvo - planovane, svadba a pride drobec 🙂 a snad aj dalsi :D

lucinocka
17. aug 2011

u na tiez klasika.. jun 2009 zoznamenie...januar 2010 zasnuby...jun 2010 stahovanie do spolocneho byvania..september 2010 svadba, babatko sa nam prvykrat podarilo v maji 2011, ale nic z toho, takze cakame dalej..

k_a_j_k_a
17. aug 2011

U nas chodenie, zasnuby, byvanie v podnajme cca 6 rokov, do toho po 4 rokoch 1. tehu (planovane), svadba, 1. dieta, 2. dieta (tiez planovane) a konecne tento rok vlastne byvanie.

kibuk
17. aug 2011

my sme spolu chodili,zacali spolu byvat,potom som otehotnela,svadba,deticky a teraz uz aj byvanie vo svojom vlastnom 🙂 a som spokojna a nemenila by som 🙂

gubcikova
17. aug 2011

chodeniepo 2 mes.už bývanie.o rok zásnuby,o rok dieťa,o rok svadba,a bude o rok druhé bábo

rora
17. aug 2011

u nas najprv take chodenie-nechodenie-chodenie 😅 potom tehotenstvo (neplanovane ale aj tak chcene), potom riesenie byvania a mozno casom teda aj ta svadba 😀