V 19 tich som ešte nemala chlapca. Čo mám robiť?

annie992
3. jan 2011

Asi by som mala zacat s tým ze mam 19 rokov a este som nemamla ziadny vztah a teraz myslim ze vôbec nic ani prva pusa ani dotyky vôbec nic myslite si ze to už ostanem pannou na vzdy? Ked toto teraz citate si pomyliste ze co je to osobu ze to nieje normalne ale ja sa citim dost cudne ked ludia v mojom veku hovoria o prvom dokonca už aj sexe .... nestykam sa z chlapcami nie to este z mužmi
Az mi je z toho do placu 😒 😖 ☹

grettka
3. jan 2011

neboj sa, nezostanes sama.. niekto si na ten prvy vztah skratka musi pockat dlhsie 😉 (ako napriklad ja... a bolo to neskor ako u teba, to mi ver, a tiez som si pripadala divna, ale zas bola som taky domased)
ale zas aby si niekoho stretla, tak nemozes sediet doma v kute a cakat, kym ti nejaky princ zazvoni pri dverach.. 🙂
nemas kamaratky, s ktorymi obcas vyrazis von?... niekedy clovek stretne toho druheho nahodou, niekedy v skole, alebo v kamaratskej partii... 😉 nebud smutna, vsetkeho sa dockas. netreba to vsak silit, mozno to tak ma byt, ze teraz mas este venovat cas a energiu niecomu inemu 🙂
si v krasnom veku a verim, ze tuzis po laske a spriaznenej dusi...ale nenechaj sa tym ubijat... 🙂 mladost sa da vychutnat aj inak...

titkovamiriam
3. jan 2011

annie neplač 😀 ja vedieť v 19 to čo viem dnes by som na chlapa pozrela až okolo30,ja som už v 19-tich rodila.Niežeby som to lutovala ale to co som mohla prežívat v 19 som prežívala v 30-tich 😀 😀 😀
Chcelo by to asi kamaratky,alebo niake spoločne zaujmi-ked vidim mojich starsich chalanov oni su sami sport ,kone psy-tam su aj dievcata.Potrebujes chodit asi na niake spolocne akcie alebo tak-nemyslím si že divná 🙂 ,a neboj rčite ťa laska stretne 🙂

katecameron
3. jan 2011

@annie992 neboj o nic neprichadzas mas este cas ja som bola velmi spolocensky typ chodila som onku s kamoskami mala kamaratov ale v 19 som este nemala vazny vztah prva pusa bola v 19ale nic viac a som stastna ze to ostalo len pri 1puse lebo by som to cely zivot lutovala ze som urobila nieco co som vlastne ani nechcela vsetko ma svoj cas urcite neostanes sama na kazdeho raz dojde 😀 😀 😀 😀

stanca22
4. jan 2011

Poznám dosť jedného človeka a ten sa paníctva vzdal až 24 r. a je šťastný taký aký je, bo sa neskôr aj oženil o trišvrte roka neskôr, takže určite nie si sama, neboj ... a rady Ti nejdem dávať, lebo v Tvojom veku, sú úplne zbytičné si myslím, aj tak si spravíš podľa svojho, takže ja Ti len prajem veľa šťastia a lásky i zdravia v Tvojom živote 😉 🙂

denduska
4. jan 2011

vobec nie si divna, potom som aj ja divna aj este zopar osob co poznam, ja som v tvojom veku tiez nic nezazila, a este aj dlho potom, a to som obcas zasla aj na diskoteku a tak, aj som sa mala kde zoznamit, ale nestalo sa a teraz som vydata za niekoho koho som vlastne poznala uz 11 rokov predtym ako sme sa dali dokopy a nikdy by mi nenapadlo ze s nim "skoncim" 😅 A nic nic nic a zrazu svadba dve deti za sebou a voooobec nelutujem ze to nebolo skor, o nic som neprisla 🙂
Najlepsia rada v tomto je vykaslat sa na to, nemysliet na to a nehutat, je to zbytocne, najde si ta to samo. My sme sa s mm milionkrat stretli a nic skor mi bol nesympaticky, museli sme sa stretnut milion a jeden krat.
Na vsetko, co stoji za to, sa oplati cakat. (Marilyn Monroe) 😉

modryzrebec
23. máj 2022

Môj rekord zatiaľ nikto neprekonal. Ja som do 25 bol tak že úplne ani pusa, ani za ruky, že totálne nič, aj napriek extrovertnosti, darmo keď raz nebol som ich typ s tým sa nič nedá robiť. Takže to nezáleží či je niekto taký že chodí veľa von po zábavách alebo je domased.

Lebo si porovnajte matematicky:
1. Ste hanblivý domased a tak nemáte lebo ani neoslovíte...

2. Alebo chodíte kade tade, balíte, dvoríte, a 100x vám povedia že "niesi môj typ" alebo "si len kamarát nič viac k tebe necítim" ...

Skóre NULA v oboch prípadoch! Čo je z tohoto lepšie? Možno ten hanblivý aspoň ňezažije platonickú lásku a ten pocit že je po uši zalúbený a musí sa prizerať ako ho baba nechce a chodí s jeho kamarátom...