Úžasné gesto

24. apr 2023

Baby musím sa podeliť,bola som v piatok na botox,trafila mi cievky tak mám monokel,a dnes mi kurie doniesil balík a písal mi sms,či má muž vike,či som ok..odpísala som,sa ozrejme všetko ok ďakujem..
Ďalšia správa,či určite..vravím zlaty,starostlivý..to sa dnes nevidí..píšem opäť všetko ok,ešte raz ďakujem
A do dol hodiny zvonček pro dverách a tam 3 policajti🙈tak on zlatý to aj nahlásil a prišli mi to 3 dvojmetrový zvoniť,normálne som sa roztriasla zo stresu,že som asi tak vyzerala ako týraná,no fakt som v šoku,veľmi pozorne gesto od chalana, našťastie to nie je môj prípad ,ale bodaj by bolo takých ľudí viac,no a dosť trápne bolo policajtom vravieť,že stará krava som bola na botox😂🙈

petamich
24. apr 2023

ja ti dakujem, ze si sa podelila o tento "pribeh" 😘 rada vzdy pocujem, ze dobri ludia si este medzi nami

pribinak
24. apr 2023

Skvelý chalan ❤️❤️❤️ bodaj by viac ľudí bolo takých všímavých

mimikarol
24. apr 2023

❤️

autor
24. apr 2023

Prepáčte za chyby, rýchlo som písala,ja som fakt stále v šoku,chudák priateľ,ešte že nebol doma🥹ale ozaj skvelý chalan ,vyviedlo ma to uplne z miery 🥹

h2
24. apr 2023

Mne sa to, ako skvelé gesto nezdá. Urobil dosť, keď sa opýtal, či si v poriadku. Ty povieš, že áno, si v poriadku, muž ťa nebije a on ti tam aj tak pošle policajtov?! To má byť super?

vkatush
24. apr 2023

Toto jednak pobavilo a jednak super skúsenosť, ja ľúbim storky o tom, že dobrí ľudia existujú a nie je im všetko jedno, zaujímam sa len o seba a zvyšok mi je ukradnutý.

A tiež mám s kuriérmi skvelé skúsenosti, takže ja mojich často odmeňujem kávou alebo sladkosťou 😂 treba si robiť radosť navzájom.

autor
24. apr 2023

@h2 no nemohol vedieť,ono aj kamoske keď som volala mi vravela ako prvé,že väčšinou ženy sa nepriznajú,nvm no nedotklo sa ma to,prišlo mi to mimoriadne pozorne,bodaj by raz niekomu niekto tak pomohol ,že si všíma❤️🍀

zuzubb007
24. apr 2023

@h2 presne ja by som mu este vynadala ci je normalny, ako mna by to total nasralo

majulino
24. apr 2023

@h2 zjavne si sa s tyranom a týranou ženou nestretla. Vedela by si, že tyran dokáže zájsť aj do takých extrémov, keď prostredníctvom sms/mňa/messengera/e-mailov komunikuje za tyranehi. Respektíve kontroluje obsah správ a diktuje čo má dotyčný/dotyčná napísať.
Áno, to, že bol natoľko uvedomelý, že poslal aj policajtov je naozaj skvelé. Kiež by takých vsimavych ľudí bolo viac. Bolo by menej týraných osôb/deti a viacej tyranov v base kam patria

autor
24. apr 2023

@zuzubb007 ja myslím,že teraz celkom rezonuje v médiách táto téma,tak asi preto,nvm no vravím,nie som nahnevaná,síce skôr zahanbena ,ale skôr mi to prišlo pekne,aj keď sokantne

h2
24. apr 2023

Ale keď by sa žena nechcela priznať, že ju muž bije, nepriznala by sa ani policajtom. Monokel si mohla mať zo stovky iných dôvodov. Opýtal sa, dostal odpoveď. Ale jemu to nestačí, potrebuje byť rytier v žiarivej zbroji a ísť zachraňovať niekoho, kto to nepotrebuje. 🤦🏻‍♀️

zuzana212722
24. apr 2023

@majulino presne tak..
Je to je pekne gesto ..
A tu je vidno z tých niektorých komentárov že aký sú ľudia zapozerany len do seba ale to svedčí aj o IQ..našťastie sú tú aj ľudia čo vždy pomôžu aj keď teraz to bolo len plany poplach co ak u niekoho nabudúce nebude..a tie ženy do očí nikdy nikomu nepovedia pravdu..

h2
24. apr 2023

@zuzana212722 Keď tie ženy nikdy nikomu do očí nepovedia pravdu, prečo myslíš, že polícii povedia? Keď by bol ten chlap v tom čase doma, ešte by tá žena z toho mala horšie. (Myslím v prípade skutočne týranej ženy, nie v prípade autorky.)

h2
24. apr 2023

@zuzubb007 Aj mňa. Zaujímal sa, ona mu povedala, že je OK. A on jej pošle domov políciu?

zuzana212722
24. apr 2023

@h2 veľmi sa mýliš..niekedy stačí málo nech žena vie že nieje ľahostajná q ono sa to pohne..

akiana
24. apr 2023

Kludne sa podel o tu "doktorku", ktora ti botoxom urobila taky monokel, ze k vam isli policajti pre podozrenie z domaceho nasilia. Botox sa picha par milimetrov do koze, kde nemas ziadne hrube cievy, ktore by dokazali sposobit take masivne krvacanie, ktore sposobi monokel. To ti musela drbnut ihlu 2 cm do svalu a nabrat par ciev, co si dost dobre neviem predstavit. Kedze podla zakona u nas moze pichat botox iba atestovany lekar, musela byt asi opita.

lubka261
24. apr 2023

@h2 myslis ze týraná zena by sa sms-kou zdoverila kurierovi? to by sa rovno mohla ozvat na nejaku linku pomoci, ale zrejme v mnohych pripadoch nemoze.. dotycny ju zrejme ma pod kontrolou zastrasovanim a neviem cim este. Ved byvaju pripady v spravach ze po par rokoch sa zena dostala spod vplyvu takeho cloveka, a pritom chodila normalne do obchodu a po deti do skoly/skolky. Ale bala sa. Kto nezazil si asi nevie predstavit co sa deje v hlavach takych ludi. Tiez kolkokrat nechapem ked v spravach uvedu podobny pribeh ze zena nikomu nic nepovedala, ani rodine, znamym, ale tisko trpela. Mozno su to slabsie povahy, ktovie... V tomto pripade tam policia bola, skontrolovala, a verim tomu (alebo aspon dufam), ze ak su uvedomeli, a zena by im povedala "akoze vyhovorku s botoxom" budu pripad este sledovat. mozno sa budu pohybovat viac v okoli a pani navstivia este za par dni ci je ok...

chrumka333
24. apr 2023

Ešte dobre, že narazil na Teba ❤️ a nie na poniektoré, ktoré by mu za takúto starostlivosť vynadali a cítili sa urazene. Ešte by ho to mohlo aj odradiť,nabudúce by sa nestaral a mohlo by to byť niekomu aj osudné

vroni
24. apr 2023

@h2, lenže je lepšie "zachranovat" niekoho zbytočne ako potrebného zaignorovať, "lebo veď mohol povedať". Týrané ženy sa hlavne snažia týranie pred okolím "utajiť" a keď už jej buchaju policajti na dvere, tak je po utajení. A aj po pocite, "ta hanba, keď sa to prevali" (zaujímavé, ze hanbiť sa vždy chce napadnutý, nikdy nie agresor). Aj mňa by to asi nasralo, lebo pri mojej nežnej povahe by ma nikto nemlatil bez nasledkov, ale nič to nemení na fakte, ze chalan urobil dobre, keď sa "staral".

chillibubble
24. apr 2023

@h2 keby to tak fungovalo, tak nemusia existovat tajne gesta na vyjadrenie toho, ze zenu muz tyra.

liusa82
24. apr 2023

ja sa skôr divím že sa nebál do toho montovať.V dnešnej dobe kedy je každému každý ukradnutý..čo ak by si ho ten dotyčný akože násilnik nejako našiel..človek nikdy nevie ako by sa to prezradilo.A ešte by dostal na bendžo aj kurier😀

autor
24. apr 2023

@chrumka333 🙏 mňa by ani nenapadlo ho sprdnut,síce vravím koktala som pri tých policajtoch ,ale nevadí! Prajem si viac pozornych a starostlivých ľudí v tomto zlom svete🍀

zeldia
24. apr 2023

No ja by som ta chcela vidieť že ako vyzeráš🙂 inak bez botoxu mama panelákova deva išla svojej mame mojej starej mame naštiepat triesky na zakurenie do piecky a ten klatik jej ako zaťala sekerou vyskočil niekde medzi oči začala jej tiež krv to si zastavila tak že stlačila nos krv sa dostala popod oči, samozrejme starkej sa nepriznala a v podstate ušla sa schovať domov🙂) Asi 4tyzdne chodila do prace v slnečných okuliaroch 🙂))

deti95060810
24. apr 2023

však týranú ženu poznať na prvý pohľad...
kolegyňa chodila sem - tam zmachlená po tvári od manžela - všetci sme vedeli kto jej to spravil, v kolektíve 40 mužov a nikto sa do toho nestaral.
Ona bola vzdelaná inteligentná žena, nechcela aby sa nikto do toho staral.... Takže asi by nebola nadšená aby jej tam prišiel policajt. A podobných by sa našlo viac....

30ericka
24. apr 2023

@deti95060810 nie, veľmi sa mýliš, týraná žena sa nemusí poznať na prvý pohľad.. viem o čom hovorím.

hennyinnsbruck
24. apr 2023

Zle je ked je niekto vsimavy ,zle ked neni vsimavy🤦🏼‍♀️

Ja som cakala na elektricku ,zrazu policajne auto sa dostavilo a cakali na chlapa co s dietatom vystupil.
Co som od inych pocula, chlapec tak velmi za mamou plakal ze si asi jeden mlady chalan myslel ze ho uniesol…
Cekli ho cez vysielacku ,vse bolo ok …
Ani na sekundu som si nepomyslela ze co ten mlady mu za problemik vyrobil tadsej jeden check ako nedajboze citat o unose dietata….

kaitlin3
24. apr 2023

Koľko odborníčok na násilie na ženách sa tu zišlo. Vy si fakt myslite že tyranu ženu násilník nechá používať len tak mobil, bez kontroly aby si mohla vypisovať s kuriérom či ju manžel týra alebo nie? Hlavne policajti by mali byt školení takú ženu rozpoznať pri návšteve.
To je úplne smutne a strašne že v dnešnej dobe keď niekto urobí takéto gesto, nemyslí len na seba, nemá klapky na očiach a záleží mu na úplne cudzom človeku je hneď označovaný, že čo sa stará a montuje a chce byt len frajer. Tento frajer sa môže v 9 prípadoch “pomýliť” ale v tom jednom zachrániť tej žene život. Spamätajte sa niektoré

8aslan147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
24. apr 2023

tak urobila si nañho dojem ako nesvojpravna, tak zobral veci do svojich ruk

simona20201309
24. apr 2023

@h2 minimálne je spísaný záznam, svedok, ... ak by sa neskôr tyrana žena rozhodla prehovoriť, má dôkaz.
Takže vždy lepšie byť iniciatívny debil, ako slepý ignorant
Autorka je super, ze to vzala športovo a nerobí chlapcovi cirkus. Takýchto všímavých ľudí svet potrebuje.