Už viac nechcem počúvať prázdne sľuby

sandricka88888
18. apr 2018

Uz viac nechcem pocuvat prazdne sluby do buducna. Netuzim po dokonalom chlapovi bez chyb. Chcem len nieco skutocne. Chcem len byť niekoho dovodom na usmev rano ked bude vstavat aj vecer ked bude zaspavat. Chcem byt ken mal dovod ktory bude v druhom vybolavat velk plamienok lasky, citu a pochopenia. Jedine co ozaj chcem je byt stastna. A nebyt opakovane sklamana a podvedena. Chcem vela citit a vela davat je to azda chyba?

pallacinka29
18. apr 2018

Príde... ver mi,že budeš ešte spomínať, ako Ti bolo samej "dobre"(v zmysle kľudne,sama sebe paňou a pod.). 🙂

zuzanka.zuzu
18. apr 2018

milé bravo.......

obsadenemeno
18. apr 2018

@sandricka88888 a zase vymazes temu po polhodinke? Ked mas tolko "trpezlivosti" aj vo vztahoch, tak sa ani necudujem.
Stastie vychadza zvnutra, ak cakas, ze ta ini ludia budu "robit stastnou", tak to stastna nikdy nebudes. Stastna musis byt hlavne sama so sebou. A to ty nie si, aj ked mas "dokonale miery" a VS, aj ked nie prave "najtahsiu"

11mirka22
18. apr 2018

Chceš len to čo väčšina z nás. A ver mi, chcieť nestačí ale ak niečo tak veľmi chceš, musíš spraviť prvý krok a to znamená zbaviť sa ľudí alebo človeka, ktorý ti odcerpava energiu ísť za tým čo chceš. A chce to odvahu opustiť všetko....

marusia12
18. apr 2018

@sandricka88888 A prečo tieto depresie hádžeš na MK?????

pallacinka29
18. apr 2018

@obsadenemeno Jaaaaaj,to je ta s tymi mierami, vysokym platom zo vcera? 🙂

obsadenemeno
18. apr 2018

@pallacinka29 ano, ta co to hned zmazala.....

cecilia68
18. apr 2018

@obsadenemeno Aj teraz zmaže .... nič nové 😉

beky1813
19. apr 2018

To pod vplyvom coho si pisala?

svettii
19. apr 2018

Nechceš napísať román? :D Máš celkom talent a podľa toho čo píšeš si sa už v láske pár krát sklamala a z toho by mohol byť dobrý príbeh :D

sandricka88888
autor
19. apr 2018

@svettii hahah pri mojom stasti sa este aspon 5x sklamem .. vies ako ..aby mala kniha aspon 3 diely ;) 😂😂😂😂🤷🏼‍♀️

sandricka88888
autor
19. apr 2018

@beky1813 pod vplyvom emocii, ale to ti asi nic nehovori ✌🏿

sandricka88888
autor
19. apr 2018

@pallacinka29 to hlavne ste si zapametala 😂 🤦🏼‍♀️ Zaklad je, ze je mat zaco vyhejtovat 😂

obsadenemeno
19. apr 2018

@sandricka88888 ze "vyhejtovat".... kde tu vidis nenavist?

sandricka88888
autor
19. apr 2018

@marusia12 a vy tu naco komentuje nieco co vas nezaujima? 😂🤷🏼‍♀️

marusia12
19. apr 2018

@sandricka88888 Lebo ma bavia zúfalé ženy ako si ty.

lindusss2016
19. apr 2018

@obsadenemeno 😂😂😂 som odpadla z toho prveho komentu 👍👍👍 az lutujem, ze som tu vcera nebola a povodny prispevok mi usiel.
Nuz dokonale miery veru k stastiu nestacia... obcas si ani 90/60/90 nenajde spriaznenu dusu 😀

pallacinka29
20. apr 2018

@sandricka88888 ze “vyhejtovala” 😂👏🏻🔝 vies, ked to uvedies na prvom mieste najmenej vyznamny parameter stastia (miery 90-60-90), tak sa stanes nielen zapamatatelna, ale aj smiesna...

flavica
20. apr 2018

@obsadenemeno top si to vystihla! je to tak, nemozeme ocakavat, ze nas niekto iny urobi stastnymi 🙂

marshmallow
21. apr 2018

No velmi ste hnusne na nu...ozaj je lepsie nekomentovat ako takto...a poznamky typu "mile bravo" su velmi trapne...no ma smolu na lasku...chcela sa trosku vyzalovat a vy jej este viac "nalozite" trosku empatie neuskodi...
Ja som tiez slobodna mamina...
@sandricka88888 tak mi kludne napis...nevravim,ze vsetci muzi su rovnakí...no zatial ma ani jeden nepresvedčil o opaku 🙄🙄🙄 a počuvaj nie je nam lepsie bez nich? 😉

obsadenemeno
21. apr 2018

@marshmallow no skoda, ze si necitala jej predchadzajuci prispevok, ktory vymazala. Mozno by si potom mala iny nazor.

sandricka88888
autor
21. apr 2018

@obsadenemeno nevidim nic zle natom uviest do kontrastu to ako sa mi dari v inych oblastiach pride mi to ako zivotny paradox ze v laske vobec 🤷🏼‍♀️ Ale tak samozrejme ze vsetci sa chytia toho nepodstatneho ze sa tu idem chvalit mojou postavou alebo platom 🤦🏼‍♀️😂🤷🏼‍♀️

obsadenemeno
22. apr 2018

@sandricka88888 skoda, ze si nepamatas, co som ti napisala v tej prvej teme. Plat ani postavu som nespomenula, pretoze to nema ziadny suvis s tvojim "problemom".
Tvoj problem je, ze aj napriek vsetkym tym "prednostiam" ktore si spominala, ty sa proste nemas rada, nevies byt stastna sama so sebou.
A ze sa ti nedari v laske? Sorry, kolko mas rokov, 23??? Dovol sa mi zasmiat..... ak chces nieco zmenit vo svojom zivote, musis v prvom rade zmenit seba a svoj pristup. Preco by si mala byt dovodom k radosti pre niekoho ineho, ked nevies byt dovodom k radosti pre samu seba?
Ak budes vyzarovat tu spokojnost a pohodu, chlapi sa budu na teba lepit, ver mi. Ale ak vyzarujes podobne ako vyznieva tvoj prispevok, zufalo, umrncane a ako trinastrocna pubertiacka, tak sa necuduj ze v chlapoch vyvolas len tak chut utiect co najdalej.

Zmen seba a aj tvoj zivot sa zmeni.

nina55
22. apr 2018

@sandricka88888 ahoj sandrička, prave som si prečítala tvoj príspevok a vidím, že hladas presne to, čo som celý zivot hladala ja a nakoniec našla. Preto ked pýtaš radu, poradím ti. Prečítaj si Knihy od Anastiasia Novych: "Sensei ze Šambaly 1až4 plus knihu ALLATRA. Doporučujem začasť Senseiom. Nájdeš tam odpovede na všetky otázky a čestné slovo, že aj kľúče k trvalému šťastiu a láske. == Hľadala som dlhých 49 rokov. Prečítala všetko možné a nič. Až utejto autorky som našla všetko, ale úplne všetko. Dáva to nesmierne pochopenia, nesmiernu silu a nesmierne znalosti. Ak skutočne hľadáš, všetko tam nájdeš. 😉 🙂