Už prestaňte s voľbami

24. júl 2024

Nerozumiem do kedy sa tu chcete takmer pod každým príspevkom hádať o politike preboha je to pr... platne my a tým nič neurobíme a som si istá ze nech by vyhral ktokoľvek nech by bol prezident ktokoľvek každá vláda, každý človek bude hrabať peniaze q výhody v prvom rade pre seba a svojich nie pre cudzích občanov l, len sa tu urazate a nadávate si ved budú ďalšie voľby do parlamentu choďte kandidovať a robte poriadky tam nie tu na MK už je to aj trápne niekedy naše slová, sťažnosti nikoho nezaujímajú každý kto by tam bol by hrabal pre seba tak už kľud to sa nedá čítať a nie niesom nikoho volič na voľby som sa ani nedostala

michaelam2
24. júl 2024

Tak presne pre takyto pristup sme tam kde sme. Hlavne ze ty ani nevolis…

janinah
24. júl 2024

Ukázala si len svoju hlúposť a ľahostajnosť....ale takých ako ty tu máme nie málo a presne preto sme v p.r.d.e.l.i....
Rypnúť treba a najlepšie anonymne...supeeeer

autor
24. júl 2024

@michaelam2 a zas len urážky mozni niekto nemohol voliť lebo lezal v nemocnici ale načo sa slušne opýtať radšej idem hneď uraziť ne vy ste teda kravy pardon

0silvia0
24. júl 2024

Ked ta politika nezaujima, tak stale tu mas dost tem. Mna ked nezaujimaju ocikane testy, zuby babatiek, menstruacne problemy, tak rolujem, rolujem, rolujem a preskakujem.

autor
24. júl 2024

@0silvia0 len toto je fórum pre mamičky nie pre politikov tu sa majú riešiť veci ako zuby, ocikane testy a podobne veci stačí pozrieť zoznam for máš tam tehotenstvo, mam dieťa a podobne ale politika tam nieje

michaelam2
24. júl 2024

A kde konkretne ta urazam?? Ty napises ze my sme kravy ale urazame my teba ano? 😀 vidis stacili ti dva prispevky napisat a vsetci si o tebe vedia urobit obraz

autor
24. júl 2024

@michaelam2 tak napísať niekomu ze som.hlupa a ľahostajná je urážka a len preto ze som nemohla voliť...

0silvia0
24. júl 2024

Mamicky su aj volicky a su tu aj volne diskusie o comkolvek.

michaelam2
24. júl 2024

To som ti kde napisala?? Co si vymyslas? Mimochodom aj clovek co lezi v nemocnici ma moznost volit

autor
24. júl 2024

To je zbytočné len som nechcela aby pod každým príspevkom sa strhla vojna medzi ženami o politike ale to zbytočné tak teda dúfam ženy ze tie co nonstop politiku riešite taj do konca roka sa koli Vám niečo zmení 😉 pekný zvyšok dňa ja si radšej idem s detmi na záhradu venovať svoj čas podstatným veciam

janai1
24. júl 2024

Autorka ty trpíš nejakými preludmi? Kde v tej správe je, že si hlúpa a ľahostajná ?

Ale inak cením túto logiku - založiť tému o politike aby ľudia nezakladali témy o politike 👍🏽

michaelam2
24. júl 2024

Vies, aj my sa venujeme rodinam, detom, kamaratom, sebe atd. To ale neznamena, ze mame klapky na ociach a nevidime co sa deje a netrapi nas to.

michaelam2
24. júl 2024

@janai1 a na zaklade tohto ma oznacila za kravu 😀 ale akosi ma to ani neprekvapuje… 😀

janinah
24. júl 2024

Je hlúposť si myslieť.ze politika a politici nemajú vplyv na životy nás a našich detí a hlavne na ich budúcnosť.Je hlúposť byť ľahostajný a nezaujímat sa o to čo s našou krajinou a s nami všetkými stvárajú.Lahostajnost ľudí im umožňuje kradnúť.roztahovat tu mafiu.prosperovat našim ľuďom.viest krajinu k Putinovi a byť satelit Ruska....
Ešte niečo treba vysvetliť?
Otvor si aj iné stránky ako MK.svet nie je len o plienockach kočíkoch a príkrmoch ...

janai1
24. júl 2024

@michaelam2 tak typická pani čo ani slovenčinu neovláda, politika ju nezaujíma ale vyjadriť sa musí. Veď ona predsa potrebuje riešiť iba ocikané testy 🥲

jana_eyre_2
24. júl 2024

Paradox je, že už niekoľko dní som tu nevidela žiaden príspevok čo sa týka politiky, až tento tvoj rozčuľujúci sa akoby ťa niekto nútil čítať témy ktoré ťa irituju..

tak či tak, je celkom smutné myslieť si o rodičoch že ich témy môžu byť len deti, plienky a známky v škole.. 🤔 politika sa týka všetkých, všetkého.. napríklad aj toho, či ti vyniesli smeti vtedy kedy mali.. ak by nebola politika, obec by sa na teba vyprdla 😉

janinah
24. júl 2024

Autorka ak sa niečo zmení k lepšiemu kvoli nám nespokojným a nelahostajnym tak z toho s radosťou budeš ťažiť aj ty aj tvoje deti..to ti už vadiť nebude...
Tak pekný pobyt na zahrade...

rusalinka
24. júl 2024

Rozkaz, anonymná maminka! Odteraz si budeme pýtať od teba povolenie, čo smieme a nesmieme písať a hlavne kde, do ktorej témy. Jasné, príspevky o ocikaných testoch a plienkach škrtám, tam nenapíšem ani čiarku.
Do voľných diskusií, alebo k sebe na blog by som mohla, sííím síííííím???

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
24. júl 2024

@esterr_ka kokos akože som po nočnej... tak to bude asi tým 🤣

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
24. júl 2024

ak ti vadia určité prispevky na stene, daj si vypnut zobrazovanie a budeš to mat odfiltrované
ano riešime politiku aj budeme .. pretože sa nás to bytostne týka, zasahuje do rodiny cez školstvo , zdravotnictvo, služby, rodinny rozpočet
nie je mi jedno kolko mi ostane z výplaty po všetkom možnom zdanení + odvody a to všetko ešte raz pekne pri kupe čohokolvek cvakame aj dph
a čo ti vadí že sa rieši táto vlada a jej zákony PRE ludí ? tak isto sa riešila aj predchadzajuca aj tá predtým každa strana sa tu rieši a je to dobre, prečo by si mali totálne absolutne robit čo chcu

sara07
24. júl 2024

neklam aspon, dá sa vybavit voličsky preukaz a pridu osobne k tebe k tvojej posteli s urnou na volenie, takže nekecaj že si chudatenko nemohla, ked sa chce cesta sa nájde

bloger
24. júl 2024

@sara07 A vieš ty ako na tom zdravotne bola? Myslíš, že aj pacienti na prístrojoch volia?

nikaeli
24. júl 2024

@sara07 v tomto prípade sa autorky zastanem. Ja som sa raz v čase volieb ocitla náhle v nemocnici. V piatok večer ma priviezol manžel v bolestiach a v sobotu, v deň volieb, som skončila na operačke. Nebol priestor riešiť voličský preukaz. A úprimne, voľby boli to posledné na čo som v tej chvíli myslela 🤷🏻‍♀️

sulejmanka
24. júl 2024

Uz prestaňte s voľbami… bum … založím vlastnú diskusiu 😂😂

sara07
24. júl 2024

@bloger
@nikaeli píšem podla toho aké info dala, napísala že nemohla volit lebo bola v nemocnci nenapísala že nemohla voliť lebo bola na pristrojoch alebo sa niečo zvrtlo
vela ludi nevie o tejto možnost a málo ich využiva, čo je skutočne škoda

3009
24. júl 2024

voliť si mohla to sa dalo vybaviť ak si nebola v kóme, takže nekecaj tu.

melanta
24. júl 2024

Autorka, citujem ťa: toto je fórum pre mamičky nie pre politikov tu sa majú riešiť veci ako zuby, ocikane testy

Nuž, sú aj mamičky, ktoré zaujíma, v akom svete budú žiť ich deti a preto riešia aj politiku.

kristiii
24. júl 2024

Naozaj máš pocit, že v čase, keď sa veľké množstvo "detí" chystá odísť, minimálne na začiatok študovať, do zahraničia, netreba riešiť politiku tohto štátu? Aby tu naše deti mali chuť zostať? Len na to treba mať kvalitné podmienky.. školstvo, zdravotníctvo, nové technológie, spravodlivosť.., aby mali záujem. Rodičovstvo sa nekončí dňom, kedy sa dieťa naučí čúrať do nočníka.