Už nechodia upozornenia z Modrého koníka na email?

matia911
27. sep 2023

Ahojte, mozno sa to tu uz riesilo, no nepostrehla som. Uz nechodia na email upozornenia z MK? Napr., ked vam niekto pise na bazar alebo na ulozene hladanie veci z bazara a pod.? Vdaka za info.

pkgirl30
27. sep 2023

@matia911 mne nechodili nikdy

patka06
27. sep 2023

Ak niekto píše na bazár, prišlo upozornenie na mail - naposledy včera

ela12
27. sep 2023

Od 13.9. mi nechodia upozornenia na nove inzeráty, ktoré mám uložené. Už som aj kontaktovala MK, zatiaľ bez výsledku.

elanor
27. sep 2023

ani neviem, ze take nieco vobec bolo. V zivote mi z MK mail neprisiel. A ze som tu uz nejaky ten piatok...

Modrý koník
27. sep 2023

Ahojte, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, na odstránení tohto problému intenzívne pracujeme. V prípade technických problémov so stránkou použite prioritne, prosím, tento link: https://www.modrykonik.sk/faq/modry-konik-nefunguje-tak-ako-by-mal-co-robit/

simonah73
27. sep 2023

mne dnes prisiel email o 10:46 ze mam postu na MK a aj vcera o 22:24.

misik92
28. sep 2023

@ela12 mne taktiež..akurát to hľadám , že kam vôbec napísať..neviete, je možné si niekde v profile pozrieť, ktoré kategórie som si uložila?

00mirka
13. júl 2024

Dobrý deň prosím vás stalo sa vám ze predajcovia nereagujú na vaše správy? Viacerým som písala počas týždňa a nikto sa mi neozval. To sa mi ešte nestalo. Alebo to administrátor blokuje? Ďakujem za radu