Ústna voda pre psa proti zápachu z úst

25. dec 2020

Vedeli by ste mi niekto odporučiť akú ústnu vodu pre psa? Alebo niečo také proti zápachu z úst? Dentálne tyčinky nefungujú ani žiadne také pretože to nechcu hrýzť ale hneď to hltaju... A zuby by si čistiť nenechali

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona92101
25. dec 2020

Ak mu pachne z ust,treba navstivit veterinara,moze to byt zdravotny problem, travenie,pokazene zuby...

margaretka_
25. dec 2020

A co sposobuje zapach? Ak ma psik zubny kamen, treba zvazit jeho odstranenie. Zapach ale moze byt sposobeny aj traviacimi problemami.

maca1984
25. dec 2020

chod k veterinarovi.Mozno ma psik pokazene zuby a bude treba trhat,alebo ma zubny kamen a to ho uspia a vytrhaju,vycistia.Moze mat zaludocny problem,darmo ho budes pchat sprejmi,vodickami

hennyinnsbruck
25. dec 2020

Úplný súhlas s
@maca1984

anile12
25. dec 2020

Je taky prášok, sú to myslím morské riasy a vlastne ak to pridávajte do jedla tak to čistí kameň aj zápach z úst. Nášmu psíkov pomohlo tak skúste

1xenia1
25. dec 2020

Psom by sa mali zuby umývať presne ako ľudom. Existujú zubné pasty aj zubné kefky špeciálne určené pre psov. Hlavne u starších psov sa zvykne na zuboch usadzovať zubny kameň a to je potrebné odstraniť ultrazvukom u veterinára.

maca1984
25. dec 2020

@1xenia1 to je sice pravda,ale ked pise,ze zuby si cistit nedaju,tak to doteraz nerobili,nepoznaju to.Nas predosly psik drzal ako hluchy dvere,jemu bolo jedno.Teraz mame ineho,rocneho a ten si zvyka,ale robime to pravidelne,aby si zvykol,aby zistil ze mu to nijak neublizuje.

maca1984
25. dec 2020

A na tie zuby by som dala pozor,lebo mozu tam mat hnis,mozu mat zapal a nakoniec u veterinara zaplatis za liecbu,plus zuby.

duracellko
25. dec 2020

musis riesit pricinu - zuby, travenie, psika to aj boli, ked ho neliecis, tyras ho