Usadeniny v myčke

lusy22222
6. dec 2016

Ahojte, chcem vedieť či sa niekomu tiež stáva, že v umývačke po umývaní ostávajú usadeniny zo zalievanej kávy? zo šálok ju vylievam von, skoro všetku , ale vždy tam niečo ostane a potom sa to polepí na ostatné riady. všetko musím oplachovať! používam aj čistič myčky, doplnam soľ...

lilyianka
6. dec 2016

@lusy22222 mne sa nic take zatial nestalo....ja som skor mala problem,ze mi po umyti ostali pohare matne...take kalne...

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilyianka
6. dec 2016

@persica mam aj lestidlo,sol,tablety a aj tak niektore pohare nie su pekne...nechapem to..teraz sme prisli na to,ze sme mali umyvacku nastavenu na najmaksiu vodu a pritom u nas je najtvrdsia,tak uvidim ci to bude v tom...aj som pokupila novu znacku vsetkeho,aj som ju celu preplachla...len som odvtedy ju nepoužila.tak uvidim ci to bude ok

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusy22222
autor
6. dec 2016

@persica no asi to tak budem musieť robiť , umývať ručne. a tú vodu som aj ja prestavovala, máme dosť tvrdú, všetko bolo predtým úplne biele

simsalabim
6. dec 2016

@lusy22222 mne toto robila umyvacka na konci svojej zivotnosti. Nepomohlo nic, len kupit novu.

lilyianka
6. dec 2016

@simsalabim nasa ma mesiac tak snad este nekonci 😂😂

rusalkablack
6. dec 2016

ja som mala problem, ze mi niekedy riad smrdel po umyti , ako po hnusnom smradlavom vechti, davala som tabletku, sol, lestidlo, umyvacku som pravidelne cistila. Az som sa na jednom fore dozvedela, ze na tabletku kvapnut 2 kvapky Jari, skusila som,a nadhera, pohare sa lesknu a ziaden smrad! Ale pozor, iba 2 kvapky, nie viac, lebo to bude penit cez zavrete dvierka a umyvacka sa moze znicit. A to mam svoju vlastnu vodu, fakt tvrdu a pohare nadherne.

hettinka
6. dec 2016

ja raz za čas používam JAR tablety do umývačky, zvyčajne ked v nedelu umývam hrnce, inak mam take lacnejšie z LIDL, DM ... ale je pravda, že ta tableta od JAR odmastí aj umývačku.

valy
7. dec 2016

@lusy22222 ja kavu vylievam, ale take usadeniny niekedy su, ked nie je ciste to sitko a filter dole. no a my pouzivame sice multi tabletky, ale aj tak davame navyse sol, to tiez pomaha.