Urobil sa mi uzol vo vlasoch

baska50
4. júl 2017

Ahojte
Mam otazku urobil sa mi uzol na vlasoch , ktory mam uz dlahsie lebo som ho nevedela rozcesat.
Lenze teraz sa mi stoho urobil ako keby velky dred.
Vedeli by ste mi prosim poradit ako to rozcesat.
Ps.:aj ked som mala este len uzol snazila som sa to vela krat rozcesat ale neslo mi to a ostrihat ani nic podobne sa koli tomu nechcem
Dakujem za kazdu radu budem velmi rada ak mi niekto stym pomozete ze ako nato aby sa mi ho podarilo rozcesat.☺🙁😢😓

moonlight1210
4. júl 2017

@baska50 bud zatni zuby a vezmi to po pramienkoch, co budes z toho vyciesat (to sa malo urobit hned na zaciatku), alebo potom odstrihnut.
Beztak pri rozciesani z toho uzla dve tretiny vlasov teraz vysklbes, ak si to nechala tak dlho.
Vsak odstrihni len ten uzol a podla dlzkyvlasov budes nosit tak trimesiace az rok iba cop. Nez sa to dorovna podstrihovanim (podla toho ako mas dlhe vlasy a kde presne mas ten uzol).

maxiva
4. júl 2017

Daj nech ti to urobi niekto..napriklad mama,kamoska...lepsie na to uvidia a isto ti menej vytrhaju...

baska50
autor
4. júl 2017

Dakujem za rady☺❤

rakahaka
4. júl 2017

Nastriekala by som sprejom na rozcesavanie vlasov a potom cesala

mimac
4. júl 2017

@baska50 ja mám taký sprej na mokré vlasy od gliss kur a rozčešem všetko, samozrejme ak to už máš veľmi posplietané tak neviem neviem, asi aj tak prídeš o dosť vlasov...ako sa dávajú dredy dolu? strihá sa to nie?

dorottka
4. júl 2017

Taky uzol uz nerozpleties - tak ako pisali kocky, bud s jeho rozcesanim stratis dve tretiny vlasov, alebo odstrihnes. Mne sa taky urobil tuto zimu zo salu, snazila som sa, ale bolo to marne, nevadi kadernicka vravi, ze in su vlasy po plecia :D

baska50
autor
4. júl 2017

@mimac no viem ze dredy sa daju aj rozcesat nemusia sa len strihat moje dve kamosky mali dredy a rozcesali si ich normalne

tyelde
4. júl 2017

Ja som už rozčesala riadne uzly, väčšinou proste nastriekam tým sprejom od gliss kur a potom vlas po vlase vyťahujem, občas akoby prečešem či sa dačo neuvoľnilo a ideš ďalej

deti95060810
4. júl 2017

moje dcéry mali s tým problém. kaderníčka mi poradila LIPOKOMPLEX.....je to taký sprey modro zelený, natriekam na vlasy, nechám pôsobiť - krátko a pomaly češem....Rozčeše takmer všetko....Doporučujem... stojí okolo 8 e. Skús popozerať po internete ...

deti95060810
4. júl 2017

@dorottka rozčešeš, kúp si sprey čo som napísala vyššie....

lorela
4. júl 2017

@baska50 No tak popros jednu z tých kamošiek, čo si dredy rozčeše normálne.

marcelik88
4. júl 2017

Umy si vlasy, daj si na ten "dred" vela vela vela kondicioneru a potom pomaly po pramienkoch rozcesavaj. Inak to asi nepojde ak si to nechces rozcesat alebo teda nech ti s tym pomoze niekto iny kto na to lepsie vidi ale zase ty sama vies lepsie kolko znesies a ked si vlasy ceses sama tak ta to taha menej ako ked ti ich cese niekto iny