Urieknutie

30. sep 2023

Dobrý večer, chcem sa opýtať na Vás názor, radu...mám priateľa, sme spolu 3 roky a dlhodobo sa mu nedarí...je to dobrý človek, no má posledný rok neustále problémy, nedarí sa mu pracovné, vždy sa mu pokazí auto, hoci je nové...vždy keď ma pocit, že už je dobré, tak sa niečo pokazí/nevydarí..viete poradiť ako sa vyhnúť neustálemu opakovaniu problémov? ja si myslím, že bol niekym urieknuty.. Ďakujem

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
30. sep 2023

Urieknutie je niečo iné. Skôr mu mohol dať niekto porobiť. Ale môže to byť len náhoda. Proste niekedy má človek taký deň, že sa všetko kazí.

zuwa78
30. sep 2023

Kto by ho uriekol a prečo?
Ked tak myslis nech sa modli modlitbu oslobodenia!...a nech ide na spoved.....po pripade nech to spomenie kňazovi

viestta
30. sep 2023

Je 21. storočie, ak ste si nevsimli

pribinak
30. sep 2023

Urieknutie neexistuje

mikadooo
30. sep 2023

Poraď sa s kňazom. V duchovných veciach najlepšie poradia duchovní. Ja na urieknutia a porobenia neverím, ak by som verila, šla by som za kňazom, aby mi pomohol proti čiernej mágii.

stanulienkat
30. sep 2023

Pomoooc.🤣🤣

aga_aga
30. sep 2023

Nech sa skonsoliduje a upokojí vo svojich nárokoch na to čo musí dosiahnuť. Je premotivovaný.

zuwa78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aga_aga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
30. sep 2023

urieknutie, porobenie a podobné hlúposti sú len pohodlné výhovorky

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
30. sep 2023

Aj my sme mali take obdobie a trvalo v podstate niekolko rokov. Tiez nas uz zo zufalstva vselico napadalo, hoci sme obidvaja s muzom dost racionalni. Valil sa na nas naozaj jeden problem za druhym a neboli to male veci typu smola, ale aj velmi tazke problemy. Nakoniec sa to ale ukludnilo. Spatne si dokonca myslim, ze to vobec nebolo negativne obdobie. Bolo to obdobie, v ktorom sme vdaka tym problemom obidvaja vyrastli, dospeli, aj nas vztah sa prehlbil. Jednoducho malo to nejaky svoj vyznam a po case som ho uvidela.
Ja v podstate po tomto zazitku zastavam nazor, ze v zivote sa mi nic nedeje s primarnym cielom znicit ma a myslim, ze to plati aj pre inych.

autor
30. sep 2023

@marianarem ďakujem

aga_aga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aga_aga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
30. sep 2023

@fotoportret je to chlap 😂😂😂😂

fotoportret
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
1. okt 2023

@fotoportret nahlas ho zufalca

Pozrela som si jeho komenty aj v inych diskusiach a insie ako urazat nevie. Dufam, ze mu zrusia ucet.

chica007
1. okt 2023

mila autorka najskor hladajte prirodzene vysvetlenia problemov, napr zle rozhodnutia, zla kvalita a pod. To co sa pytas je vazna vec spojena s ciernou alebo bielou magiou. Nie je to lahke len tak niekomu ublizit ked v tom nema prsty zly duch cez vestice, kartarky, pochybnych ludovych liecitelov co vyuzivaju magiu a pod. Pokial verite obaja v duchovne veci tak by ste mali vediet, ako byt chraneny pre tymito vecami.-zlym duchom To urcite viete... Posielam ti link na video - exorcista rozprava ako rozlisit ci ma zasiahla magia

https://www.youtube.com/watch?v=ld1tmc3p3vU