Urážali Vás muži kvôli vzhľadu?

28. dec 2019

Ahojte, chcem sa spýtať či sa Vám to stáva/stávalo, že Vás muži urážali ako vyzeráte?
Mne sa to stávalo často, mala som kvôli tomu depresie a skončila som hospitalizovaná s anorexiou pred rokmi, mala som 19. Stále mal niekto blbé poznámky k môjmu vzhľadu či postave. Pre jedného som bola tuctová v tvári, ďalší vravel, že mám silné lýtka a široké boky, ďalší tiež mal problém s mojimi bokmi a malými prsiami. Aj bývalý poznamenal, že "modelka nie si". Včera mi nejaký idiot napísal cez Facebook či mám nadváhu. Pýtam sa prečo si to myslí a on, že podľa fotky. Tak som odpísala nech zájde k očnému. On mi poslal moju skopirovanu fotku a napísal " na tejto vyzeráš ako tučná skriňa. Som vysoká a štíhla, nikdy som tučná nebola. Meriam 176cm a vážim 58kg. Tá foto bola celkom nešťastná lebo som tam mala šaty, ktoré mi robili veľký zadok a bruško ako tehotnej. Nechápem, prečo toto niekto robí...

dskjhfdlkdjhl
28. dec 2019

Nedavaj fotky na FB, zi realny zivot, s ludmi, ktori Ta beru taku aka si a z ostatnych si nic nerob.

staronova
28. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl veru tak....sprostá fejzbúkova doba

evittam
28. dec 2019

Ja nechápem preco toto niekto cita a robí si z debilov podobneho typu problémy. Poslem do p... a hotovo. Problém je skôr v tebe-malo asertitivity a sebavedomia. Komu sa nepáči nech si ...😉

zuzkaz91
28. dec 2019

Skôr ženy ako muži a mám o 17 kg viac pri tvojej výške ale haha som útla,takze na kg sa vyser.A na tie hovada sa tiež vyser,budú tá sprevádzať celý život.Jednoducho ich ignoruj,ver tomu že ich to najviac nasere.

evittam
28. dec 2019

@staronova Nie sprostá doba cim ďalej tym viac sprostejsi ludia. No napíše jej nejaký kkt toto a tamto a ona skonci v nemocnici na liekoch.....

autor
28. dec 2019

@evittam Som citlivejšia povaha

autor
28. dec 2019

@dskjhfdlkdjhl Mám tam len pár fotiek, normálnych, hlavne z výletov. Ja len neviem o čo tým ľuďom ide.

evittam
28. dec 2019

Na debilov z internetu sa vyser a tiez na tých okolo seba. Budes mat jednoduchší zivot.
Citlivejšia?! Zostat v nemocnici kvoli debilom? To nie je citlivejsia povaha to je problém inde.

evittam
28. dec 2019

No o nic. Kto sa chytí a koho naseru. Ako vidno si vďačný objekt. Ze ta to dokáže rozhodiť. Blbec blbcom zostane. Nedavaj nikam ziadne fotky a mas klud ked si povaha ako pises. Na co ich tam dávaš?

autor
28. dec 2019

@evittam Vždy som taká bola, všetko som príliš riešila a keď mi povedali, že som taká a taká, dotklo sa ma to a nevedela som to dostať z hlavy.

sasanka605
28. dec 2019

Hovadá chlapi boli, sú a budú. Nevšímaj si ich a dúfam ze každý z tvojich bývalých mal telo a tvár ako Adonis.

autor
28. dec 2019

@sasanka605 Veru nikto z tých, ktorý má urážali a hodnotili.

diewcatqoo
28. dec 2019

Vies, kedy je clovek dospely? Ked sa zmieri sam so sebou a zacne mat v prdeli to, co o nom rozpravaju, resp. co si myslia ini.
Tak dospej cim skor, budes mat stastnejsi zivot ;)

erikavesela
28. dec 2019

Vies, nie je dolezite ako clovek vyzera, ale co ma v hlave, ako sa sprava, co nechava za sebou....nechapem, ako ta mozu takyto primitivi rozhadzat...zi realny zivot a nie ten virtualny...

autor
28. dec 2019

@erikavesela Ahoj, nežijem virtuálny život a fotiek dávam ozaj málo na net. Len to fakt nechápem prečo to robia..

basullinka
28. dec 2019

Odpis mu nech sa pozrie do zrkadla a nech ide do riti, pripadne do p...zablokuj, neries. Zacni sa mat rada a na ostatnych sa vyser

autor
28. dec 2019

@basullinka On po tom, čo to napísal zablokoval mňa 😊

erikavesela
28. dec 2019

Nedavaj ziadne a mas vybavene...ja zijem cely zivot bez fb a som spokojna...

basullinka
28. dec 2019

Dobre pre teba :D proste neries takychto kktkov, trollov na nete. Vacsina z nich ma problem sami so svojim zivotom a svoje komplexy si riesia na inych

evittam
28. dec 2019

Tak nevesaj fotky kam netreba a mas klud. Zi reálny zivot a nie virtualny.
Btw.najskor musis mat rada samu seba a byt so sebou spokojna a potom ťa nikto nerozhodi a uz vôbec nie nejaky anonymny kreten. Kolko mas rokov-15?

nevludna
28. dec 2019

Sama mam nadvahu a nikto nikdy ma neurazal, ani na socialnych sietach ani na nizkourovnovom pokeci. Neviem kde na takych ty, chuda teda narazas;) ale vacsinou urazaju ludia, ktori maju nizke sebavedomie a potrebuju si ho zdvihnut kopnutim do druheho a ty asi tiez mam pokrkvane sebavedomie, ked vies, ze si chuda a urazi ta nejaky primitiv🙂)

Nasla som si uplne uzasneho muza, ktory mi nikdy nic nevytkol, miluje ma pre to kto som a aj ho asi pritahujem, kedze sex mame stale.

Hladaj muzom s mozgom, takym nezalezi ako vyzeras (myslim tym v norme;))

evittam
28. dec 2019

@erikavesela To sme minimálne dve. Teda aj moj muz.😀😉👍

erikavesela
28. dec 2019

@evittam aj moj😂😂👍...priznam sa nechapem ten fb, instagram a ine...na co to ma byt akoze dobre?

caroline_
28. dec 2019

Ahoj, z tvojho príspevku usudzujem, že by si mala zapracovať na asertivite, a na svojom sebavedomí a zmyslani. V nemocnici si neskončila kvôli nim, ale kvôli sebe. Ja som momentálne tiež dosť pri sebe, cca 10kg nadváhy a teda nikto mi nepovedal ze som tučná, aj keby su to len reči, netreba si to brat osobne... A tie výroky nie si modelka a tucna skriňa, to mi príde tak na takého 14 ročného chlapca :D

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mnamko
28. dec 2019

Mňa zas stále riešia prečo nepriberiem

caroline_
28. dec 2019

Preboha ved máš úplne normálnu postavu :D nerob si nič z nejakých tupych reči hlúpych chlapcov, (chlapmi sa to nedá ani nazvať :D)

galixx
28. dec 2019

Nastav si na fb sukromie, tak aby fotky videli len tvoji priatelia. Hlavny problem je vsak v tvojej hlave, ludia si k tebe dovolia len tolko co im dovolis. Popracuj na svojom sebavedomi. Podla foto nie si tucna, ale to je uplne jedno. To nie je tvoj problem. Su baby ktore su tucne a chlapi za nimi saleju, vsetko je v hlave. Naozaj zapracuj na svojej psychike

mnamko
28. dec 2019

Vyzeráš super aj vlasy sú krasne

matapo
28. dec 2019

...v zivote sa mi to nestalo a to nie som modelka a nikdy som ani nebola. Nie som ani vyslovene tucna ale tak nejake to kilo navyse isto mam. neviem si predstavit aby dospely zrely muz nieco take povedal, napisal, alebo inak hodnotil vzhlad nejakej zeny. Myslim ze kazdy si je vedomy svojich nedostatkov, malokto je idealny a urcite nesudi druhych ludi podla vzhladu, ani ja som to nikdy nerobila a neviem si ani predstavit zeby som tak niekedy sudila. Skor sa zamysli nad okruhom svojich priatelov ked ta dokazu takto sudit a nezverejnuj svoje fotky na verejnosti ked ta verejne komenty dokazu zradit a pritom su to komenty ani nevies od koho, to teda na sebavedomi isto neprida, ale ani na kvalite tvojho zivota. Na co je to dobre zdielat svoje sukromie?