Úprava svadobných fotiek

happy3ny
21. feb 2018

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť dobrého, profesionálneho grafika na úpravu svadobných fotiek , ktoré nám urobil amatérsky fotograf ?? Ďakujem za všetky rady 🙂

petrofka
21. feb 2018

Posli mi jednu do posty a poviem ti, ci to ma vobec cenu robiť 🙂

kiwi3
21. feb 2018

ja by som to vedela spravit. ovsem, ak sa to da.

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happy3ny
autor
22. feb 2018

Fotoshop som si urobila sama(aspon ten co mam v pc ), fotky su kvalitne vo vysokom rozliseni ale potrebujem profika, ktory vie zakryt nedokonalosti a ma premakanejsi fotoshop ako tie co su na nete zadara....

kiwi3
22. feb 2018

@happy3ny aky typ nedokonalosti?

happy3ny
autor
22. feb 2018

@kiwi3 leskle tvare, cervene flaky na tvari, potom neviem ci sa daju zatvorene oci otvorit :D :D a celkovo z nich urobit viac umelecke fotky

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
22. feb 2018

@happy3ny Ak je raz zaklad zly, tak sa z toho vela neurobi... photoshop je nazov programu - nie je kvalitnajsi a menej kvalitny, asi si pouzila nejaky volne dostupny editor, na photoshop sa kupuje licencia.

Pridaj sem nejaku fotku, nech sa da posudit ci sa s tym da nieco robit.

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
22. feb 2018

@levica202 Tak ja vzdy tak poctivo rozmyslam :D

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
22. feb 2018

@happy3ny flaky sa odstranit daju aj lesk na tvari, ale spravit umelecke fotky z amaterskych vo photoshope, to je nemozne. ide o to, ake bolo pri foteni svetlo, aka kompozicia atd. a este zalezi kolko kusov fotiek. tak do 5 kusov - s tym sa este da hrat. ja som vystudovala grafiku na strednej a fotografiu na VSVU, tak ak chces, tak mi nieco z toho posli... ze co sa s tym da.

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz