Upomienky z Orange

veaaa
21. sep 2017

Zaujima ma.tie kt uhradzate fakturycez orangeportal,nechodia vam upomienky?

Som vytocena do nepricetnosti,kazdy mesiac uhradim FA nacas,cez portal,a dnes mi prisla upomienka...volala som tam a vraj suma k uhrade nie je smerodajna na stranke orangu,vraj mi original FA prisla na mail (cislo ani mail neni moj)

Aj vam sa to stalo?

veaaa
autor
21. sep 2017

Nikto nicc?

dominika6
21. sep 2017

@veaaa z akého dôvodu si nedáš sipo?

veaaa
autor
21. sep 2017

@dominika6 mne ide o to,ze ako je mozne ze orange ma na 1uct.obdobie 2rozne faktury kt. Su vlastne jedna... Ina pride na mail a ina je na mojom profile

barruna
21. sep 2017

To by ti asi mali oni povedat preco to tak maju ale ked vidis, ze s tym mas kazdy mesiac iba problemy a zbytocne sa kvoli tomu rozculujes tak to plat inak 🙂

deltaa
21. sep 2017

Asi viem kde je problem..lebo ked sa prihlasis cez orange portal tak ti moze ukazat len fakturu za to konkretne cislo s ktorym sa prihlasis..a nie napr aj internet. To by ti ukazalo keby ze sa prihlasis s id kodom. Vtedy ti ukaze cely variabilny symbol nie len konkretne telefonne cislo. Alebo ti nemusi ukazat pod tym cislom upomienku za oneskorenu fakturu atd..

veaaa
autor
21. sep 2017

Preco tu riesite sipo?Tento konkr.pausal nie je moj,ja ho len uhradzam prostrednictvom toho co mam,cize tel.c prostrednictvom kt.sa prihlasim do orangeu a uhradim to co tam uhradene neni....

veaaa
autor
21. sep 2017

@deltaa "super"

dominika6
21. sep 2017

@veaaa prihlás sa cez ID kod a tam uvidíš presnú sumu..lebo ja mám napr, na jeden paušál 4 čísla..
tiež máš na faktúre zlavy,dobropisy atd atd..
treba sa riadiť tou čo ti príde mailom a ten si môžeš tiež zmeniť na svoj..