Upírské filmy a seriály

dreana
16. dec 2009

Pokec o filmech a feriálech s upíry. Jako true blood, vampire diaries, twilight a tak dále :o))

naty
16. dec 2009

Jééééé... 😵 😀

Sem si zrovna včera koupila dvd Twilight...ale musím říct, že mě docela dost mrzí,jak se liší titulky, dabing a původní text... 🙄 ...řekla bych, že to je dost neprofesionálně udělaný teda... 😒 ...Byl si na New moon? Jak se ti to líbilo?

dreana
autor
16. dec 2009

no dabing je naprosta hruza, titulky dobry ale jako na knižku nema film vubec.
ja sem z NM strasne zklamana ale hrozně :o(( vubec to nema ani 1% toho co mělo twilight :o((

naty
16. dec 2009

No, ona většina filmů nejde s knížkama vůbec porovnávat... 😒 ...škoda, ale spíš pro ty, co to jen viděli... 🙂

S tím NM je to fakt...já bych třeba na Twilight mohla čučet furt, ale NM mi teda stačil jednou a šmitec...sem zvědavá na další díly, hlavně na 4...doufám, že to budou taky točit.. 😀

mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuskapd
16. dec 2009

tiez sa pridavam do klubu 🙂
hlavne najnovsi twilight 🙂 new mon som videla 2x, knizky mam uz tiez vsetky precitane, sedela som pri nich den noc 😅 ja sa naopak tesim na natocenie 3. a ze vraj maju podpisanu zmluvu na vsetky 4 casti, tak uvidime 🙂

mimino123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreana
autor
16. dec 2009

naty: Tak jako 3 ma byt tedka v červenci, a 4 by mela byt taky, na tu se ja osobně těším nejvíc. i když podle mě je i 2 nejslabší kniha. takže by to ted mělo byt lepší :D

i když sem četla že točí žhavé sex. sceny a to nevím aby z toho neudělali buh ví co, i takhle byl zažitek z NM hruuuuza :o(

naty
16. dec 2009

no,v jejich případě se těch scén nebojím, bo je beztak zase vystřihnout jako v Twilight... 😀

mimino: nutí tě někdo, se dívat? 😅

dreana
autor
16. dec 2009

no to si pravě nejsem jista, raději to dají od /jako by to někdo kontroloval/ a dají to tam. no uvidíme :D

schwarzovka
16. dec 2009

true blood je dobrej seriál, ale Twilight sága je něco otřesnýho...četla jsem všechny díly...čte se to dobře, ale ten obsah....ten obsah... 😀 😀 nic proti vám, že se vám to líbí...ale o kvalitě filmu radši pomlčím, už jen herecké výkony, režie nebo triky...ty jsou hrozný...hudba docela šla...

dreana
autor
16. dec 2009

sw: znas TB? a co ty na to? viděla jsi obě serie?
hele někomu se líbí něco jineho tak to hold je :o) ja to třeba povazuju za užasny obsah :D

schwarzovka
16. dec 2009

dreana...TB je dobrej, viděla jsem zatím všechno, co se dalo vidět....a dá se na to koukat pořád :D
twilight mi přijde jako šíleně přeslazený filmík pro puberťačky, samý happy end, takový všechno nedotažený, zbrklý...možná kdyby to napsal někdo s větším talentem, dalo by se z toho něco vytřískat (myslím co se týče kvality) protože námět jako takový není špatný...

schnucki
16. dec 2009

zajimava diskuse 🙂

tb mi bohuzel nic nerika, ale twilight jsem smlsla jednim hltem, v cestine jsem to jeste necetla, ale zatim me zadna kniha takhle nevzala ..... samo je to kazdyho vec, ne vsem se libi to same, ale me to teda vzalo 😵 cetli jste od ni tu druhou knihu?? (nevim jaky je preklad) ...
jinak z filmu jsem moc vzata nebyla, chybelo mi tam spousta veci ....

tiburcia
16. dec 2009

tak Twilight je moje všechno 😀 😀 😀 film new moon mě trochu zklamal,ale na druhou stranu, jsem přišla na chuť Jacobovi 😵 😵 😵 😵 😵

jinak předtím jsem ujížděla na Buffy a na Van Helsingovi...

ygreen
16. dec 2009

Ahoj, tak mě upíři začali fascinovat už na základce. Mám doma mnoho i jakoby literatury "vědecké či faktu". Upíři mě vždycky přišli takoví vznešení a krásní. Musím říct, že Twilight splňuje vše 😵 😵 Jinak mám moc ráda Interwiev s upírem, Draculu, prvního Bladea, Underworld, apod.
Khihy jsem zatím nečetla, páč si chci nejdřív totálně užít film 😉

schwarzovka: hele Twilight je stoprocentně pro ženské 😀 je to takovej ten sen pubertálních a "trochu starších" ženskejch. Krásní, chladní, nebezpeční chlapi. Něžná, krásná, ale statečná holka. Láska jak z telenovely 😵 To vše perfektně zabírá. A i mě se to moc líbilo. Je v pořádku, že se nesnažili o nějaké syrové podívání na temnou stránku upírů. Je to prostě upírská romantika a je moc hezká 😵

schnucki
16. dec 2009

ja jsem tuhle koukala tady u nas na nejakej film, co mel podobny nazev jako twilight, ale bylo to takovy brutalni ... neslo o upiry ale o vlky ....

me se na tom prave libi to, ze to neni az tak brutal do detailu jen o tom jak lidem pijou krev, mluvi se o tom ale neni to jen o tom .... to se me libilo ....

ja mam taky takovy to tajemno rada, na carodejkach jsem si taky ulitla 😀

naty
16. dec 2009

tak Underworld to je taky něco pro mě....jen pořád nedokážu pochopit, proč jsou ty díly natočený obráceně... 😕 ...to aby člověk koukal od nejnovějšího, aby to správně pochopil... 😀

schwarzovka
16. dec 2009

ygreen...já vím, že to je pro ženský...já jsem totiž napůl chlap, nebaví mě to...to já radši nějakej thriler, sc-fi nebo akci 😀 Batman, Terminator, Blade......teď se nemůžu dočkat soboty až vyrazíme s manželem do kina na Avatara (ikdyž ta romantika v tom filmu je taky, jde nám spíš o podívanou)

ale těch filmů a seriálů o upírech je strašně moc....

http://www.youtube.com/profile?user=barelypolit...

taková srandička 😉

nnikka
16. dec 2009

Super tema milujem Twilight.... 🙂

schwarzovka
16. dec 2009
nnikka
16. dec 2009

pridavam sa NM je oproti jednotke strasne slabe...

ygreen
16. dec 2009

schw: já jsem taky způlky chlap a ty sci-fi a thrillery a horory miluju 😵 třeba nejvíc Vetřelce, Predátora děsně se těším na nového Terminátora, Avatar, apod. Dej pak vědět jak se ti líbil Avatar 😉

schwarzovka
16. dec 2009

ygreen...myslíš Terminator salvation? Jinak o žádným novým nevím...a tenhle už jsem viděla asi 10x 😀 😀 , mám ho i v mobilu na cesty 😀
a horory moc nemusím...teda jak který nebaví mě ty horory typu saw...krev, krev, střevo, mozek, krev 😀, ale nějaký duchařský, či právě upíří...to jo..

tak se vás zeptám, co se vám tak líbí na Twilight? Je to ta jejich láska až za hrob? Nechci prudit, jen se ptám, jsem trošku náročnější divák, musím mít u filmu všechno...nejenom příběh, ten je v tomhle filmu docela dobrej (teda spíš ta hlavní dějová linie)...ale jak říkám "výrobci" filmu dodělali co mohli..ikdyž z předlohy se toho vytřískat moc nedalo 😀 😀

mikalove
16. dec 2009

pridávam sa, milujem twilight 😵
upírske denníky sú tiež fajn

dreana
autor
18. dec 2009

na Twilight se mi líbí ten příběh hrozně moc, pak asi ta jejich až "nerealně realna" laska. U filmu se mi líbí hudba a střih kamery :o) ale ja myslim že TW je ten typ fimu který vás bud hrozně chytne nebo vubec ..

jinka ja jsem taky filmovy maniak do kina chodím každy tyden :D

a Vampire diaries jsou na muj vkus nějaké moc jako "to nejlepší ze všeho ostatního"

ale za to True Blood je dokonalost :D Bill a Sookie, perfektní obsazení, hlašky, příbeh. Kniha je jeste lepší teda.

megustas
18. dec 2009

pridavam sa do klubu 😀 TW mam zhltnuté do poslednej bodky v knihe🙂 v kine som bola na TW 5krat a na NM zatial len 2krat- nejak casovo nestiham🙂
Vampires Diares mam tiez prestudované- knihy a aj serial co bezi...uz sa tesim na spustenie novych casti

erikasadek
18. dec 2009

ahojte tak, podla mna, twilight bol inspirovany buffy, jej laska s angelom.. teda podla mna, pred 10 rokmi , sme ked sme pozerali buffy, tiez tak, hikali, aky pribeh lasky.. 😀 ale film je lepsi jasne.. 😉

a ostatne filmy a seriali su teraz fakt dobre. 😉

inak vsetko co je upirske rada pozeram.. 😉

u2jana
18. dec 2009

ahojte, tak ma tu nezabite
ale ten Twilight - film bol neskutocny - prvu polku som si vravela, ze to snad nemozu mysliet vazne a potom mi doslo,ze to asi fakt myslia vazne 😀
knihu som necitala, po tom filme na to nemam silu 😀

inak serial Buffy a Angel som mala fakt rada, mali v sebe nadhlad, humor, zapletku...
tu ked vidim tu poblednutu dievcinku, co furt vzdycha nad tazkym zivotom, ak by som ju najradsej prepleskla a poslala niekam sa opalit na slnko 😀

terinda
18. dec 2009

Knížky Twill ad. se čtou moc dobře 😉 Lepší jak film.