Unavená a rozbitá po párty

20. aug 2023

Mám cez 35 a keď idem na párty raz za čas tak som 2-3 dni potom úplne na nič...nevládzem,tzvane rozbitá a to ani veľa nepijem😢aj vy tak mate??

babulkomale
20. aug 2023

Nechodim na party.
V tvojom veku som musela vydrzat byt skoro celu noc hore ( a kazdu noc tri mesiace) s kolikovym dietatom, cez den sa on starat plus domacnost a kocikovat...takze nejaka party raz za cas by bola brnkacka.

melanta
20. aug 2023

Nie, nemám to tak a to mám o 10 rokov viac. Pijem toľko a som dlho tak hore, aby som na druhý deň bola úplne v pohode. To by mala byť okrem iného výhoda veku, že človek sa už vyše ovládať a vie sa baviť tak, aby nebol potom rozbitý.

autor
20. aug 2023

@babulkomale aj ja som tým prešla s deťmi až 2 aj viac ako 3 mesiace ale teraz v 37 vôbec nedávam takéto párty tak chcem vedieť či som jedina

autor
20. aug 2023

@melanta zavidim

vanilkovazmrzka
20. aug 2023

Tak treba vyrazit skor a aj domov ist skor 🙂

marilin51
20. aug 2023

Ja som takto bola už chvíľu pred 30 🙈 teraz si ani neviem predstaviť, ako by ma taká párty položila 😀

domkakvet
20. aug 2023

Preto nemam rada party.

autor
20. aug 2023

@vanilkovazmrzka od 7-1 nie je až tak veľa ? Ci

autor
20. aug 2023

@marilin51 takže je to normálne?

doriiis
20. aug 2023

V 35 - 37 rokoch chodiť na párty,kde sa dáš dole tak,že nevládzes 2- 3 dni? Nie ďakujem,je to pod moju úroveň a vyrástla som z toho niekedy v 19 tich rokoch.
A nepijem vôbec.

suge
20. aug 2023

Mám 36 a nechodím na párty, vôbec. Keď sa už "rozbiť", tak pri niečom užitočnom, nie takto.

lonely66
20. aug 2023

ak nevies pit, nechlastaj. pit by mal len ten, kto to vie. kto ma hranicu a vie, ze rano vstane z postele bez problemov a bude fungovat. ak mas navyse aj deti, mozes sa tak akurat hanbit

barbora19911
20. aug 2023

Prosím ťa mám 23 a mám to rovnako 🤣🤣🤣

petronellla87
20. aug 2023

Mam 36 a ked nejdem spat vecer do 11tej, som na druhy den rozbita aj bez party😁

luccija
20. aug 2023

Veď nemas 20🙂) áno, cítim každú málo prespanu noc a ešte, keď máš cez deň behať okolo detí.A to ani nepijem, ale menej spánku hneď citim

autor
20. aug 2023

@lonely66 a h Bože nechodím pravidelne ...raz za 3 mesiace

iwesska
20. aug 2023

Ja som bola minule na oslave po praci s kolegami a o 20.30 som tam jedina zacala zivat a pobrala som sa domov. Na mna tieto nocne vyjazdy neboli ani v mladosti,nieto este teraz.

bublinka1426
20. aug 2023

MAM VIAC a rozbita som max 1 den.

mon29
20. aug 2023

Ako cítim, nehovorím ze je to akoked som mala 20rovno z párty do roboty 🤣ale dva tri dni určite nie som mimo.. Väčšinou fungujem normálne na druhý deň. A to teda bývam dlhšie ako od 19- do 1.

martinka13
20. aug 2023

Joj tieto múdrosti sú super. Kto nechce, nech nechodí. Ona sa na to nepýtala.... Áno. Je to vekom. Kedysi som mohla žúrovať koľko som chcela a ráno som sa zobudila čerstvá. Dnes si musím dávať pozor koľko toho vypijem a hlavne, kedy si dám posledný pohárik. A teda keď to preženiem a "rozbijem" sa, dávam sa deň potom dokopy. 2-3 nie. Som o niečo staršia ako Ty.

h2
20. aug 2023

My s mužom (48 + 55) sme boli minulý víkend na svadbe jeho dcéry, boli sme tam do 5 hodiny rannej. Ja som pila alkohol len symbolicky (prípitok + asi 2 poháre vína), muž pil trochu viac, ale tiež nič hrozné, rozhodne nebol opitý. Napriek tomu sme boli absolútne hotoví. Mne strašne opuchli nohy (moja chyba, zlá obuv), napokon som skončila úplne vyzutá, lebo už som nevedela nič obuť, hoci som mala niekoľko topánok na prezutie. Muž si odrovnal koleno, plus ho navyše asi ofúkla klíma, alebo čo, lebo mu opuchlo jedno oko. No čistá katastrofa, išli sme odtiaľ, ako dvaja mrzáci. 😂

lizatko1009
20. aug 2023

Jerezis ženy, to ze vy nikam nechodíte, je váš problém. Nie každá chce žiť taky život. To ze vy v tom veku prebalujete neznamená, ze autorka si tym neprešla. A to, ze ide raz za čas si posedieť, zabaviť sa nie je žiadna podúroveň 🙏😂🙏

betulinka1
20. aug 2023

Autorka kazda z nas to ma inak. Ak to telo potrebuje oddychuj alebo sa prekonaj. 😉Kolega si po party v sobotu, brava dovolenku este v pondelok 🤣🤣🤣🤣 a to ma tuším 32. Som zvedava co bude robit pri kolikovom bábätku 🤣🤣🤣 to budu party.

vanilkovazmrzka
20. aug 2023

Tak asi to pre teba je vela 🙂 zalezi aj od toho, co robis cez den, ked si v praci, staras sa o domacnost, deti, pripadne ides cvicit, behas hore dole, potom jasne, ze byt potom aktivna az do jednej, ta rozoberie 🙂

cipina
20. aug 2023

No v zasade sa mi uz ani tak nechce chodit vonku ako predtym, co pripisujem tomu, ze ked som nemala dieta, tak som mohla cely vikend oddychovat a dat sa do poriadku. Teraz aj ked si pospim, tak nikdy to neni tak, ze mozem mat veget kolko chcem kedy chcem. Ked uz niekam ideme tak po celom tyzdni v praci je mi uz o 1. dlho sediet dakde na drinku.
Odpoved na Tvoju otazku je teda, ze to nie je nernomalne, ak chodis do prace a krutis sa okolo domacnosti a deti 🙂

marseillefan
20. aug 2023

Drahá moja, už si stará buchta na takéto ponocovanie 🙂 Ja som po 40-ke a pomaly si začínam truhlu vyberať 🙂

olimuc
20. aug 2023

Som starsia ale party ma nerozoberie … max sa vyspim do 10.00 … ale zase moj rekord su 2 pohare vina za celu noc

jaskolka
20. aug 2023

Je to vekom, jednoducho "nie je to číslo" aj keď teraz je veľmi obľúbený ten trend.
Moja spolužiačka sa na svojej narodeninovej oslave 35 tiež tak zamýšľala, ze "ako to je možné, pred rokmi som mohla ísť z diskotéky rovno do školy a po plese do prace" a teraz už nie.
A údivom som na ňu pozerala, ci to myslí vážne, ze sa čuduje
No a hlboko úprimne som jej povedala, dievča moje, ale už nemáš 20 rokov.
Čiže tak ti píšem aj tebe - už nemáš 20 rokov.

lonely66
20. aug 2023

@lizatko1009 nie je pod uroven to, ze si posedis a zabavis sa. pod uroven je ale byt 3 dni rozbita. pred muzom a detmi. alebo kolegami. je to fuk.

manzanillaa
20. aug 2023

Mám to presne ako ty,mam 39rokov.Nemusím ani nič vypiť,stačí,že som dlho v noci hore a konečná. Zo svadby sme prišli domov o 3tej a dva dni som bola v prdeli. Z dovolenky sme odlietali v noci a 3dni v prdeli. Môj muž je starší a myslím,že on takéto ponocovanie zvláda lepsie🤔Ja som veru najradšej o 21 už v posteli 🙈keď sa mi narodilo dieťa ktoré bolo kojene a budilo sa aj 10x za nič,to už bolo naozajstné týranie pre mňa.