Umývanie schodov v bytovkách

5. apr 2024

Umyvate aj tuto cast schodov v bytovkach?
Ahojte, upratujem bytovky. Dnes ma zastavila jedna pani, vraj mam umyvat aj tuto cast schodov ( je vyznacena modrou sipkou na obrazku), pretoze aj to sa vraj povazuje za cast schodov. Nikdy sa mi take nieco nestalo, preto sa pytam aj na vas nazor. Dakujem

yvanielka
5. apr 2024

Keď sme bývali v bytovke tiež som to umývala (tiež tam bývalo buď blato alebo také čierne šmuhy od topánok)

nenapadnyuzivatel
5. apr 2024

Nie, iba ked vidím že tam je blato alebo nieco tak to umyjem inak nie..

majamat
5. apr 2024

ano, aj to su schody, aj to sa spini.

domkakvet
5. apr 2024

Uz davno mame upratovaciu firmu, ako vacsina bytoviek, ked sme nemali, tak som tu cast neumyvala, ale mali sme ine schody, tie vase su take svetle, v takom pripade by som suchla aj tam.

autor
5. apr 2024

@yvanielka dakujem dam pozor nabuduce 🙂 prekvapilo ma to, pretoze tam mali predoslu upratovaciu sluzbu a nevyzadovali to

yvanielka
5. apr 2024

Keď to ale nie je očividne znečistené tak podľa mňa nemusíš, ale na tých kde sme bývali my bolo vidno každú smietku

floren
5. apr 2024

Umyvala

bolarazjedna
5. apr 2024

No mňa by nenapadlo umyť tu zvislu časť... Samozrejme, keby tam vidím špinu, to je iné.... V skole/v nemocnici kde pracujem za tie roky som nikdy nevidela, že by upratovačky umývali aj tu časť schodov.

autor
5. apr 2024

@bolarazjedna ved to, uz dlho upratujem a mam niekolko bytoviek. No prekvapilo na to. Nikde nie su ziadne staznosti

minesasubu
5. apr 2024

Ano umyvala v starej bytovke sme mali linoleum na schodoch cize som drhla cele schody ale nastastie len 2 poschodia ( 4 byty v bytovke )

majka36912
5. apr 2024

Zvykla som to robievat tiez, ze som poumyvala aj tu cast, ale to skor ked som si vsimla, ze uz je spinavsia a pytalo si to prebehnut, pripadne raz za 2 ci 3 mesiace, len kvoli udrzbe. Nemyslim, ze je nutne umyvat to pokazde.