Úmrtie kamarátky

29. júl 2022

Ahojte, v pondelok mi zomrela najlepšia kamarátka na rakovinu a bojovala s tým dva roky. Nemôžem sa s tým proste zmieriť nakoľko som s ňou bola stále v kontakte nosntop. Bol to taký človek ktorý vám bol na blízku 24 hodín aj keď mala rakovinu bola strašne pozitívne naladena a vôbec si tu chorobu nepripúšťala. Len ja to nemôžem stále vstrebať stále mi je to plaču a neviem čo robiť. Mali ste nikto podobnú situáciu prípadne ako ste sa s ňou vyrovnali? Mala 30 rokov, je smutné že odchádzaju mladý ľudia 😥😢😥

babalenka
29. júl 2022

😱😢 úprimnú sústrasť mladý ľudia by mriet nemali

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. júl 2022

@trema To ano, ona mala rakovinu prsnika. Nasla si hrcku ale bala sa s tym proste hned ist tak to odkladala stale a isla tusim az o pol roka, už keď jej bolo zle a zvracala. Ja som proste na tieto veci velmi citliva, lebo ona tak verila ze sa z toho dostane. Mala aj dieta a priatela, takže o to horsie. Spravila chybu ze nesla hned na vysetrenie 😢

monuska112
29. júl 2022

uprimnu sustrast :(

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
29. júl 2022

Úprimnú sústrasť, je mi to veľmi ľúto, je to hrozné, keď odchádzajú takto mladí ľudia. Mne pred niekoľkými rokmi zomrel kamarát, mal rakovinu žalúdka, boj s ňou vyhral. Následne dostal rakovinu pľúc a to už nezvládol. Mal 34 rokov. 💔

renab
29. júl 2022

Ja este kamaratku mam. Pozname sa zo ZS, takze je to naozaj dlhe kamaratstvo. Pred 2 rokmi jej diagnostikovali ALS. A teda som z toho uplne mimo. Prezivat s nou tuto pliagu je naozaj narocne. A co bude potom, neviem.... mozno smutok, mozno pocit ulavy...

dagmarovita
29. júl 2022

Mala, pred rokom, chodím na hrob..

mikadooo
29. júl 2022

Úprimnú sústrasť. Plač, keď chceš plakať, je to v poriadku. Čo tu už poradiť 😔😔😔. Drž sa...