Umelý vianočný stromček

vitez
22. nov 2018

Ahojte...poradte dobru stranku alebo obchod na umele vianocne stromceky

momi1_1
22. nov 2018

Zbehnúť do Poľska, tam majú najkrajšie a aj najlacnejšie vianočné stromčeky 🙂

vitez
autor
22. nov 2018

@momi1_1myslela som si..ale od nas polsko daleko

dominika6
22. nov 2018

stromčeky treba kupovať na jarmokoch..reálne to vidíš ...
ako ti príde z netu zriedka vetva

hettinka
22. nov 2018

@vitez a k vam Poliaci nechodia predávať?

martinellacka
22. nov 2018

normalne v kvetinarstve som si ja kupovala, tiez som myslela, ze pojdeme do Polska, ze si urobime vylet, lebo ze maju krasne a aj cenovo dostupne, ale nejako sa nemame k tomu aby sme tam isli, tak som zbehla do kvetinarstva a tam som si vybrala 🙂

kikina38
22. nov 2018

@vitez www.mojstromcek.sk ja som objednala odtiaľto v najbližších dňoch očakávam príchod 🙂 tak môžem dať info aký je .. objednavala som jedlicku gold 180 cm

romiada
22. nov 2018

@vitez www.forby.sk....mame od nich...odporucam...maju aj v nakupnych centrach velakrat pred Vianocami

stankadu
23. nov 2018

my sme kupovali v Merkury markete, je krásny a hustý.

vitez
autor
23. nov 2018

@kikina38 tak pockam..aky bude☺

kikina38
23. nov 2018

@vitez ešte treba doladit konariky ale aspoň na predstavu :D

kikina38
23. nov 2018
manqua
23. nov 2018

@kikina38 celkom pekny je, bohaty. Kamaratka si minuly rok z niekade objednavala a taka metla jej prisla, hlavne, ze pomaly stovku ju stal, som az nechapala, ze to vobec nechce riesit, reklamovat alebo co :/

kikina38
23. nov 2018

@manqua daku jem 🙂 no veru najprv som sa aj ja zlakla vyzeral všelijako ale potom sme to doladili a je pekný 🙂 určite keby príde nejaká metla hneď reklamujem

kikina38
25. nov 2018
landsmanka
30. nov 2018

taktiež by som ti odporúčila stromček kúpiť na jarmoku alebo priamo v nejakom kvetinárstve, kde majú tiež umelé a aspoň ho budeš aj na živo vidieť ako vyzerá

manqua
5. dec 2018

@kikina38 len tozvie jak by to s takou reklamaciou bolo, ci by to neboli len zbytocne natahovacky, ale esteze si to riesit nemusela, ze je pekny 🙂