Ukradol vám niekto kočík? Ako ste reagovali?

lenusiatko
4. nov 2011

Ahojte maminy,
mate niekto skusenosti, co sa stalo s kocikom, ktory vam niekto ukradol?
Myslim tak, ze ci ste ho niektora aj vypatrali, ohlasili kradez policii, resp. nasli v predaji na internete alebo v zalozni?
Co by ste urobili cloveku, ktory dokaze ukradnut detsky kocik? A kto ich vlastne kradne? Aj nejaki fetaci?
Ake su vase skusenosti? Dakujem.

usiko
4. nov 2011

nemam skusenosti ale pravdepodobne cigani v nom zacnu najprv vozit svoje ....ako to nazvat......vraj deti...rozhegaju ho a ked ukradnu dalsi tak v tomto budu domov nosit tovar z tuzexu /smetiaky/ takz e posluzi ako vozik, pripadne furik......

a co by som im urobila? to,co by som im urobila,je tu nepublikovatlne,lebo by som dostala zpd od admina a mozno aj zakaz vstupu na stranku...ale fantazia mi pracuje na plne obratky......a to akoze nesrandujem.....

gabikkas
1. okt 2013

Ahoj @lenusiatko,
mne sice neukradli kocik, ale len oveckovu plienku, ciapku, dokonca aj cumel z kocika ked sme boli na poradni, bola som dost nahnevana, ten cumel ma vazne dostal :( mala plakala, cumel nebol, rovno som letela do lekarne kupit dalsi...

sasanka33
14. nov 2013

tak ja mám s tým skúsenosť, práve v piatok 8.11. mi z činžiaku zo šiesteho poschodia ukradli hlboký kočík ☹ udalosť som ihneď nahlásila polícii, zavesila odkaz na svojej stránke na facebooku a moji priatelia to ďalej zdieľali... ozvala sa mi aj redaktorka z JOJ-ky z krimi novín a urobila so mnou reportáž. Rozvešala som plagátiky a tiež budem musieť obehnúť všetky bazáre a záložne ☹ kočík bol skoro nový a dosť drahý, ale polícia to zatiaľ prešetruje ako priestupok, aj keď by to mal byť podľa mňa už vzhľadom na výšku škody trestný čin ☹

lussy666
14. nov 2013

@usiko nemas s tym skusenosti, ale isto to boli cigani, ved kto iny.....trapne, uzkoprse...a to "ako to nazvat, vraj deti" tak toto neviem ako si mozes dovolit vypustit. cele zle.

usiko
14. nov 2013

@lussy666 no, nebudem tu s tebou moralizovat...zijem v starom meste, kde je tychto cervikov spusta, je to otrhane, smradlave, kradne co vidi, ublizuje, robi bordel.....a ked to vyrastie, bud bude niekoho mlatit alebo aj vrazdit,,...tak toto ani inak nazyvat nebudem..a mysli si co chces.....