UGG čižmy

saska4192
25. okt 2022

Ahojte 🙂 objednávali ste niektorá prosím zo stránky ugg.sk? Ďakujem

melanta
25. okt 2022

Stránku ugg.sk mi vôbec nenašlo. Našlo mi uggsk.sk a potom uggshopsk.sk a obidve stránky majú googlom preložené obchodné podmienky a žiadne kontaktné údaje. Čiže typické znaky podvodných stránok.

yanni
25. okt 2022

@saska4192 jedina stranka ugg, oficialna, je ugg.com. Tam si mozes vybrat krajinu dodania (Slovensko je tiez). Nad 100E je postovne zdarma. ja som objednavala ale do DE a upland pohoda. Nějaké .sk by som sa nespoliehala.

saska4192
autor
25. okt 2022

@melanta áno to uggshop.sk som myslela len som chcela vedieť ci odtiaľ niekomu prišli

melanta
25. okt 2022

@saska4192 a prečo odtiaľ objednávať, keď to má všetky prvky podvodnej stránky? Ak ti to nepríde, nemáš kam písať ani volať. Ak ti príde fejk, čo je takmer istí a budeš to chcieť vrátiť, nemáš kam.

saska4192
autor
25. okt 2022

@melanta ja nechcem objednávať odtiaľ len kamarátka objednala minú týždeň v utorok a ešte jej neprišli tak zisťujem že či sa aspoň dočká

tinkavvv
25. okt 2022

@saska4192 nie, je to podvod. Mohla si to preverit pred objednanim.

tinkavvv
25. okt 2022

@saska4192 nech si pozrie na vypise kam sli peniaze, slovensky predajca to isto nebude🙂 niekomu pekne nadotovala ucet

maranco
25. okt 2022

Mne antivírus ani nedovolí otvoriť uggshopsk.sk píše, že je tam hrozba úniku dát a phishing.
Ak tam dala číslo karty, nech si ju zablokuje na internetové platby a vyžiada novú.

Starší príspevok
https://www.modrykonik.sk/forum/internetova-vsehochut/stranka-uggslovensko-sk-skusenosti/

saska4192
autor
25. okt 2022

Áno už som jej volala tak si zablokovala radšej kartu ďakujem 🙂