Udržiavanie vzťahu s kamarátkami

8. mar 2023

Baby ako udržujete vzťah s Vašimi kamarátkami a známymi? Ja som bezdetna a slobodná a kamošky mam zväčšia vydate a s deťmi. Je pravda ze asi neviem udržovať kontakty, ako to robíte Vy ozyvate sa len keď chcete ísť napr. Na kávu alebo si aj píšete popri len tak? Ja som v tomto taka ze keď som nejakú volala na nejakú aktivitu tak nemohla a zostanem z toho smutná a taka sklamaná. Alebo keď nejaká dá predomnou inej prednosť. Beriem si veľa k srdcu. Zas mi je divne len tak vypisovať alebo čo. Ja neviem som zúfalá. Ďakujem

kvetinka75
8. mar 2023

skús si nájsť aj iné kámošky. S niektorími si napíšeme len tak a chodíme aj na kávy a s niektorými iba na kávu. Pokecáme a zase ideme svojou cestou. S niektorými chodím do kina, von, cvičiť. Nemám ich veľa ale mám rodinu, takže ani ja nemám čas každú chvíľu chodiť niekam na kávu. Niekedy idem 2x do mesiaca, niekedy raz.

h2
8. mar 2023

Oveľa viac si píšeme, než sa stretávame. Bohužiaľ. Ja by som sa rada stretla, kamoškám sa ktovieako nechce. ☹️

kvetinka75
8. mar 2023

ale na 2. strane máme s mužom spoločných známych a čas trávime aj s nimi. Takže nemám potrebu chodiť častejšie na kávu. Vykecám ssa aj tam.

zuzanka.zuzu
8. mar 2023

-pred dieťaťom 90% prípadov keď som povedala, že nemôžem, tak som nechcela
-po dieťati 90% prípadov keď poviem, že nemôžem/nedá sa mi, tak ozaj nemôžem/nedá sa mi 😀

divokykonik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
8. mar 2023

Mám kamarátku, stretávame sa každý piatok na dve hodinky na káve. Preberáme všetko možné okrem práce. Celý týždeň sa na ten piatok teším🙂

petamich
8. mar 2023

mam male dieta a aj tak aktivne udrzuje vztahy s kamaratkamu, s tymi najblizsimi mame spolocnu whatsapp skupinu a tam vzdy niektora napise co ma nove, spyta sa ako sa mame a minimalne 1x za dva tyzdne sa stretavame a s tymi ostatnymi si obcas napiseme, snazime sa aj pravidelne stretavat - pre mna je to dolezite a obzvlast na rodicovskej 🙂

a potom mam este nove kamosky, co maju rovnako stare dieta a s tymi sa stretavame velmi casto - ihrisko, detsky kutik, detske cvicenie....

felycity
8. mar 2023

Ja mám kolegynku, čo je sama, je to ale veľmi veselá kopa, ktorá má dar sa nenápadne votrieť na kávu🙂, ona udržuje vzťahy, ozve sa, zbehne ku kamoškam na kávu, pokecá, ale pohrá sa i s deťmi, aj ich zavolá niekam ( aj s deťmi), má tiež whatsapp skupinku a práve vdaka aj možnosti si posielať krátke správy a foto udržiava s nimi kontakt.. ono asi aj záleží ako strarés u deti kamošiek...na strane druhej, aj tá druhá strana by sa mala vedieť sem tam ozvať...

zuzi56
8. mar 2023

Ja mám kamošky bez deti, sú aj o čosi mladšie.Ja mám 2 deti, keď som nechodila do prace, stretávali sme sa často, teraz pracujem a je to problém, deti majú krúžky, treba sa s malým učiť, s prace som unavená, domáce prace, varenie, dochádzať do prace treba, bývame na dedine v rodinnom dome, no keď ma volajú na kavu, tak veľakrát poviem, že nepridem, fakt si človek aj oddýchnuť potrebuje.

zorkahorka
8. mar 2023

Moja naj kamoska byva v susednom meste, tuez ma deti. Denne sme na messingeri a cca raz do mesuaca mame vyjazd. Pozname sa uz polku zivota - 20 rokov a stale spolu kecame. S dalsimi kamiskami si pisem semtam,ze ako sa maju,co nove, ako deti. Je to velmi mile. V tomto smere som za fb a vsetky messengere hrozne vdacna

loliku
9. mar 2023

Ked maju deti, navrhovala by som nejake aktivity aj s detmi, neviem ake stare deti, ale ak su este male a nema ich kde nechat je tazke ist na kavu....napr. zavolaj na prechadzku aj s detmi, alebo su take kaviarne aj s ihriskom pre deti,kde sa deti zabavia a vy si date kavu... mozno dava prednost kamarake s detmi aby kym ony klabosia sa deti spolu pohrali, musis sa trosku venovat aj im detom. Ale nic si z toho nerob, neber si to k srdcu, proste tak bezi zivot... sem tam napisat im tiez mozes.