"Úchylky" rodičov.

diewcatqoo
7. júl 2019

Nejde o nic sexualne, tato tema je cisto pre pobavenie. Musim sa priznat, ze asi ako vacsina, milujem babatkovsku vonu. Ked bol syn male babo, vzdy som si ho ovoniavala a nevedela som sa toho nabazit. Teraz, ked je uz trosku starsi, tak mu stale voniam vlasy. Vzdy, ked ho mam v naruci, uz tak mimovolne hned strkam nos do vlasov a ovoniavam. Vsimla som si, ze to robi aj moja mama.. ak ma maleho v naruci, prehrabuje mu vlasy a ovoniava ich. Svokra napr. zas kazde dieta, ktore ma v naruci tak jemne tapka po zadku. Mate aj vy nejaku taku, nazvime to "uchylku", ktoru tak nejak automaticky vykonavate, lebo vam to robi dobre? 🙂

rojko
7. júl 2019

Mne zas voňalo z pusinky môjho syna, keď bol bábo. Samozrejme nie po grckách 🙂

bella1988
7. júl 2019

ja to iste ako ty,som uchylna na vonu hlavy mojho synceka,uplne od babatka,teraz bude mat tri a pol roka a stale ma to nepustilo,v kuse by som mu "fetovala"hlavicku☺

jana_eyre_2
7. júl 2019

ja mam rada vonu vsetkych svojicg deti a dokonca si aj pamatam babatkovske vone mojich deti, ale aj mojich neteri a synovcov.. ja zas sa vzdy ked mam deti na rukach, tak sa pohupujem vo svojom vlastnom rytme.. 😂 robim to podvedome, uvedomila som si to minule, ked mi dala do ruk svagrina svoje babatko - 6t synceka..

lenkaam_1
7. júl 2019

Furt malemu nucham nohy 🤣😂

ivankatal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka2602
7. júl 2019

Ja milujem detské nôžky juuj "papám nožičky" mu stále hovorím, keď ho prebaľujem 😅 A vlásky tiež ovoniavam😆 Milujem tu detskú vôňu.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
7. júl 2019

😂 no teda... Ja tiež nucham krk 😁 aj jej ho vypusinkujem 😁 už je to horšie teraz keď ma 8. Ale od toho mám neter 😂 našťastie deťom je to smiešne 😂

bruneta880
7. júl 2019

@ivankatal 😂 super 👍že vraj umrie 🤣😂
Ja inak tiež nohy, a to bude mať moje bábo už štyri roky, ale stále ma to drží 😊...ale najviac sa roztápam, keď si malý už myslí, že spím a dá mi pusu na líce...to je krásny pocit 💓💓💓💗💗💗😍😍😍😍 najkrajší...

miriam439
7. júl 2019

Ja mám malého strašne živého, doma stále lieta alebo tancuje. No medzi ľuďmi je celkom kľudný a tisne sa ku mne. A keď už takto "povinne" pri mne sedí, tak sa akosi vždy pozabudnem, že sme medzi ľuďmi a neviem sa nabažiť tej chvíle, keď je pri mne v kľude. Hladkám ho po chrbátiku alebo jemne ťapkám po zadočku, tuľkám si ho a bozkávam po hlavičke alebo líčkach.
Zaujímavé je, že jemu sa to páči, kdežto doma cez deň dostanem ledva jednu rýchlu pusu, lebo nemá na mňa čas 😀.

ivankatal
7. júl 2019

@bruneta880 teraz sa na tom smejem,ale v tom čase to nebolo búhvíco 😅

diewcatqoo
autor
7. júl 2019

K tym detskym nozkam... ked bol syn uplne male babo, manzel raz zahlasil nieco v style, ze tie male detske nozky s prstikmi su take krasne, ze vyzeraju ako slaninka, ktoru si nadreze pred opekanim na razni 🙄🙈😀

ivi2891
7. júl 2019

Aj mi sme deťom vždy voniame vlásky a chytáme riťku 😺

jana2679
7. júl 2019

Ja zbožňujem detské nožičky🙈 a tie malé pršteky, ešte aj u 3ročnej sú mi malé, vravím jej že prstíky má ako hrášky malé, staršej poviem že má fazuľky,jej sa to nepáči že ona má hrášky tak mladšia potom kukuričky.

natuska87
8. júl 2019

@diewcatqoo Kedˇsa syn pocikal a ja som mu dávala dolu plienku, mal "vtáčika" tak zbehnutého od zimy...Vždy som mu fúkala na "zariadenie" a on sa chichúňal a tetelil sa šťastím...🙂 teraz, ako dospelému , mu o tom hovorím a on na mňa..."mamina, ty si pedofil..."😀😀😀

lubi40
8. júl 2019

ja milujem mlieckovu vonu z ust malych babatiek

kristiii
8. júl 2019

@ivankatal toto s tými líčkami milujem aj ja a to má už malý 9 rokov. Nepamätám si čo robila mama, ale ja som ako malá zbožňovala vôňu jej pokožky, keď si ma mojkala, tak som jej vždy čuchala ramená alebo tak 😁

29simona29
8. júl 2019

@diewcatqoo ja tiež vkuse ovoniavam vlasky mojho synceka a prehrabávam sa mu v nich a bozkávam mu nožičky (15mesiacov). Zatial ma to neprestali baviť🤷‍♀️

hope87
9. júl 2019

Ja zboznujem detske "nojenky"...a.k.a nožicky 😀. Co sa tyka ostatných deti, tak ozaj len ked sú uplne najmensie, babatkovske ale mojho maleho (4,5r) stale 😀. Ako sa narodil az doteraz som zavislacka na jeho nozkach. Vzdy mu ich bozkavam, voniam, hladkam. Neprejde ani jeden den, kedy by som si aspon 1x necuchla 😂😂😂. A este milujem jeho líčka a krčok...vzdy sa tak rada zaborím a ovoniavam a bozkavam. Je to dokonala vona 😍.