Účesy na doma

leuska15leuska15
11. okt 2021

Ahojte. Aký prosím účes nosíte len tak po dome?
Ja nosím už asi 10 rokov vonku rozpustené a doma obyčajný, stále rovnaký cop ale akosi mi to v poslednej dobe vadí, chcela by som nejakú zmenu ale neviem co. Napadá ma ešte drdol ale ten mi vždy ''ťaha'' vlasy a vadí mi to. Inak ma nenapadá nič.
Dakujem

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
11. okt 2021

Nosim v cope akebo drdole alebo zapletam. Ja sa rada citim aj doma pekna,takze sa staram aj o vlasy,ale nie stylom,ze sa nahodit a stravit hodiny pri zrkadle,ale spravit si nieco s vlasmi pre svoj dobry pocit

lopka1313
11. okt 2021

Ja si vytvorim "gucu na hlave" aj v praci automaticky :D a to do prace chodievam s rozpustenymi vlasmi :D takze doma automaticky tiez ten "drdol". Proste automatika, zavadzajuce vlasy a gumicky na ruke :D

trema
11. okt 2021

Na youtube ja strasne vela videi, ja si robim najradsej francuzsky cop alebo vlasy len tak v halabala drdole

mauduska
11. okt 2021

ja mám rada okrem vyššie spomínaných ešte veľký klasický štipec. Buď do rozpustených, že si ním chytím vrchné vlasy len, alebo že si ich "zmocem" a zafixujem štipcom - mám prakticky drdol potom.

h2
11. okt 2021

@leuska15leuska15 Teraz v lete som objavila v DM toto. Urobím si v predklone cop na vrchu hlavy, vlasy obtočím okolo a upevním týmto. Nič ma neťahá, ani netlačí. (Na prvej foto stiahnuté, na druhej roztiahnuté.)

martinenka886
12. okt 2021

V cope alebo v takom odflaknutom drdole, kedze aj mna to taha, tak sa snazim ho robit viac na volno 🙂 Alebo stipec, spona, celenka 🙂

lylyjana
12. okt 2021

@leuska15leuska15 ja ti uplne rozumiem, ja tiez nie vzdy chcem vyzerat doma onicom s copom alebo drdolom a tiez som o tom uz minule premyslala ako to zmenit :D ja si zvyknem robit vlasy este tak, ze si urobim cop tak nizsie a predelim si vlasy nad gumickou a spodny cop prevleciem zhora a dotiahnem gumicku, to vyzera potom tak pekne a upravene 🙂
alebo zapletiem jednoduchy vrkoc, alebo francuzsky, ze az zhore zapletene alebo aj ryby vrkoc ale to dost dlho trva. Niekedy si zapnem polovicu vlasov a druhu polku mam rozpustenu

ajko2011
12. okt 2021

Mám vlasy po pás a na doma len drdol.

matkaleskova
12. okt 2021

Doma mi je absolutne jedno, aky mam uces. Zvacsa je to teda drdol, aby mi vlasy nezavadzali, ked aj varim alebo nieco ine robim. Ak mas takyto pocit, ze potrebujes nejaku zmenu, neuvazovala si nad novym strihom?

leuska15leuska15
autor
12. okt 2021

Ďakujem Vám všetkým za milé odpovede 🙂 a teda ten nápad s youtubom bol skvelý, zadala som si tam po anglicky, že chcem účesy na doma a bolo tam stovky videí, riadne pekne a jednoduché účesy. Samu by ma to absolutne nenapadlo tam hľadať, tak ďakujem moc

ailiba
12. okt 2021

@leuska15leuska15 ďakujem za dobru tému a napady... Aj mňa to insiprovalo.